Rugaciune colectiva pt. a dobandi prunci buni (55)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sandaa spune:

Ioanact multumim pt capitol nou. Sa dea Dumneyeu sa auzim numai vesti bune. Multumim si pt vestea care ne-ai dat-o ca a nascut Oanka.

Oanka FELICITARI pentru minunea ta. Sa te refaci cat mai repede si sa fiti fericiti alaturi de minunea voastra. Te imbratisez cu mult drag.

Cami am admirat pozele cu frumoasa ta fetita. Ce dulce e. Ma bucur ca "te cunosc" si pe tine.

Va imbratisez pe toate si va doresc o frumoasa primavara.
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Vreau sa va urez tuturor o primavara frumoasa!!!Si va daruiesc tuturor cate un buchet de ghiocei virtuali!!!
Oanka: Felicitari!!!! Sa creasca mare si sa va duca numai bucurii!!!! Poate mai intrii si aici cand ai timp!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caciantoni spune:

SLAVIT SA FIE DOMNUL!

dragutelor si cipicah.....sinaxarul de azi......

http://www.calendar-ortodox.ro/luna/martie/martie01.htm

va doresc o primavara frumoasa....plina de foli si soare......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2008 spune:

buna dimineata si O Primavara cu multe burtici si bb-usi!!!

Maria08- fac la Budapesta, la dr Peter Kosacs. Iti multumesc tare mult ca te gandesti la mine, am nevoie de orice gand pozitiv si sutinere.
Este primul meu Fiv, pana acum sunt multumita de cum am reactionat la tratament. Miercuri- dimineata voi afla urmatorii pasi.
Cami- ai o fetita superba. Felicitari si sa cresteti mari si sanatosi.

Ioana - multumim pentru veste. La multi ani, Maria! Felicitari Oana!

Va multumesc tare mult pentru sprijin si vorbele voastre care ma ung la suflet.
Imi doresc sa am si eu parte de o minune cat mai curand .

In 2010 voi fii o mandra graviduta si o mamica fericita !...asa sa ma ajute Maica Domnului!

"Ceea ce este imposibil pentru om, este posibil pentru Dumnezeu" (Matei19:26)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fancy_mona spune:

Dragele mele ,
Vreu sa va doresc din toata inima o primavara frumoasa si sa ne ajute Bunul Dumnezeu sa fie plina de vesti bune .... si de pitici in burtici .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hera25 spune:

Multumesc dragele pt primire.

Maria08 ai dreptate asa de repede trece timpul...Imi pare rau pt tine ca nu a fost sa fie pana acum, dar cu credinta in Dumnezeu sigur vei reusi.

Ma mai treceti si pe mine pe listuta aspirantelor? Va rog frumos?

O primavara frumoasa va doresc.

Fericita mamica de Lorena Elena 07.11.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaraAnisia spune:


LA MULTI ANI, Dragutelor

Va doresc tuturor o primavara frumoasa, cu sanatate, bucurii si o minune in burtica.

Hera, bine ai (re)venit si cat mai multe impliniri.

Arianna11, felicitari si sa ai o sarcina usoara!

Speranta 2008, multa bafta la FIV, sa fie ultimul si cel norocos

Oanka, felicitari! sa-ti traiasca bebelusa, sa fiti fericiti impreuna

Housepocket,multumim pt faptul ca ne-ai comunicat info despre pelerinaj.

Theiuta, ce mai faci?
Sandaa
Cami_antonia, si eu ma bucur ca v-am vazut.

Livsy,

Va imbratisez cu drag pe toate,

Mara

Cu Dumnezeu in gand



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Va multumesc din suflet fetelor pt urari
Va doresc din inima o primavara minuntata ,sa aveti parte de ce va doriti cel mai mult

DD ne-a daruit o minune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

O PRIMAVARA CAT MAI FRUMOASA dragele mele si tot absolut tot ce va doriti!

multumim pentru toate gandurile bune, v-am simtit alaturi toata perioada cat a fost Maya bolnavioara, o luna am stat aprope pe antibiotic, a revenit otita, a facut 40 si ceva febra, dar acum slava Dnului e bine!

sa inteleg ca a nascut oanka???? felicitari din inima!!!!!!!

vvvv, cum te mai simti? nu am recuperat din urma dar am citit acum ceva timp ca luai tratament; pup sa fie bine
deeva, ai inceput procedura?
caciantoni tu cum te simti?
cami_antonia, de cand am citit dar nu am apucat sa intru sa te intreb ceva: cum ai reusit MINUNEA sa o intarci? a mea e dependenta de san; parca mai ieri aveam emotii ca trebuie sa nasti si ma gandeam la tine cum mergi la bucuresti s ate ajute Maicuta.....doamne doamne

fetelor,scuze ca sunt in urma si poate am mai raspuns eronat, dar am 2 capitole de citit; am inceput si orele la facult 3 zile pe sapt si sunt plina

pupici mii

mami fericita de Maya Teodora (17.05.09) binecuvantarea si minunea noastra
poze cu noi si printesa ***www.onetruemedia.com/shared?p=925437d7a0f0c96a6a0847&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete Maya***www.onetruemedia.com/shared?p=834e5a3921b68aa10112f5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> albinutze mai iunie 09]***www.copilulvedeta.ro/voting.php?cid=2176" target="_blank"> acordati-ne un vot va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

cami, incantata de cunostinra, ce familie frumoasa sunteti si aveti o printesa adevarata; superbaaaaaa; si eu ca si hera sunt tare nemultumita ca nu mai citesc acatiste ca aninte, nu mai merg la biserica, nu am pe nimeni in Iasi care sa stea cu Maya, doar sotul si mai vine mama o zi doua de la 70 km sa stea cand merg la ore si sa ma mai ajute la curatenie; pupici

mami fericita de Maya Teodora (17.05.09) binecuvantarea si minunea noastra
poze cu noi si printesa ***www.onetruemedia.com/shared?p=925437d7a0f0c96a6a0847&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete Maya***www.onetruemedia.com/shared?p=834e5a3921b68aa10112f5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> albinutze mai iunie 09]***www.copilulvedeta.ro/voting.php?cid=2176" target="_blank"> acordati-ne un vot va rugam

Mergi la inceput