BIOGENESIS FERTILITY CENTER(13)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Catalina la hematolog am mai fost, nu la dr Uscatescu insa. Si tare as vrea sa stiu si parerea dinsei cu privire la tratamentul pe care va trebui sa il iau in timpul stimulari si dupa .
Ekg recent chiar nu am din pacate.
Va spun sincer ca abia astept intilnirea cu dr grec de pe 26-27 martie, sper sincer sa am aceasi incredere si acelasi optimism pe care il aveti voi dupa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

O sa ai...nu ai cum sa nu ai. Pe cuvant de fivista.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307

Pai daca vreti voi sa imi tineti pumnii io ma bucur, da nu fac FIV. Da niste pumni si pumnuleti stransi sunt bineveniti oricand.


Catalina






pai da nu esti tu aspiranta de mai?! alta Catalina? ce mai..neuron de gravida oricum tinem pumnii

adriana eu zic ca vei fi optimista si ca vei reusi

----------------------------------------------
my somebody....

21+ cu

Doamne Ajuta sa fim bine pana la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Unde vezi tu dom'le vreo aspiranta la mai. Aia e semnatura mea probabil.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

si eu care intrasem in panica

nu ma bagati in seama..

----------------------------------------------
my somebody....

21+ cu

Doamne Ajuta sa fim bine pana la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Catalina zau ca te cred pe cuvintul tau de fivista suna fff tare asta....si multumesc frumos , esti o viitoare mamica fff draguta si amabila Si tin si eu pumni strinsi pentru ce tu nevoie ...

Lalala multumesc si tie , asa sa imi ajute Dzeu Tu esti cea care a ramas dupa prima consultatie parca....nici fiv nu ai mai avut nevoie Sarcina usoara in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns potkyta spune:

Buna dimineata,

Lista de analize de pe prima pagina este "ultimul racnet" ca sa zic asa? As vrea sa-l rog pe dr. meu sa-mi recomande toate analizele pentru FIV, ca in momentul in care voi avea prima intalnire cu medicii de la Biogenesis sa am un dosar complet si de asemenea timp sa tratez eventuale afectiuni, in afara de cea pe care o tratez deja.

Multumesc. O zi buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Ultimul racnet este, da .

Nu stiu daca este trecuta acolo si histerosalpingografia, daca nu este sa stii ca trebuie.

Edit - cand suni pt programare automat iti vor trimite si lista cu analize.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns potkyta spune:

Buna Catalina,

Multumesc pt raspunsul prompt. Histerosalpingografia este necesara chiar daca am facut histeroscopie si laparoscopie si diagnosticul este infertilitate primara? Adica trompele sunt complet si iremediabil compromise. Medicul mi-a dat un CD cu desfasurarea "ostilitatilor"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

potkyta - iti pot spune ca desi am facut histeroscopia cu Dr. Diakoumakos tot mi-a cerut histerosalpingografia inainte de FIV.

Cel mai bine il intrebi cand va vedeti....poate tu scapi.






Mergi la inceput