Pufuleti cu mamici sexy de Ian-Feb 2010 (135)
Raspunsuri - Pagina 17
cris_mario spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui rlc_sandor Am pus poze,se vad intrand la albume. http://community.webshots.com/album/562661491vXXSNd Raluca,mamica Sonia Andreea si 38+ Andrei Casian |
e un dulce...sa va traiasca

Andreea
Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...
cris_mario spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui danyelana Noi nu apucaseram sa-i facem camera lui Arthur pana acum din lipsa de timp si abia saptamana aceasta a terminat tati de vopsit peretii. Si de doua zile eu cu mami a mea am fost in febra creativa si i-am desenat peretii. O sa pun poze casa ne vedeti opera Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010 pozele mele "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire |
bn ai revenit
...abia astept pozele 

Andreea
Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...
cris_mario spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui xela_07 Neata si de la noi, o mai vrea cineva?Cris.mario - ce spui tu acolo de noaptea trecuta, vrei sa ne taiem venele ... Ia zi repede ce i-ai pus in apa aia de la baie Cris.dogorel - pe Andreea o plimbam cu carutul pana adormea ceva la modul rapid in fata, tras inapoi, rapid in fata, tras inapoi si tot asa (sper ca m-am facut inteleasa ).Sau oprit carutul luat in brate, pus la loc si tot asa. Tu ziceai de filmele alea, asa eram noi Carmita - am uitat sa spun ca am admirat poze artistice, mie mi-au placut f mult. Xela, mamica de Andreea (11.08.2007) si Cristian (30.01.2010) |



Andreea
Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...
mariucasara spune:
Neatza!
lucia2000 dap, bebe trebuie declarat la asociatie si trecut la intretinere. Acum depinde de administrator de cand il trece. Am avut scandal cu un administrator ca nu am trecut copilul la intretinere desi stateam doar 2 luni la niste prieteni ca nu era liber inca apartamentul nostru. Cand s-a nascut Sara insa, a trecut-o administratora la intretinere abia pe la 4 luni . S-a prefacut ca nu stie de ea pana s-a dus iarna, sa nu platim mult in plus.
Carmita super graviduta si super poze! Vine nora?
danyelana bine ai revenit!
Mamica de Sara(22.11.2006) si Sebi (27.01.2010)
elena_iulia spune:
Buna dimineata
multumim de cafeluta care imi face cu ochiul. Oare se poate sa fe si mai energic?
Raportam noapte de somn profund cu pauze de titi .. a adormit la 11 jumatate si inca doarme 

. Cred ca ma lasa sa ma pregatesc pentru ziua in care nu doame cumulat 30 min si vrea doar in brate ![]()
![]()
Elena
de printisor Iustin Gabriel pozici
elena_iulia spune:
Ce va invidiez ca puteti iesi la plimbarica, la noi inca e Siberia afara cu zapada si frig 
.
Elena
de printisor Iustin Gabriel pozici
emanuelle spune:
Neatza si de la noi fetelor![]()
asea si eu, fara cofeina bineinteles
, dar suntem la ora de gandaceala si stam la mami in brate. Mai astept....
Vedeti ca de astazi a inceput BABY EXPO la Sala Polivalenta si tine pana duminica...pentru cine este interesat.
Eu deja am trimis sotul
, desi mor de ciuda ca nu pot fi eu acolo, ca al meu functioneaza doar pe baza de lista...eu ma bazez pe instinct.
irrinaa spune:
'neatza si de la noi!
Multumim de cafea, avem nevoie...ma doare capul de aseara de nu stiu ce sa ii mai fac.
am pus si noi poze pe contul comun si poza pentru album.
...plange...ma duc la el ...revin
Irina mami de Vlad (22.12.2009)& Viviana(30.09.2004)
cris_mario spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui Tanaion Cris_mario ti+am trimis PM. Poti te rog sa-mi raspunzi. Merci mult ![]() Tana cu Toma (8 ani) si bebe Maria |
ai PM...scuze de intarziere

Andreea
Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

38+
Andrei Casian
).Sau oprit carutul luat in brate, pus la loc si tot asa. Tu ziceai de filmele alea, asa eram noi