Goldie Pants - 36

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

mey JoAnn mai e multi baieti liberi care nu e vecinii mei


mey ionaadevaru' e ca ezista un baiat care imi face declaratiuni de cateva zile ...acu nu stiu ce sa fac...el zice ca inima lui nu apartine nimanui...deocamdata...sper sa nu minta si sa apara una din voi ...
si nici nu l-am vazut defiland pe aici...



www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

si ce mai astepti mey? fa prezentarilesa vedem daca minteste io sper ca da

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello
Ce bine de mine...nu am dileme si sisteme Eu stiu clar cum stau lucrurile
In acest spirit :




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Buna
Fetili despre www.youtube.com/watch?v=tO82sxXBQkM" target="_blank">el va ziceam io mai sus...eee...ce frumoase declaratiuni face...
iona e cumva vecin cu tine??

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey JoAnn da bine ii mai nimeresti e vecin cu mine e unul pe ca nu l-am prezentat deci nu am drept asupra lui dar tre sa-ti marturisesc ca te minteste inima lui imi apartine si chiar ieri imi facea declararitiuni uiti si dovada daca-l vrei in aceste conditii nu ma opun...e al tau si va urez casa de piatra dar nu pe jackson street aci sta in chirie

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey fetili pi unde va umbla fingerili?ha?
sunteti in cine romantice cu baietii de dragobete? va las aci www.youtube.com/watch?v=rPENYYmegf4&feature=channel" target="_blank">sampania in cazul in care nu o puteti deschide ma gasiti in hol

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mey iono , da schimbatoare fizionomie mai ai ..., cat despre dovada io altceva stiu...si am si io dovada, dar daca pe tine te incalzeste atat o imbratisare fraterna , io nu am nik impotriva, de data asta..poti continua ...

ma luai cu vorba si cat pe ce sa uit ca Shadow are treaba



fetele

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iona nu mai sta in hol c-o sa te traga curentul
joann sa-nteleg ca musiu e noua cucerire? tare fromos canta cum il cheama si cand ni-l prezinti si noua?

declaratie de dragobete




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

lisa io asa as zice ca suntem cuceriti


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

www.youtube.com/watch?v=kJyzzxvCU1U&feature=channel" target="_blank">neazta

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

da grijulie mai esti lisa

JoAnn io zic sa stai relax ce stii despre dovada stiu si eu a fost un test mey si ...si...l-ai trecut

Citat:
lisa io asa as zice ca suntem cuceriti

la fel zice si el

fetele o zi frumoasa cu muuult soare

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput