Goldie Pants - 36

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

partyyy partyyyyyy a zis cineva partyyyyyyyyyy nici nu mai stau pe ganduri, dau fugutza fugutza sa ma pregatex


mai ales daca lisa aduce delicatesurile.... vaaaaiiiii



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:



lisa am auzit ceva de neste delicaresuri io vreau portie dubla la portia dubla dar numai daca e de alea buuuuneeee si fierbinti

fetele whisper three words and I'll come runnin'

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey vaz ca nu va ingheuiti la recapitulare...si daca tot v-ati propus sa imi luati un baiet ca nu particip la concurs...m-am gandit sa va fac sa aveti macar nescavai remuscari

propuneri:

mj_girl
1.coeficient de moaca (lisa)
2.vetamine pentru creer (purple)
3.tangent la istetime (oana)
4.defilare

lisa
1.creeri prastie (anka)
2.PC cu gabeaza sau galbinare (anka)
3.trimit neuronu la spa (oana)

purple
1.animatie (JoAnn)
2.tangent la istetime (oana)


JoAnn
1.lovite in creieri (purple)


iona
1.papuci cu GPS (oana)
2.bag turbo la neuron (oana)
3.ne lasi cu neuroni-n soare (oana)

oana
1.memorie pe pluta (purple)



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Asadar:
Albumul Dangerous, aparut in 1991 - apartine lui B&W, Kidnaperu, Sporty, Doktoru' si Magic?????? Deci ei le-au facut, right? . In 95 Whisper a cumparat drepturi de difuzare si afisare a costumatiei, si in 2002 si Red Dangerousu'. Mie asa mi-au spus autorii.

Ca in 1996, B&W s-a gandit sa arate si el cum se interpreteaza o melodie e alta treaba...
www.youtube.com/watch?v=EUFwDduSdaI" target="_blank">Whisper - 1995
www.youtube.com/watch?v=Acuo_cWBlLg&feature=player_embedded" target="_blank">B&W - 1996
www.youtube.com/watch?v=9SNA89e-mbo&feature=player_embedded" target="_blank">baiatu - 2002

Nu e nici o dilema nu este nu. Dar daca tu ne inviti la party ma bucuuuuur. Poate observ de la distanta noile produse ale Lisei....si parca parca m-ar interesa o casa pe Jackson Street.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn



lisa am auzit ceva de neste delicaresuri io vreau portie dubla la portia dubla dar numai daca e de alea buuuuneeee si fierbinti


Joann, nu stii ce vorbesti...nu cere dublu la dublu ca doar nu esti tu mai rezistenta decat noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io vreau sa stiu urmatoarili chestii:
1.unde se tine partyli?
2.mi s-a rezervat 4 locuri?
3.care e numili lu sarbatoritu ? ca daca il vaz sa ii zic pa nume
4.cine e nasa lui?
io una cateva zile cre ca tiu post de la delicatesuri mentionez ca nu am facut abuz


www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/11693338/2/istockphoto_11693338-funny-sunflower.jpg" target="_blank"> tot io

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:

Joann, nu stii ce vorbesti...nu cere dublu la dublu ca doar nu esti tu mai rezistenta decat noi




cum sa nu resist mey purple...ba rezist ca io cand servex delicatesuri stau cu cubili de gheata langa mine...

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

mj..dupa cum iti enumeri ideile pe cifre, e clar ca ceva e in esces...dar oare ce??????????

Oana...frumoasa lista...numai lucruri elevate acolo (vad ca eu tot cu capul am ceva prin espresii..sa fie ceva la mijloc???.

Joann..nu stiu ce cuburi ai tu..dar o vizita la Polu' inghetat e potrivita pt ce da Lisa pe sub mana. Nu ma bag...ca ea e furnizoru' si poate sunt eu prea ..dar NU CRED ca niste cuburi de la congelator sunt destul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ce vrei sa insinuezi mey, mrs parpal? haaaaaaaaaaa?





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Joann..nu stiu ce cuburi ai tu..dar o vizita la Polu' inghetat e potrivita pt ce da Lisa pe sub mana. Nu ma bag...ca ea e furnizoru' si poate sunt eu prea ..dar NU CRED ca niste cuburi de la congelator sunt destul.



purple m-ai pus pe ganduri raaauuu de tot....abia astept ...delicatesele



www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput