Goldie Pants - 36

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
mey da pe la spa nu mai da nimeni? numai eu singura sa ma dexcurc acolo? poi atunci imi cedati mie toate actiunili si ramane biznisu meu doar
azi are programare una din cleentele principale si tre sa ma ocup exclusiv de ea. deci astept pe fax sa imi trmeteti situatiunile financiare ca sa stiu ce si cum preiau cine si se sustrage, adeka trage matza de coada numa, e pasibila de


De cate ori am fost la spa era full option, si tu te dixtrai de minune...ziceai ca nu trebuie altcineva sa stea pe acolo. Dar, uite de azi vin cu un aparat nou, cu neste unde speciale. Trateaza orice boala.
Eee..daca va fi sa ajung in cort, bine e si acolo, numai sa fie unde si cu cine imi doresc eu nu cu .......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey impozit pa baieti nu platiti, case mari aveti, nema platiti pe ele, la spa nu investiti nemic, numa profit vreti....deci fiscu iaste pe urmili voastre sa va ia impozitu

mj acu ca zisesi ca dai fara numar, fara numar pentru ca si cleentele sa se simteasca bine la spa... si vine si purple cu aparatu ce vindeca tot, chiar si ce nu ai, a inceput sa zbarnaie tilefonu, de nu se descurca renees sa faca programariiiiii

inspectoru de la fisc, care trage si el matza de coada aci,la spa, pe capu meu de azi dimi, zice ca are neste confiscate acum ceva vreme, si vi le da bonus, in speranta ca ii veti raspunde la tilefon

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io cu fixcu nu am ce vorbi decat tot neste d'alea cenzuratili de fapt am uitat sa precizam ca tocmai ce am emigrat intr-un paradis fixcal deci fixcu ia de la noi impozite CIU-CIU

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey am stabilit cu omu de la fisc sa faca neste artificii...de alea ce fac mult zgomot si fum doar


si am facut un schimb...i-am dat neste date de la neste cleente (avide de "publicitate" ) si el a promis ca scoate forever cartieru cu spa din aria de activitate a fiscului

ptiuuu ce eficienta is azi....nici eu nu poci crede cate am rezolvat pana la ora asta

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

hello
mey fetili da ce de activitati interesante desfasurati acilea la spa.....aparatura noua, performanta numai buna pentru cleentili noastre
mey, acum nu iaste momentul de platit impozitili..asa ca nemik nu platesc anticipat ..poa' sa faca fiscul ce-o face

oana deschizi GP37? ca sa nu ramanem sechestrate aici sau mai bine ne mutam la

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida aici deoarece ne-am mutat la capitol nou. Multumim

Continuam aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=149416

Mergi la inceput