Pufuleti pufosi cu mamici sexy-Ian-Feb 2010 (136)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristies

Fetele, pls adaugati poza reprezentativa in albumul 'poze pentru album".

Nu ma lasati pe mine sa aleg cea mai frumoasa din cate ati pus voi ca mi-e tare greu.

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010


Lamureste-ma si pe mine te rog ca io sunt mai . Unde e albumul asta?

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Mamica de Natalia Maria 20.02.2008 si de Tudor Mario 21.01.2010

prietene DC .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex
CRIs.M, nu cred ca o sa fie pe 1 Martie ca nu vreau sa plece dr imediat dupa ce ma taie, vreau sa mai fie prin preajma macar doua-trei ore...

_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 39+ ....cu Bobitza


aham,am inteles

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui arwen92

update la semnatura

arwen9240s cu Darius-Matei(mai negociem)
Doamne ajuta sa avem bebei sanatosi!!!

prelungiri???inseamna ca intalnirea este de 1martie?
hmmm...in cazul asta ii punem snurulet





Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Citat:
citat din mesajul lui ale1212xa

fetele eu cred ca nu mai am nevoie de nici un sport si dieta...daca mai urc si cobor carutul lui bebe de 2 ori ajung subnutrita doamne greu mai e...gata de azi mergem doar in brate pe afara cand nu e tati sa il coboare

si ca sa ne mai inveselim nitel..iete ce imi trimit prietenii pe mess(ca stiu ca urmeaza si la noi cununia la biserica impreuna cu botezul)
http://libertatea.ro/usr/thumbs/thumb_900_x_514_4323-229945-9nunta.jpg

-----------------------------------------
Dragos-Andrei...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric

pozele noastre


I-am vazut la Razvan si Dani sub titlul: Machiaj de zi si de seara

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexia28

Citat:
citat din mesajul lui cristies

Fetele, pls adaugati poza reprezentativa in albumul 'poze pentru album".

Nu ma lasati pe mine sa aleg cea mai frumoasa din cate ati pus voi ca mi-e tare greu.

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010


Lamureste-ma si pe mine te rog ca io sunt mai . Unde e albumul asta?

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Mamica de Natalia Maria 20.02.2008 si de Tudor Mario 21.01.2010

prietene DC .




Pe mailul comun e in inbox un e-mail unde sunt descrisi toti pasii+ parola si userul.

Sa=ti traiasca Natalia! Scuze de intarziere!

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexia28

Buna fetele,

Am mai intrat si eu acum inainte de a se inchide odiseea, cam greu cu doi pici sa mai intru si pe forum desi tare mi-as dori.

Am citit ca se face un colaj cu pufuletii, imi spuneti si mie cum sa trimit poza? Eu am cateva poze la semnatura.

Felicitari noilor mamici, le felicit si eu pe cele pe care nu am apucat de cand nu am mai scris Mesteacan, Mralu, Nikol_f, Geo76, Lalitica2000, Rlc_sanador, Claudetz, Floricel79, Yasmine, Analessya13, Annaiss
Bun venit pe lume pufuletilor Alexandru Matei , Matei, David, Andrei Casian, Sara Ioana, Miruna Ioana, Mara Letizia, Edoardo, Arya Miruna
Rlc Sandor, felicitari colega mea de la odiseea cu clopotei, ce cadou frumos i-ai facut Soniei, sa-l nasti pe fratiorul ei in aceeasi zi cu ea. O sa faceti dubla petrecere

Scot si eu majoretele pt CARMITA
HAI CARMITA

Despre noi, suntem bine, ne descurcam chiar daca in cea mai mare parte a zilei sunt singurica cu piticii, au fost zile frumoase si am stat cu amandoi afara destul de mult, piticul dormea in carut tot timpul iar Natalia pe la locul de joaca. Acum e perioada mai grea din cauza colicilor, nu stiu ce sa-i mai dau de colici, am terminat 2 flacoane de infacol si are dureri fff mari, plange, ieri a plans toata ziua, de abia pe seara i-am dat debridat(cu care dr mea nu prea e de acord, ca e medicament si oricum nu-l dau decat in cazuri extreme) si i-am pus pe burtica compresa din aceea cu gel care se incalzeste la microunde si l-au lasat durerile. Astazi incepuse iar simfonia rau de tot, iar compresa calda si de atunci s-a linistit sa vedem pt cat timp.
Se trezeste piticul, gata nu mai pot scrie ca incepe concertul si o trezeste si pe Natalia.
va pup si sper sa mai reusesc sa intru pana va mutati la scutece.

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Mamica de Natalia Maria 20.02.2008 si de Tudor Mario 21.01.2010

prietene DC .




bine ai revenit...poza trebuie trimisa pe contul comun webshots,use pufuleti_2010...parola aceeasi ca la contul comun,o pui in "poza ptr album"

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

ce bbei frumosi avem la odisee

cristies ms ca ai intrebat de mine!

din 02.02.10 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristies

Citat:
citat din mesajul lui ale1212xa

fetele eu cred ca nu mai am nevoie de nici un sport si dieta...daca mai urc si cobor carutul lui bebe de 2 ori ajung subnutrita doamne greu mai e...gata de azi mergem doar in brate pe afara cand nu e tati sa il coboare

si ca sa ne mai inveselim nitel..iete ce imi trimit prietenii pe mess(ca stiu ca urmeaza si la noi cununia la biserica impreuna cu botezul)
http://libertatea.ro/usr/thumbs/thumb_900_x_514_4323-229945-9nunta.jpg

-----------------------------------------
Dragos-Andrei...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric

pozele noastre


I-am vazut la Razvan si Dani sub titlul: Machiaj de zi si de seara

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010


deci de o juma de ora stau si rad ca proasta in fata ecranului....asa o iesi si la mine??

-----------------------------------------
Dragos-Andrei...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui ale1212xa

fetele eu cred ca nu mai am nevoie de nici un sport si dieta...daca mai urc si cobor carutul lui bebe de 2 ori ajung subnutrita doamne greu mai e...gata de azi mergem doar in brate pe afara cand nu e tati sa il coboare

si ca sa ne mai inveselim nitel..iete ce imi trimit prietenii pe mess(ca stiu ca urmeaza si la noi cununia la biserica impreuna cu botezul)
http://libertatea.ro/usr/thumbs/thumb_900_x_514_4323-229945-9nunta.jpg

-----------------------------------------
Dragos-Andrei...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric

pozele noastre


am vazut si eu dimi la razvan si dani...lol...

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Saru mana, multumesc mult, incerc sa trimit azi, va pup

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Mamica de Natalia Maria 20.02.2008 si de Tudor Mario 21.01.2010

prietene DC .

Mergi la inceput