THIS IS IT - movie - 3

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

si eu am vazut secventa respectiva,de fapt stiam de ea, a zis cineva de aici de pe forum si am asteptat, toata lumea iesise din sala,a venit femeia de servici sa mature, ne-am ridicat de pe scaun si ne-am imbracat cu incetinitorul ca sa tragem de timp, luminile din sala se aprinsesera si intr-adevar dupa ce a curs toata lista cu cei care au participat la realizarea filmului a aparut si respectva secventa.

stiti cumva, in bucuresti de unde putem cumpara DVD-ul ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

din carrefour mi l-a luat soctu'...ca io stateam acasa cu varicela si a fost un dragut...cica sa imi dea de lucru

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

multumesc,bulinutza !

varicela ? sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Am primit azi dvd-ul, are si trei replici la biletele pt show, in 3d, asa faine sunt...
Nu am putut sa ma uit la film, am vrut sa vad doar ce are in plus, m-am uitat la Memories of Michael, ati vazut? Ce frumos au vorbit toti despre el. Bateristul in special, cum a zis ca la cateva secole Dumnezeu trimite cate un inger pe pamant sa ne arate cum sa traim, cum sa iubim...

Am mai vazut si prezentarea vocalistilor si repetitiile neterminate la Dirty Diana si Smooth Criminal, plus prezentarea costumelor, care m-au lasat cu gura cascata, mai ales sacoul pt Heal the World, cu bucatele care sa reprezinte lumea...

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Azi am primit si eu bluray-ul cu filmul, cadou de Martisor cica
Pffff....inafara ca am sorbit fiecare moment din film de parca nu l-as mai fi vazut pina acum, mi-au placut mult mult si partile de dupa film.
Deocamdata abia le-am vazut si sunt impresionata. Toti au vorbit asa de frumos, si se vedea ca nu o fac fiindca asa da bine, erau pur si simplu marcati de asa un om cum este MJ.
Mi-au mai placut mult costumele, woooowwwww, ce frumuseti, acela cu multe cristale Swarovski cusute unul peste altul, si cel cu cusaturi multe, amestecate, suuuuperbeeee! Opere de arta, ce mai! Pacat ca nu au apucat sa fie folosite....

It´s all for love, fetelor! L.O.V.E.







Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.





www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y" target="_blank">Tribute to an angel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Eu tocmai am vazut asta:



Ar fi fost demential

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Ceva legat de film: de cand l-am revazut din scoarta in scoarta in weekend impreuna cu sotul meu (transpus si el cu totul in film) a ramas cu o fraza draguta. Cum se isca un pic de cearta sau ma vede mai nervoasa imi zice "Puiutz, L.O.V.E.!" si inevitabil imi trece totul numai cu gandul la Michael...

Pina la urma totul la asta se rezuma. Daca e dragoste, functioneaza totul bine. Pina si castile de pe urechi nu mai sunt asa zgomotoase daca sunetistul are dragoste pt ce face si pt omul ala, si ii pasa de el...(asta stiti voi, apropos de faza din film cand MJ era nervos si se stapinea, dragul de el).





Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.





www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y" target="_blank">Tribute to an angel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Am reusit si eu sa vad filmul. Mi-am luat DVD-ul ieri si l-am vazut aseara, intr-o suflare. Mi s-a parut si mie "in charge" cu tot ce se intampla acolo, si zau ca am avut impresia ca a fost un mare privilegiu sa vad un asa geniu la lucru. Cum putea sa simta muzica omul asta! Lucra fiecare sunet pana iesea cum voia el, regiza miscarile, efectele vizuale (cum a fost faza cu jacheta in flazari), tot! Geniu!
Dar m-a frapat cat de slab era, nu cred ca a mai fost niciodata asa, sau cel putin eu nu l-am vazut. Pe bune ca ma intrebam de unde avea atata energie si putere.
Dar la conferinta de la Londra, nu stiu, zau, dar eu nu cred ca era Michael acolo pe scena. Nu cred si gata. Prea a fost altfel decat Michael, gesturile, incoerenta cu care a spus alea 5 cuvinte...nu sunt convinsa ca traieste, dar sunt convinsa ca atunci pe scena a fost altcineva.


I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput