BRAVO LALITICA!! Pufu ian-feb 2010 (132)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

si noi am iesit azi afara..dupa nedormit acasa in patut am reusit afara...plimbandu-ne o ora..ca apoi a inceput sirena.cand am ajuns acasa a revenit la vechiile ei obiceiuri..adica de nedormit

31.12.2009 de Diana
Poze
Bebe Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

cum a fost azi la plimbare?
alex a dormit 2 ore afara si de o ora jumate doarme in casa ... e rupt... parca ar fi fost la sapa...

cornelia,mami de Radu Andrei(30.07.2000) si Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze




Ne-am smecherit la plimbare. Cand nu ne-a mai batut soarele am inceput sa tipam... L-am intors invers si a tacut. Nu doarme nici afara si nici dupa ce venim. Azi a avut o scuza, erau asa de multe mamici cu carucioare ca am zis ca se uita dupa gagici sau dupa concurenta. Dar si cand suntem doar noi (adica e frig) tot asa nu doarme. Cred ca o sa fie ca mine. Doarme doar cand e neaparat necesar...

Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

De ce tuseste in timp ce doarme?oare se inneaca cu ceva?
De fiecare data cand o face in secunda urmatoare sar din pat (chiar daca sunt cheauna) si sunt langa patut. dupa ce tuseste de 2 ori isi continua somnul.Frig in camera nu e..sunt 21-22 de grade in fiecare zi

31.12.2009 de Diana
Poze
Bebe Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Citat:
citat din mesajul lui rox_y

De ce tuseste in timp ce doarme?oare se inneaca cu ceva?
De fiecare data cand o face in secunda urmatoare sar din pat (chiar daca sunt cheauna) si sunt langa patut. dupa ce tuseste de 2 ori isi continua somnul.Frig in camera nu e..sunt 21-22 de grade in fiecare zi

31.12.2009 de Diana
Poze
Bebe Diana



Tuseste sau stranuta? Prin stranut isi curata caile respiratorii. De tuse nu stiu nimic...
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

Fetele care mai stiti....daca il apuca pe bebe plansul (de foame sau de kk)pe afara...ce faceti?cum ii calmati?

31.12.2009 de Diana
Poze
Bebe Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Alexutzzza, o sa-si dea cu ea in cap, fii sigura de asta. Dar asta e modul lor de a aprecia chestii. Gargaritzul isi da si cu mana lui in cap cand se agita dupa ceva si apoi plange... Si se mai trage si de par... de a trebuit sa revin la caciulite...

Cred ca e in perioada in care se descopera...

Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristies

Citat:
citat din mesajul lui rox_y

De ce tuseste in timp ce doarme?oare se inneaca cu ceva?
De fiecare data cand o face in secunda urmatoare sar din pat (chiar daca sunt cheauna) si sunt langa patut. dupa ce tuseste de 2 ori isi continua somnul.Frig in camera nu e..sunt 21-22 de grade in fiecare zi

31.12.2009 de Diana
Poze
Bebe Diana

Tuseste sau stranuta? Prin stranut isi curata caile respiratorii. De tuse nu stiu nimic...


Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010


Tuseste...
De stranut stiam si eu ca nu e nici o problema

31.12.2009 de Diana
Poze
Bebe Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iudita16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rox_y

Fetele care mai stiti....daca il apuca pe bebe plansul (de foame sau de kk)pe afara...ce faceti?cum ii calmati?

31.12.2009 de Diana
Poze
Bebe Diana


buna rox_y,

stii ca noi am nascut in aceeasi zi ?! si tot fetita /

cand mi se intampla sa planga pe strada, o iau in brate sa o calmez dupa care o pun la loc in carut , mai ma folosesc si de suzeta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Voila: http://stirileprotv.ro/stiri/social/castigi-mai-mult-copilul-tau-primeste-alocatie-mai-mica.html

Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Iudita, mai scrie niste mesaje sa nu te mai modereze!



Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Mergi la inceput