LMA Licurici de ianuarie-februarie 2009 (92)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns axis spune:

La multi ani, Fabi si Teo!, La multi ani Ciufik! Andra, transmite-i urari si sotului tau! Azi vad ca sarbatorim Ardealul!

Alina, nu-i nimic daca Fabi n-a ales banii ( ce sa fi facut el cu hartiile alea decolorate?) si nici rozariul ( desi ar fi fost tare bune de rontzait!); va avea el infinite ocazii, cu tine langa el, sa aleaga ceea ce e potrivit pentru el :)


Delia, stai cu disperarea macar pana la a 2-a analiza!

Rox, si eu cred ca a fost de la fatidica zi de luni :). Noroc ca ne ridica astia micii!

Alinuk, deci tati are doi baieti, poate iti faci si tu o fetita :). Foarte inspirata ideea ta cu vanzarea la Opera - un succes ca acesta te motiveaza insutit sa mergi inainte!

Irina, m-au trecut fiori prin toate cele! Acu' tine-te cu gatitul, facut curat, intr-o singura mana, si aia fripta!

Edina, si tu ai ramas insarcinata in mai, de ziua lui tati; acum intelegem de ce-i seamana atat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

la noi zilele de nastere sunt toate aproape prinse in zodia sagetatorului : tata 24 noiembrie, sotul 27 noiembrie, primul fin 29 noiembrie, viitorul fin 2 decembrie , mama 6 decembrie .... una dupa alta toate ... ahahahah

SPUNETI O RUGACIUNE PENTRU ALINA - operata pe creier SI ADRIAN - sa aibe putere sa o ingrijeasca
DOAMNE AJUTA!
DONEAZA 2 EURO LA SMS 879 PANA LA SFARSITUL ANULUI PENTRU ALINA DONESCU
povestea ei la www.alinadonescuumanitar.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rein spune:

La multi ani, Fabi! Aalina sa ai numai bucurii de la el!
La multi ani, Teodor!
La muuulti ani Ciufik! Sa fi sanatoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns koruccia spune:

La multi ani Fabian! Sa cresti mare, cuminte si sanatos!

La multi ani Teodor!

La multi ani Ciufik!

Patricia, Edina, Irina, Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Naty
Multumesc fetelor de gandurile bune.

Am fost ieri la doctor, nu m-a consultat, a zis sa merg sa fac eco si sa revin la el joi (nu ma putea astepta ieri, a fost chemat de urgenta la spital cu cazul femeii aleia de 240 kg pe care a operat-o). In fine, dupa vreo 2 ore de asteptare ( in care m-au trecut toate gandurile negre posibile, cred ca am fumat 5 tigari de frica ce ma luase) am intrat la eco unde am aflat ca am doi noduli chistici de 2,5 (cate unul la fiecare san), dar nu sunt periculosi. Mai precis ecografistul mi-a spus "Doamna, nu aveti cancer, stiu ca la asta va ganditi, mergeti linistita la copii si reveniti peste 6 luni sa vedem cum se comporta nodulii". Mi s-a luat o piatra de inima, dar totusi merg joi si la Horhoianu sa vad ce zice.

Alta veste buna, Nadia nu are otita, cica e timpanul putin rosu dar nu e otita. Dr. a zis sa ii dau antibiotic ... preventiv. Nu i-l voi da fiindca mie treaba asta cu antibioticele date asa "ca sa nu faca mai rau" nu-mi prea place.


Ce bine ca nu e nimik ingrijorator...sper ca si Horhoianu sa zica la fel ...asteptam vesti

Bravo Nadia...bine ca nu e otita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Salutare fetelor! Va pup si va imbratisez cu drag!

Intru repede sa urez La multi ani! sarbatoritilor de pana acum
Razvi

Si celor de astazi:

Fabian sa cresti mare, sa fii sanatos si sa aduci numai bucurii si impliniri parintilor tai. Aalina va imbratisam cu drag. Dori.

Teodor sa cresti mare si sa fii sanatos.

Ciufik Sa ne traiesti si sa te bucuri de familia ta. Multa sanatate, iubire si fericire.

Lui tati de Mister. Dark sa va bucurati alaturi de el si sa fiti sanatosi.

Sanatate multa bolnaviorilor, printre care ne numaram si noi, toate 3, ca tati a scapat mai ieftin. Nasoala tare raceala asta. Nici nu pot sta pe scaun de durere de cap.

Gataaaa...s-a trezit pitika...

va pup si nu v-am uitat

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

naty asa am si eu la dreptul, adica ala nu prea are tesut, sunt doar chistulete, 2 mai mari, dar la eco a zis ca sunt din cele nepericuloase. merg si eu prin aprilie iarasi

ziceai ca mananca nadia doar bucatele - pana la concediu se mai poate razgandi, am avut si noi 2 zile asa, numai cu mana lui, daca vedea lingurita sau mana mea urla ca lovit, apoi a disparut elementul de noutate si acuma accepta la dublu - un pic cu mana, un pic cu lingura.

e haios ca mai nou vrea sa tina el lingura, eu o umplu cu mancare, el o ia, apoi o duce sa atinga cu ea mancarea din bol si abia apoi in gura. stie el care e ordinea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns edinutza spune:

Cami_clar ca trebuie sa imi duc calc la curatat!nu am vazut decat o poza!o ce scumpa si micuta era acolo Antonia!nu stau in Malaga oras ci in Torrox costa e la juma de ora de Malaga! si voi sarbatoriti inseamna la greu!

Naty_ce bine!ma bucur pt vestile bune!

ada_of va doresc multa multa sanatate!

Axis_e sa stii,si mai ales ca ,cred ca a fost conceputa chiar de ziua lui tati,asta inseamna ca in luna iulie sa ma pregatesc de bb2,dar cred ca al anului urmator!

la noi ce este asa mai interesant e ca:bunicul meu a fost nascut pe 4 iulie,eu la fel si baiatul mare al sorei mele la fel!a si filmul cu Tom Cruis la fel!

korucia_cum sunteti?

na va las si va pup,sper sa fie gata pana maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

LA MULTI ANI FABI! Sa ai o viata cat mai frumoasa si lipsita de griji!

LA MULTI ANI TEODOR!

LA MULTI ANI ANDREEA!

Poze...

www.flickr.com/photos/8231022@N06/" target="_blank">...si iar poze

Iulia & Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Edinutza, si eu tot pe 4 iulie

Poze...

www.flickr.com/photos/8231022@N06/" target="_blank">...si iar poze

Iulia & Carla

Mergi la inceput