Goldie Pants - 36

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:




lisa delicatesele e ...e...delicioase si fierbinti rau de tot...
e bune rau

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

iona, purple, oana ne vedem la party

ce inseamna asta lisa?

mey,fetili v-ati impiedicat prin vecini e momentul sa faceti cunostinta cu RED DANGEROUSU



declar deschise felicitarile,masa si dansu mai mult de atat n-am fost in stare azi sa pregatesc
www.youtube.com/watch?v=rPENYYmegf4&feature=channel" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=avXrEgHEXRU&feature=player_embedded" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=1Ydok7_OTVc&feature=related" target="_blank">

JoAnn este ca e cele mai bune delicatese?

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey iona da ce te-ai mai pregatit

cat despre RED BOY dragu de el incantata de cunoxtinta




mj nu servesti party?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Hello Mr. Red Dangerous

D-na Rock I.J. azi nu mai spun nimic...pt. ca e party si nu merita sa ma agit pt altceva decat pt a face o impresie cat mai buna d-lui cu camasa rosie. Dupa cum vezi port de protectie cu infrarosu.

Esti o gazda buna, nimic de zis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi
www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

fetili io am bagat o doza shock de cafeli ,sa imi revin dupa delicatesurili de aseara...

oooo...domnul red dangerous...serviti o ??

fetele o zi buna

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">


acu io nu-sh daca peste tot e soare ca na, azi e ziua mea da acilea sigur www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> e cel mai stralucitor soare mi-am pus si www.sol.dti.ne.jp/~sasaki-y/a004/b961106-cut-sunflower1.gif" target="_blank">okii de soare

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza


mj daca e ziua ta e clar soare peste tot
www.youtube.com/watch?v=biu2wT7orZw" target="_blank">




si daca nu aveti soare, uite asa va rezolva mj



fetili




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna

la mine inca nu a ajuns soarele, dar............ s-a inventat "replay".




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa, iona inca mai faceti schimb de chei de la depozite?

mey da pe la spa nu mai da nimeni? numai eu singura sa ma dexcurc acolo? poi atunci imi cedati mie toate actiunili si ramane biznisu meu doar

azi are programare una din cleentele principale si tre sa ma ocup exclusiv de ea. deci astept pe fax sa imi trmeteti situatiunile financiare ca sa stiu ce si cum preiau cine si se sustrage, adeka trage matza de coada numa, e pasibila de





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey de la mine pentru cleeeeeenta de top dau faaaaaaaaaaaraa numarrrrrrrrr si multe cuvinte frumoase care din cauza de cenzura nu se poate reproduce acilea
io vreau

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput