*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (374)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Va citesc si eu, cam din 2 in 2, ca asa sunt de obosita... piticul meu are muci, aceeasi muci pe care i-a avut Stefan, apoi Adrian... Bucuria este ca isi sufla nasul foarte eficient (mai putin noaptea, cand nu are niciun chef de asa ceva... si atunci ma tooooot plimb cu el sa si-i mai inghita, in pozitie mai ridicata...).

Olgule, . Te cred ca ti.e greu, fiecare dintre noi sacrifica mai mereu cate ceva. Eu imi voi sacrifica jobul (sau el pe mine). Nu ca ar fi fost extraordinar, dar era al meu. Nu regret, asta ar fi un sut. Astept pasul inainte.

------------------------------------------------------
... daca tineretea ar sti... si daca batranetea ar putea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Neata
Noi ieri am fost la o petrecere de prichindei la kids planet. Locul nu mi-a placut deloc, copiii au alergat pe-acolo pe baloanele alea pana au transpirat, complet separati de parinti astfel incat atmosfera nu mi s-a parut deloc sarbatoareasca Fata care avea grija de ei era plictisita tare, mancarea adusa de ei cam ...dubioasa, era deschis si pentru copii care nu erau invitati la party, cam dubios. Sunt curioasa cat o fi costat distractia dar am un feeling ca nu putin Am zis sa va zic ca poate va bate vreun gand vreodata
Dudelle n-a vrut in ruptul capului sa stea acolo, la locul de joaca. A fost extrem de suspicios si nu i-au ajuns doua ore sa studieze peisajul si sa intre in atmosfera Altfel a fost cuminte, s-a invartit pe acolo, a inchis -deschis lumini, s-a jucat cu cosul de gunoi, cu masa de fotbal, si-a gasit de lucru
(Am aranjat cu tiparirea cartii , mai ramane sa citesc/sortez/transcriu poeziile si gata )
Pentru Dudelle voi comanda azi tort in forma de tractor, i-am gasit cadou :un excavator grozav . Am stabilit ca maine ii fac un tortulet mititel acasa si sambata facem party
Revin cu scrisorica



Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

hello! tot zombi mi-s
mimo e scump la kids palmnet, m-am uitat si eu pe net..nici mie nu-mi suna bine ce pove tu de ieri, e aiurea-n tramvai.. sunt defazata, nu pricep, ce carte, ce poezii, ale tale?

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Helooooooouuuuuuuuuuuuu!

multumim de uarile facute , am citit asa printre picaturi, sunt convinsa ca au fost mai multe urari decat am putut eu sa vad.
va iubesc mult.


Am vb cu Ela , am felicitationat-o!!!! ma bucur ff mult pt voi Ela, sarcina usoara si bb sanatos.

Am vazut aseara UN MATEI &CO, in IOR., Anca nu mi-ai spus de supriza , sa stainasti sanatoasa lucrurile...


acu o mica supriza ca tot nu ne-ati vazut de la un an
daca aveti rabdare poftiti de-l priviti

enjoy:

http://good-times.webshots.com/photo/2565425540102278510VNhsoH?vhost=good-times


Giani!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

salut

iau si eu o gura de cafea si un storp de dragoste de la tuchisor

mimo ma bucur ca ai rezlvat cu tipografia..o sa-i face o mare mare surpiza tatalui tau..apropo cum se mai simte?

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Ariel, felicitarile mele pentru initiativa!
Zozee esti o scumpa cum iti "versi" tu sentimentele, mai zici de mine si de subiectul cu varsta optima Sa dea Dumnezeu sa fiti toti sanatosi si fericiti ca vin ele si celelalte usor usor
Blanka bataita , na-na! Pe cine plictisesti tu? pe noi? Plictiseste-ne draga mea cat vrei, ca d-aia suntem aici. Sa ne ascultam una pe cealalta si sa ne incurajam. Crede-ma ca tin pumnii stransi sa se termine odata cu infectiile alea pentru ca-mi imaginez cat iti e de greu si cred ca pietrele alea nu degeaba au aparut acolo in fierea ta
Simo ce nebunie o fi si la voi acolo cu jucarii si galagie Si ce scump Sam cu "pune bebe a pat"
Luny ce surpriza frumoasa Daca meriti, meriti Eu una nu sufar asa tare pentru prieteniile uitate, se mai cerne lumea pe de-o parte, pe de alta clar fiecare are treaba si prioritati personale...nu judec pe nimeni.Cand o fi sa fie, ii voi revedea si pe cei pierduti cu mare drag. De exemplu aseara, am revazut o parte dintre ei. Pe sarbatorit nu-l mai vazusem de la botez si a implinit PATRU ANI ....Aaaa, l-am revazut si pe DOMINIC tot aseara....iaca tot 4 ani Dar am reluat discutiile fix de unde le lasasem de parca nici n-ar fi trecut vremea.Mi se pare ok
Nicol biata Antonia ce tranta a luat Iar de ochisor nu stiu ce sa zic, poate nu-i bine sa-l lasi asa totusi! Sa ne zici cum mai este azi
Bubu clar ca programul de somn trebuie un pic decalat daca ti-e mai usor asa, sa nu mai stai mult timp seara pana adoarme . Sper ca ti-a trecut durerea de cap Ce tort sa fac eu maine repejor si bunut pt Dudu acasa?
Mihu tare buna ideea cu evadarea ! Odihna placuta si distractie la maxim! Maxim am zis
Doamnee, ca tu nu stii reclama asta cu "Maxim am zis!" O caut eu si ti-arat, pe mine tare ma distreaza Si ca veni vorba, Dudelle il imita p-ala cu "Nu, meriti!" Zice NU si ridica degetul f serios, mor de ras
Tonicbafta in lupta cu sistemul, 300 nu-s de colo Si cu despartirea ce sa zic , pumnii stransi, o sa va obisnuiti
Ramo groaznic fara lumina, si noi am tot experimentat anul asta sentimentul fir-ar sa fie de tara Un scump Andru cum te vrea el despletita , miniman deh, ca toti barbatii viseaza plete in vant si Ilene Cosanzene
Cllau si tu Brutus necajita? Pai se poate? Ia o ciocolatica ceva, o fi de la regim Uite asa, in loc sa ma pun cu burta pe cartea lui Bilic , fac misto de altii
Olgule merita mami si serviciul niste sacrificii, daca te gandesti ca trebuie il "inghiti" mai usor. Dar fara sufletel asa, p-ala sa-l lasi acasa , da?
Tuchi noroc ca mai faci cate o cafea din cand in cand, asa mai stim ca existi ! Sper ca s-au inmultit nuantele de roz in viata ta







Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Citat:
citat din mesajul lui gbutucica

http://good-times.webshots.com/photo/2565425540102278510VNhsoH?vhost=good-times


Giani!!!!!!!


Unde-s buclele ???
Dar lasa ca lipsa buclelor o compenseaza zambetul charmant ....ce frumos la gradi Sa fie sanatos

Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Butuciicooo,faaattaa!!! Cat de mult s-a schimbat de cand nu l-am vazut!! E ditai barbatelul! Sa-ti fie sanatos si norocos!!Superb!!

Am vazut ca au aparut si Catalinele noastre,ca Mimo a rezolvat cu tiparirea cartii tatelului,ca luny a primit cadou frumos..si nu mai stiu..Nu am puterea sa stau sa citesc tot,mi se inchid ochii,nu stiu ce ma fac cu Mihai,cu serviciul,dar..ma bucur asa de tare de zilele astea

all!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Salutare crenguta!

Am vazut Andreiu la party la gradinita, ce frumos s-au distrat! Si apoi a picat frant la patut.

Eu necajita, necajita, dar bine dispusa! Foarte ciudat, nu?

Va pup, sunt prin zona...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

MAXIM AM SPUS


Si preferata lui Dudu: "NU, MERITI!"



Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput