BIOGENESIS FERTILITY CENTER(13)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Unde putem gasi ce surplus are fiecare Pen de Puregon astfel incat sa nu cumparam in plus?





Nu prea ai cum afla inainte.....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Catalina...buna treaba!. Eu de exemplu am doze de 300 si inauntru 400. La prima fiola am crezut ca n-am inteles eu bine...ca poate am apasat prea tare de am ajuns la 0 dar nu, chiar contine 400. Si eu chiar vroiam sa mai cumpar unul de 300, noroc ca am stat sa vad care e treaba cu primul.
Bafta la toate fetele!! Sa fie cu noroc pentru toate indiferent de clinica si dr...fiecare avem sansa noastra si lozul nostru norocos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Catalina multumesc de sugestii, asa voi face
Goggy semnatura ta arata fff bine. Mult inainte dragutza mea. Cum te simti? ceva greturi de gravidutza?
Catalina poti sa ma treci pe listuta de aspirante? tare frumoasa e prima pagina.....
Pai pe scurt povestioara mea: eu 30 de ani acusica, sotul 33 incercam de 2 ani aproape, o singura data am ramas insarcinata, dar am pierdut pe la 5-6 sapt, am sangerat pina nu a mai fost nimic. Sotul are acum normospermie, eu o problema de trombofilie asa cum e scris la semnatura mea, ovulatie confirmata ecografic, o inhibina B mica, dar un AMH bunicel (2.5-cica el ar conta mai mult), hormonale de z3 bune, un tsh aproape de limita superioara, il tratez de 3 sapt cu euthirox. O singura inseminare nereusita in oct 2009 cu dr Albu Dragos Medlife, ma pregatesc de FIV in aprilie -mai 2010 care va fi o reusita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

adrianaady - trecut. Doamne ajuta!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Catalina multumesc frumos. Doamne ajuta!
Maine mergem sa facem prima serie de analize la medicul de familie si sa iau trimitere pt ekg. Sper sa ajung si la dr Uscatescu sapt asta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Daca ai un EKG recent nu mai este nevoie sa repeti.

La D-na Dr. Uscatescu ar fi indicat sa ajungi cat mai repede.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

Bafta multa noilor venite! Sa va dea Domnul si doctorii numai reusite!

SI ce am vazut eu pe prima pagina? ce am vazut? Ca tinem pumnii Catalina apoi tinem raaaaau de tot( la dublu)

----------------------------------------------
my somebody....

21+ cu

Doamne Ajuta sa fim bine pana la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Aoleu....ce am facut? Ce ai vazut tu pe prima pagina? Cui tineti pumnii la dublu?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307

Aoleu....ce am facut? Ce ai vazut tu pe prima pagina? Cui tineti pumnii la dublu?

Catalina







..pai...tie..si eu si beblu meu tinem pumnii

ups..facui vreo prostie

----------------------------------------------
my somebody....

21+ cu

Doamne Ajuta sa fim bine pana la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Pai daca vreti voi sa imi tineti pumnii io ma bucur, da nu fac FIV. Da niste pumni si pumnuleti stransi sunt bineveniti oricand.




Mergi la inceput