Goldie Pants - 36

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:


m-am intors din inspectiune
vazut,placut,votat
1.imi place noua imagine a proprietarului
2.nota 10 lu designeru de interior

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

mey JoAnn ma ingrijoram ca ai luat doza de soc din tratament si de aia nu mai apari

treburili e asa.....imi esti datoare o data ca am servit un cocktail in locu tau....ca tu ai incuiat dincolo si nu ai fost aci sa premesti lumea buna

si mai apoi inca o data esti datoare ca ti-am pus la nume pe placuta de la intrare ebony jr..... astept sa vaz cum rasplatesti tu generozitatea.....




mey ,oana mie nici doza cea mai shock din tratamentul ala nu imi face rau, ...oricum il luam de mult timp ....preventiv
si apoi io numa' de platit datorii, rascumparari si alte alea is buna ...ma rog...vad io pe unde scot camasa...
numili il vazui din prima

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey mj cu dintzi sau fara emportant e ca e soareeeeeeee si iete ca maine mai vreu o zi insorita iar pentru asta normal ca tre sa-l scot la defilare pe No1 the one and only MR BAD




apropo de propritar azi m-a oprit la lift sa-i platex cheria si pe martieda nu mi-a dat chetanta..am un bad feeling ca n-o sa recunoasca plata

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pai cum vine asta mey "raspunde killeru numai cand pisica danseaza cu soaricii dansul prieteniei" ia ti rog baga okii www.youtube.com/watch?v=7ikm3o5hDks" target="_blank">acilea si scoate pe killeru la enterval ca vreau sa ii auz vocea
io nu mai fac polemici ca se stie ca nu se ezista decat www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">un soare si inca doi sori respectiv www.youtube.com/watch?v=nncMCgTb7Kk" target="_blank"> un soare si inca www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank"> un soare




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey mj da am uitat sa ti felicit pentru imensul spirit de sacrificiu pe care-l ai noroc ca o convinse blueshirtu pe anka sa voteze asta spune multe despre el fuge de tine ca dracul de tamaie

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey mj.....danseaza mey...dan-se-a-za cred ca am uitat sa specific ca pe "macarena"
cand oi vrea eu sa auz vocea suava a lu CT atunci sa il ceri si tu la tilifon pa killeru, oricum e ocupat...mai la vara cand se mai dilata agenda si isi face timp...te anunt sa iti faci programare

JoAnn....asta e dictonu capitalismului...platesti, primesti..da ca sa vezi ca is fata buna lungesc scadenta la 15 zile, nu vreau cash si nici pe loc




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa io te rog sa nu il faci pe blueshirtu lu ankuta si io poate ca oi fi tamaie , io stiu? nu vrei sa trimiti pe BAD ca sa verifice]]

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ce sa verifice BAD mey? spiritul tau de sacrificiu? ai vrea tu si nu-mi interpreta vorbele sa sune cum vrei tu ca nu despre asta era vorba in propozitie

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pai nu zisesi tu mey ca l-ai facut telefonist duamne fereste. lasa ca s-a mai topit ghetarii putin de la incalzirea globala mey nu pen'ca m-as fi intalnit io cu killeru in curand o sa sa vaza efectele si in dilatarea lu agenda lui si nu numai
lisa io nu am interpretat nemik tu ai zis da despre ce era mey vorba in propozitiune? ha? ca io am inteles ezact ce ai vrut sa zici adeca ca io as fie tamaie
acu io vreau sa stiu ce s-a-ntamplat cu baietii lu fetili pe care le-ai dilit da pa prima pagina si de ce ai trecut-o pe adriana cyprus? te-a corupt cumva, cu vreun sejur in cyprus??? ca io niciun finger d'al ei nu am vazut acilea io nu-sh care i-ati spart paharili sau i-ati ciordit tacamurili de argint la partyli ei ca deloc nu ne-a mai convocat la ea si ce fromos mai petreceam noi acoloooooooo
ca sa putem sa prezentam premiu lu concursu "perlili goldie" iona trebe sa prezinta cat mai urgent dovezili lu 2300 de vecini io nu vreau sa atentez la ce zice ea ca e al ei
si totusi niminea nu sa indura sa faca enventaru la perlili propuse? doar nu vreti si pentru asta un premiu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

ce e cu atat mey fetili? fug la nani ca poate se ia

mey,io nu arat nici o dovada ,nu aveti decat sa luati casili la rand sa va convingeti care e baietii ..ca oricum ziceti ca e false

noapte buna

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ce vrei mj sa-ti traduc espresia " a fugi ca dracul de tamaie"? arunca un oki in amintirile lui ion creanga si-ai sa vezi acolo
daaaar mai pe limbajul nostru pot sa-ti esplic ca blueshirtu a semtit ca nu-ti poate raspunde cu acelasi spirit de sacrificiu si de asta a preferat sa ramana cu anka deocamdata acum m-am facut inteleasa?

P.S. stiu ca ai fi preferat sa spun ca fuge la soarecele de pisica daaar nuuuuuuuuuuu-i asa


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput