BIOGENESIS FERTILITY CENTER(13)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Buna
Goggy ce beta frumos ai ....felicitari inca o data draga mea. Tu cum te simti? ce simptome de gravidutza mai ai? Apropo acum iei acelasi tratament de sustinere ca dupa et?
Catalina ,fata care poarta noroc, un mare sper ca nu te superi ca te=am numit asa, dar asta simt eu
Inca nu m-au sunat fetele de la receptie , le=am dat putin ragaz, dar maine dau eu un telefon sa aflu ora. Voi pe la ce ora veti fi acolo? poate prind o ora apropiata de a voastra
Am nevoie de un sfat, credeti ca ar fi bine sa fac si eco acum la prima consultatie? O sa fie cam z21 de cm.
Am primit pe mail listutza cu analize, de sapt viitoare ne ocupam de ea, prima vizita la medicul de familie pt analizele uzuale.
Aveti idee daca ar trebui sa repet si analizele imunologice la care am IgG pozitiv, adica anticorpi, gen toxo....
Cam multe nelamuriri pt seara asta
O seara buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Adrianaady - daca IGg-urile sunt pozitive nu este cazul sa mai repeti analizele. Mai sunt cazuri la CMV la care se poate reactiva.....dar mult prea rare pt. a-ti face probleme.

Stai linistita ca nimeni nu stie la ce ora are programare. Nu te-au sabotat numai pe tine.
Probabil vor fi in functie de punctii , ET....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Fetelor , intrebare!
Azi mi-a venit CM. Stateam linistita ca eram obisnuita sa-mi fac profilul hormonal in Z2 (deci maine) si stiam de Bios ca au program sambata...
Dar vad ca pe lista apare Z3...care e duminica...Unde naibii sa-mi fac eu analizele duminica?

multumesc mult de ajutor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ella28

Fetelor , intrebare!
Azi mi-a venit CM. Stateam linistita ca eram obisnuita sa-mi fac profilul hormonal in Z2 (deci maine) si stiam de Bios ca au program sambata...
Dar vad ca pe lista apare Z3...care e duminica...Unde naibii sa-mi fac eu analizele duminica?

multumesc mult de ajutor.


incearca la victor babes, ei au program si duminica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Eu cred ca le poti face si in z2. Suna la clinica si intreaba dar nu cred sa fie probleme.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Catalina

Am sunat si la clinica si mi-au spus ca ar fi bine totusi sa le fac in Z3. La Babes au program 8-10 pentru recoltare deci...treaba e rezolvata

multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Atunci sa fie cu noroc.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Asaaaa......hai sa va mai zic o valoare frumoasa . Azi, z 20 de la punctie avem 705 beta

Da, schema de sustinere e aceeasi, nu am intrerupt nimic.

Eu cred ca voi fi pe 28 la eco, pe 26 si 27 am un congres si am cum sa ajung.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

deni.....super beta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Catalina multumesc de raspuns
Deci nu a fost sabotaj zici ce bine.... am sunat azi si m-au asigurat fetele ca programare am , dar asa cum bine spuneai si tu ora depinde de punctii, et ....etc asa ca ora exacta o voi afla mai incolo.
Goggy alta valoarea frumoasa, bravo!!!

Mergi la inceput