FIV Europa(28)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Cor-cora tot nu ne-ai lamurt cand faci beta...Dar, oricum, pumnii sunt stransi si iti astept marea veste! Doamne ajuta!

------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cor-cora spune:

Bubu-miercuri fac beta.Sper sa nu-mi vina.Pana acum n-am avut fericirea pt ca incepea menstra inainte de ziua testului.Referitor la vitamine, eu luam elevit ,apoi la primul fet acid folic,zinc,vit c.Acum iau doar vit b6,magneziu si acid afolic iar inainte luam si b12 si mult omega3-6-9.
BRYNY,BALANTA,PISUCMIC -bafta multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Pregnyl diseara si punctie marti!
Doamne ajuta

Pisuc Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Fetelor sunteti mai mult decat doamne, prin sacrificiul pe care-l faceti pentru a da nastere, pentru a va implini ca femei!!! Va doresc la fiecare, ca ziua cea mai plina de feminitate din an sa va aduca seninatate, speranta si implinire!!! La multi ani! flori ale primaverii!!!


Doamne ajuta la cat mai multe reusite si gravidute si mamici fericite!


------------------------------------

Un beta mare in primavara asta???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bryny spune:

fetele stie cineva ovitrelle se face tot subcutanat(in burta)???maine seara fac ovitrtell si miercuri punctia!buburuza multumesc frumos si tie fata sati ajute DD sati indeplinesti visul!si ai grije ce combinatii de vitamine iei !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:


pentru invazia aceasta de fete dragi

Primavara minunata pentru toate femeile puternice si generoase de pe acest forum - sunteti extraordinare si sper ca stiti asta!

Pisuc Mic

Pisuc Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Bryny draga,
Ovitrelle se face din cate stiu numai subcutanat. Uita-te oricum si pe prospect, si proful cum ti-a zis? Eu fac Pregnyl, asta se face si im si subcutanat, si proful mi-a zis ca pot face subcutanat.
Iti doresc sa ai succes si noroc de data asta sa mearga totul perfect!
Te imbratisez

Pisuc Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bryny spune:

pisucmic multumesc frumos!esti o dulce,ca de fiecare data...prospectu est in germana am vazut eu o poza acolo cum ar fi sub cutanat dar sa fiu mai sigura am zis sa va intreb...si doctora mea spus dar iti dai seama ca mia spus atat de multe ieri ca asta nam mai tinut minte!

LA MULI ANI!FETELOR DE ZIUA NOASTRA DE 8 MARTIE ,VA DRESC CEL MAI FRUMOS CADOU ,SA DEVENITI MAMICI CAT MAI CURAND
va dedic o melodie... "de ziua ta mamico in dar tiam adus inima"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Salut Doamne speciale,
Va urez si eu o primavara frumoasa si plina de vesti bune.
Multa sanatate si multa , multa intelegere si dragoste.
Bryny, pisumic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cor-cora spune:

La Multi Ani!
Va doresc sa deveniti mamici cat mai curand ,sa fiti sanatoase ,iubite si fericite.

Mergi la inceput