Goldie Pants - 36

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza
mj, da ce atata stres cu vecinii lu iona, ca doar nu's baietii ei sau a lu sisteru faptul ca'i sunt vecini nu-i da drept asupra lor oricand isi pot gasi o alta resedinta intr-o strada cu mai mult soare asa ca.........
perlili pe care le-am propus yo este urmatoarele care este
creeri prastie
PC cu galbeaza sau galbinare
neuron la spa
oana sper ca nu e adevarat ce spune mj ca l-ai facut pe killeru telefonist
purple, joann, anka
o zi frumoasa

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

cu vecinii lu iona e bine ca am stabelit ca io una nu vreau sa imi auz vorbe
mey lisa io nush cine e john branch aista de care zici tu si nici amintirili lui nu le stiu ca nu e comune cu ali melesi nici macar un oki nu mi-as arunca pen'ca okii imi este necesari la maxim pentru asta despre blueshirtu ce sa zic...nu trebe sa ne sacrificam amandoi


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza


mey lisa killeru e sepsi, super sepsi, extra minunat.....da nu telefonist. mj viseaza....si zice p'aci de loverii ei da vad ca nu rezista sa nu isi arunce privirili si la ai mei baieti...deci soarili ei nu e suficient de HOTTTT si ca sa nu inghete isi mai incearca norocu si la al meu da nu tineeeeeeee


eu n-am propus perli si nici nu porpun pana nu vad premiu....daca mie nu imi place premiu si sunt atat de descheapta si il castig....ce ma fac cu el? ca generoasa nu mai sunt




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeeeey io daca l-as visa pa killeru in niciun caz nu l-as visa telefonist
mey imi pare rau ca nu il tratezi cum merita iti versi generozitatea pa spinarea lui ca in rest nemik nu zici de el dacat atunci cand se aduce in dixcutie era glaciara despre www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">soarili meu , si despre www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">soarili meu si despre www.youtube.com/watch?v=nncMCgTb7Kk" target="_blank"> soarili meu am zis tot ce trebuia zis, daca nu m-am esprimat prea clar e ca nu mai am cuvintili la mine si daca nu vrei sa participi la concurs nu ai decat nu se schimba conditiili pentru tine

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey mj sunt convinsa ca il visezi in ipostaze indecente, si folosesti cuvinti decente ca sa esprimi elegant...sa zic asa

pe cine vars eu generozite-ul meu.....asta e treaba neuronului meu...cand il trimeteam pe killeru sa te duca la party atunci nu te-a diranjat generosite-ul meu

ca nu vorbesc despre killeru e pen'ca sunt o lady si nu dau din casa decat atat cat e necesar.....si ce declaratii sa ii mai fac mey....ca tu esti innebunita dupa el numai cand ii pronunt numele....daca ii mai fac si declaratii stiu eu ce toane te apuca si ma hartuiesi


mey....eu nu imi amintesc....da le-am dus grija la baietii tai???

iar despre concurs...perfect....nici nu ma obosesx sa particip...ti las pe tine ca vad ca esti in plina perioada de expansiune la baieti
soo...iti tin pumnii sa castigi



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

www.youtube.com/watch?v=kJyzzxvCU1U&feature=channel" target="_blank">neazta

mey fetili faptu ca am griji de vecini intr-adevar nu-mi da drept asupra lor(aci intra cei pe care nu i-ati cunoscut)) dar asupra celor prezentati pana acu(pe cel sicret nu-l prezint public pana nu-si rezolva problemurile) si pe care tocmai ii prezint am drepturi asa ca BEAT IT
www.michaeljacksonhoaxdeath.net/forum/download/file.php?id=2537" target="_blank">http://www.michaeljacksonhoaxdeath.net/forum/download/file.php?id=2537
www.michaeljacksonhoaxdeath.net/forum/download/file.php?id=1196" target="_blank">http://www.michaeljacksonhoaxdeath.net/forum/download/file.php?id=1196
http://mjjgallery.free.fr/dangerous/tour/wdan/006.jpg
http://mjjgallery.free.fr/dangerous/tour/beatit/001.jpg
http://mjjgallery.free.fr/dangerous/tour/mitm/004.jpg
iar aci e sporty in tinuta de oras

iar mai mult soare ca pe strada noastra nu se ezista poa sa confirme si oana

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna

iona mai lasa mey din vecinii aia si la alti feti care poate vor sa isi imbogateasca patrimoniul


Citat:
citat din mesajul lui oana_n
JoAnn....asta e dictonu capitalismului...platesti, primesti..da ca sa vezi ca is fata buna lungesc scadenta la 15 zile, nu vreau cash si nici pe loc




oana da io nu ti-am cerut nik, asa ca ...nu prea am ce sa iti platex ,nici cash si nici pe loc

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey iona baietii istia stiu a DE-FI-LA in mescare???? HA??? ca daca nu se confisca, o regula impusa de mj zilili trecute vezi mai bine ce faci cu currly sa nu te trezesti si fara el
in rest vaz ca sori sunt tot mai multi si va mai faceti problemi cu incalzirea globala sau de ce se topesc ghetarii

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeeeeey na, ca tot nu poci io never sa fiu o duamna, pai tu crezi ca asa imi petrec io noptili?? visand indecent la killeru, duamne fereste mey atata vreme cat ghetarii sa topeste stai calma, io nu visez la killeru, esprimarea mea a fost "daca l-as visa" da pana acu nu a fost cazu deci nu sunt innebunita dupa el si nici nu mor de grija altuia
fetili io as propune pentru perlili goldie espresia "defilare" tocmai pen'ca cea care a folosit-o prima data i-a schimbat iremediabil si definitiv sensu, cel putin in dictionaru meu io nu-sh cine a debitat-o da daca o aflati in vanatoarea voastra de perle dati de stire ca sa sa stie propusa
asa ca iona sa videm in dictionaru tau ce sens are DE FI LA RE
vecinii i-am vazut aliniati da sa ii videm si in pas de defilare

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

normal ca stie a DE-FI-LA si in miscare da unii e mai timizi si nu vor public pe curly il conving io pana la urma
www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">sporty in tinuta de oras






primii 2 nu vor va las pe voi sa-i convingeti desi nu cred ca aveti sanse

mey JoAnn mai e multi baieti liberi care nu e vecinii mei daca vrei iti prezint eu catva

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput