Nasterea unei prichindute

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns techila spune:

minunat....minunat ai descris...felicitari pentru puiuta!!!

minunat...

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Mi-am adormit puiutii si am pastrat pentru ultima parte a zilei povestea nasterii tale. Am lacrimi in ochi, este o poveste cu adevarat frumoasa si sensibila. Si povestita cu multa, multa duiosie si o dragoste imensa pentru fetita voastra, Ana. Felicitari mamico, felicitari taticule, pentru cum stiti voi sa va iubiti, sa fiti alaturi unul de celalat si sa va traiti povestea de dragoste. Si felicitari pentru minunea pe care a-ti adus-o pe lume! Si va doresc din tot sufletul ca minunea pe care a-ti simtit-o in acele momente sa se repete, asa cum spuneai si tu, cel putin inca o data!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

DANA foarte emotionanta povestea nasterii,desi nu am nascut natural am "trait" cu tine nasterea.Felicitari pentru familia frumoasa pe care o ai si sa vina si fratiorul sau surioara dorita

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Foarte frumos pus in cuvinte un eveniment atat de important. Sa fiti sanatosi si sa va bucurati de mica prichinduta.

Monica, mami fericita de Rares Andrei (16.10.2009) ALBUM RARES ANDREI BEBE
povestea nasterii puiului de om Rares Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Dana, atata gingasie si sensibilitate, la final plangeam de bucurie alaturi de voi.
Minunea voastra Ana e o norocoasa ca va are ca parinti.
Felicitari mami pentru sufletul tau mare, puiuta voastra scumpa si taticul iubitor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Ai scris foarte frumos Dana!
SA fiti fericiti impreuna mereu alaturi de micuta Ana!




"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)

fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Dana, iubita mea...mi s-a facut pielea de gaina citind povestea. am trait alaturi de tine emotiile, l-am vazut pe Grig cu carticica in mana si pe tine "dandu-te" pe minge. Foarte frumos povestit. Sa fiti fericiti toti trei si sa aveti parte macar inca o data de astfel de momente minunate. Stiu cat e de mirific. va pup pe toti trei.

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

Felicitari!
Minunat povestit!



Alina, Doris Maria (02.09.2009, ora 22.00)
si Iulius Teodor (10.10.2007)

Iarna de vis!


Iubirea are puteri extraordinare!
Transforma inima, renoveaza spiritul, da speranta celui care a pierdut-o, ridica pe cel cazut, reda sanatatea si fericirea.


Mergi la inceput