Goldie Pants - 36

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

E...mj...dar ce hol frumooooos
Mie nu imi vine sa ma animez mai tare, sa nu patesc ceva la corason. Dupa ce declaratie am primit de la Black & White


Lisa , Oana , Iona , Joann

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

aci e sufrajeria? am nimerit bine?

purple uiti ceva pt.www.youtube.com/watch?v=AjopbJr_oEw&feature=related" target="_blank">corason...preventiv ca nu vreu sa patesti ceva......doamne fereste

mj pana cand ai forbiden la vorbitor?

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona tu intotdeauna nimeresti bine

vad ca v-ati luat dozili pe ziua de azi


JoAnn ce faci? unde te-ai ratacit??

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili daca am apucat sa auz ca mrs.parpal da din casa atunci suntem pe calea cea buna
lisa da cand e soarili cu dinti putem ca sa zicem ca e BAD??
ankutzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mie mi-e dor de the way he makes us feeeeeeeeeeeeeeeeeeel macar daca nu ne defileaza el da-ne tu un autograf ca se-mplineste 24h de la inaugurare

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna fetili .
mey uitati acilea o defilare de zile mari, asta daca va era dor bineinteles .

.
mey am si io o intrebare......de ce schimbarati bunaciunea de pe prima pagina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ankutza avem pedeapsa ca cine nu voteaza perde un baiat io nu vreau sa ti-l iau pa blueshirtu da daca nu am alternativaaa ma sacrific
joaaaaaaaaaaaaann, e valabil si pentru tine, sper ca shadow e bine

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

nu mi-l luaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Am votat , lasa-mi MJ-ul pliiizzzz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

off topic, ceva dragut
http://www.happyfish.ro/vrem_alta_romanie/salvati_gropile_/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna
oooo...apartament nou
mj tre sa votez va sa zica....pai intai sa arunc un ochi pe aci ca vaz multi schimbari ,pana ma lamuresc io ce calificativ dau voi il puteti admira pr Shadow





www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn ma ingrijoram ca ai luat doza de soc din tratament si de aia nu mai apari

treburili e asa.....imi esti datoare o data ca am servit un cocktail in locu tau....ca tu ai incuiat dincolo si nu ai fost aci sa premesti lumea buna

si mai apoi inca o data esti datoare ca ti-am pus la nume pe placuta de la intrare ebony jr..... astept sa vaz cum rasplatesti tu generozitatea.....


ca p'aci vad ca nu e moda sa se rasplateasca numai daca ai pile inalte

iona azi te-am vazut dand n ture cu martisoru.....mai poate???

lisa maine vreu soare ca azi si ca sa vezi ca is recunoscatoare am tremis la toata lumea oki de protectiune inscriptionati "special for BAD looking"

purple cand "redecoram" la spa? ca e musai sa ne apucam di treaba, a venit primavara...se simte clientela noua si dornica

mj mai ai dreptu la un tilifon seara asta? sau tre sa zic ca raspunde killeru la tilifon ca sa iti dea pauza?(raspunde killeru numai cand pisica danseaza cu soaricii dansul prieteniei)

anka l-am schimbat pe propretar de pe prima pagina cu unu si mai spesi ca asa s-a votat si asta e "bunaciune", depinde cu ce te uiti si din ce unghi. da cum tu ne cam eviti la sedinte.....




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput