sa ne numaram binecuvantarile (2)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simmonna spune:

La multi ani, mamici puternice si curajoase

Asteptam povestiri de la intalnirea canadiencelor

Binecuvantarea zilei: un buchet de crini de la copilul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Maru, te invidiez!

Sa ne povestesti si noua cum a fost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia

Maru, te invidiez!

Sa ne povestesti si noua cum a fost.


sincer, si eu ma invidiez pe mine, dar ce e mai dulce e ca Happy imi zice joia trecuta ca are emotii sa ma intalneasca !!! adica ea pe mine, ce sa zic eu, ca imi tremura genunchii ca la examene!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

acum am ajuns in birou.
fetelor, sunt mai bogata cu mult decat dimineata: am cunoscut in persoana nu numai o femeie frumoasa, frumoasa! (niste ochi superbi) dar si stilata, inteleapta, cu o voce atat de dulce... Ma asteptam sa fie mai inalta
am fost la Matahari, un restaurant thai de pe Baldwin, si am avut un pranz atat de placut, sa va mai zic ca am mancat pana si chilele ala hot, ca daca Happy poate, pot si eu, nu? (no problem, am GaseX in poseta)
sa mai zic ca la plecare nu ma lasam dusa, saraca sigur a intarziat

asta e o mare binecuvantare pentru mine, azi!

Happy, o mare onoare si mai mare placere sa te cunosc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

La multi ani tuturor mamicilor!

A venit primavara in Toronto, e cald si frumos afara!

Am luat lunchul cu Maru si a fost tare bine. Am stabilit amindoua sa ne intilnim asa la citeva saptamini sa mai vorbim si noi asa, intre fete.
Ce sa spun, am avut si eu emotii mai ales ca mi-a spus la telefon ca m-a admirat mult de-a lungul timpului. Si stateam si ma gindeam eu asa ca este cam greu sa fii la inaltimea aseptarilor unui om care te admira virtual... Dar uite ca ne-am intilnit in real si a fost chiar frumos de tot.

Maru mi-a adus o cutie de bomboane de ciocolata care imi fac cu ochiul din poseta si eu incerc sa le ignor si sa le duc acasa la fete. Este impachetata frumos de tot cu o fundita frumoasa.

Am descoperit ca avem multe in comun, sintem de acceasi virsta, avem copiii mai maricei, joburi in downtown, shoppinguri pe buget si o privire optimista asupra vietii.

Chiar daca nu am chef de munca deloc, trebuie sa ma intorc la munca sa rezolv ceva probleme pe aici.

toata gasca si mi-as dori sa ne intlnim in real la o cafea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

La Multi Ani,sa avem parte de sanatate,impliniri si liniste alaturi de cei dragi noua!!!


nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

LA MULTI ANI TUTURR MAMICILOR!!



Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)


"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

cu o mica intarziere, LA MULTI ANI. soare, iubire, flori si multe multe binecuvantari sa aveti din belsug.

o binecuvnatare pentru azi, "e o noua zi, una cu soare, cu potentiale succese, o zi in care sa ma bucur de tot ce am! e o noua zi!"
pentru voi,

ALEX, operatie pe cord!

BAZAR UNIC!!!

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Maru, Happy bravo fetelor.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Letizia, Nadja si Aldo www.youtube.com/watch?v=ULmPKIoDDDA&feature=related" target="_blank">pe tarimul nostru de vis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Maru, Happy, ce bine ca v-ati intalnit!
Si noi ne mai intersectam asa fugitiv cu mamagiuliei, dar foarte rar, chiar daca stam pe aceeasi strada...


Fetelor, va doresc si eu tuturor de ziua noastra multe binecuvantari, sa fim sanatoase, puternice si fericite!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput