Goldie Pants - 36

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn tu te incingi si te racoresti cu gheata....da la domnu PC te-ai gandit ce ii faci? ca aseara laptocu meu frigea...de la delicatesili lu lisa...mi-a prajit genunchii eu zic sa te gandesti di 2 ori cu dublu la dublu...


lista iaste deschisa in contunuare....pana pe 7 martie, nu?

mey mj eu zic ca macar o doza minima acolo merje...ia uite ca JoAnn vrea 4X (e drept ca in necunostinta de cauza)

lisa cred ca ai dat lovitura si te indrepti spre first milion

cinderella imi vindea azi un pont: si anume ca delicatesurile astea tre sa le consumi numai cand esti home alone


ionaaaaaaa ce faciiiiii? servesti delicatese in HD?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

ionaaaaaaa ce faciiiiii? servesti delicatese in HD?

mey,aseara am facut o copie dupa cheia de la depozitu cu delicatese iar acu am ajuns la concluzia ca e mai bine sa nu se serveasca asa ceva cel putin nu la partyli meu nu vreau sa am pa nimenea pe constiinta asa ca pregateam neste delicatese e si buunee si fierbinti

mj..cre ca purple are dreptate cu escesu pt.ca....
1.partyli e la noi acas'ca doar e vorba de baietu meu
2.cu locurile nu e problem
3.numili e dangerousu,red shirt dangerous,red dangerousu..l-am tot strigat pe aci da vaz ca nu ai auzit
4.asta nu e botez si nici nu facem

purple,deci avem drepturi egale

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey fetili de la atatea comenzi la noile delicatesi azi mi s-au blocat liniili telefonice si mailul
yo nush daca sa ma bucur sau sa intru in panica ca nu vreu sa ma trezesc data in judecata de vreuna dintre voi pentru intoxicatii sau mai stiu eu ce.. si sa ma puneti sa va platex consultatiili la doktoru.....duamneeeee ca sa previn asemenea situatiuni mai bine va stabilex o ratie ca in vremurili de demult pe care nu am apucat sa le traiesc suficient cat sa-mi traumatizeze definitiv existenta ...acuma nush daca ratia sa fie saptamanala, bilunara sau lunara
nu va suparati, dar e pt binili vostru fetili
joann noile delicatesi nu le poci expune in vitrina ca dau navala apoi cleentii si mi-e ca nu poci onora toate comenzile la timp si scap biznisu de sub control mai bine stai lipita cu nasul de geam si asteapta curieru.. iti trimet colet cu ceva specialitati numai fii antena!!!! nu te lacomi take them in slow motion sa nu te frigi
mj ma sperii mey do you need specialized help?????duamneeeee
iona, purple, oana ne vedem la party

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

mey JoAnn tu te incingi si te racoresti cu gheata....da la domnu PC te-ai gandit ce ii faci? ca aseara laptocu meu frigea...de la delicatesili lu lisa...mi-a prajit genunchii eu zic sa te gandesti di 2 ori cu dublu la dublu...





oana daca PC-ul meu reuseste si se prajeste nu pot decat sa ma bucur , asa am si io noroc de un laptoc( mai repede) , sa savurez delicatesele in pat , si sa nu mai stau pe scaun sa imi amorteasca partea aia ....
dar o sa vina si glorioasa zi....cat mai curand sper




www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi cum asa JoAnn.....ii zambesti gales la al tau lover si se rezolva eu asa l-am premit

lisa cu rationalizarea.... ma supun, ca altfel vad ca ies scantei...la propriu

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

poi cum asa JoAnn.....ii zambesti gales la al tau lover si se rezolva eu asa l-am premit



oana pot sa il zambesc io gales pana nu mai pot...anul trecut de 3 ori a vrut sa imi cumpere si tot de atatea ori m-am crizat ca ce-mi trebuie mie laptoc ... acu zice ca sa astept vara ( daca nu la lucrarea de diploma sigur fac bataturi la partea dorsala)

Lisa www.youtube.com/watch?v=KL7OTcN6iW0" target="_blank">watchu say...rationezi delicatesele

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

joann, vezi ca delicatesili iaste pe drum din minut in minut tre sa ajunga coletu prepare yourself ..or the ice... cum crezi de cuviinta

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey joann sa dai de stire acilea dupa ce primesti coletu ca sa stim ca esti ok
iona nu's gata inca delicatesili tale...sa ne servesti si pe noi? sper ca sunt dietetice
oana si cu ratie e pericol da.....merjem inainte cu biznisu ca nah...cine nu risca nu castiga

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

lisa primit colet
am inceput degustarea

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput