*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (374)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

butucico ce superparty i-au organizat de ziua lui la gradi, bravo!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Offff, pup si eu ochisorul Antoniei sa treaca repede. Sper sa se desumfle rapid , imi dau seama ce greu iti e.
Am patit-o si eu de curand cu Becca. A cazut din fotoliu direct pe ureche si s-a inegrit si umflat instant, am crezut ca mor! M-a apucat plansul pe langa ea. A trecut greut oricum, saracuta a stat cu urechea negricioasa aproape o saptamana si-mi arata mereu unde a cazut si apoi imi arata urechiusa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Neata! am dormit si eu! dupa 3 nopti de cioparteala, cu zana trezita din ora in ora, cel mai probabil pe motiv de gingie umflata, am ajuns sa apreciez cele doar 2 treziri de azi noapte

Bubu, cati dinti are Vanesa? :)

Nicol Antonia pe ochisor sper ca n-ai avut show cu omu.

Mihu hai cu vestea buna! sa iti zambeasca bebe si sa iti faca cu mana

Tonicuta, Ana este flatata ca un baiat asa finut si poliglot se gandeste la ea

Stela http://www.sanavita.ro/ulei-din-ficat-de-cod-pr-17153.html asta e uleiul. mai ieftin decat aici nu cred ca e, dar nu stiu cu transport cu tot cum iesi. oricum, un sticloi dinala ajunge mult timp. Nu recomand de la ei varianta pt copii, ca are in plus doar gust si arome artificiale, si in general copiilor le place uleiul. sasa cand ma vede cu pipeta arde de nerabdare sa ii dau . Si ana la fel, n-are nici o treaba. Eu nu l-am comandat de pe net, l-am luat de la plafarul lu centrofarm cu vreo 40 lei.

Olgu nultumim pt linkuri

Eu cred ca-s tare norocoasa cu sorela, care din 2 in 2 weekenduri vine la noi si se implica la copacit nepoteii, ii joaca, ii spala la cur, ii hraneste, orice ii cer. si nepotii sunt in limba dupa ea! bine, norocul meu ca n-are obligatii.

Butucica tare, taaare frumos andreiul
Monix, ce tari reclamele

Eu, ca si Mihu, asa n-am chef sa fac party de ziua lui sasa Sunt cu nervii :)) si cu atasamentul de rutina.
am fujit la trebi

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Bubule, iti studiam cura. Toate bune si frumoase pana in saptamna a3-a , ori nu pricep eu ori carne/peste cu salata toata saptamana dimineata, pranz si seara??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Mimo, super ca ai reusit cu tiparirea cartii, o sa fie o reala surpriza, o sa-i smulgi lacrimi....dar de fericire!
Anul trecut de Iepuras ceva de genul asta am facut pentru Razvanici care abia invata sa citeasca! I-am comandat o carte personalizata in care el este personajul principal. El apare peste tot in carte, este o poveste frumoasa de Pasti in care el ajuta iepurasul la toate pregatirile . Si in carte ajutoarele lui Razva sunt surioara lui, Rebecca si mami si tati. Plus ca are o dedicatie speciala pe prima pagina de la mine si Paul. E foarte, foarte frumoasa.
Bine, la voi este mult mai deosebit ca-i vorba chiar de materialele lui , o sa fie excelenta surpriza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:



Noi suntem cu Antonia la Bucuresti , am venit la doctor , arata ffff rau ochisorul de dimineata. Au vazut-o 2 pediatri f buni de la IOMC iar acum astetam ora 14.30 sa vina medicul oftalmolog pediatru sa aflam si parerea ei.Are o blefarita conjunctivala. Un lucru e cert, ochiul arata ff nasol, au spus asta chiar si asistentele care au vazut-o...Primul dr a zis ca tb neaparat internare cu branula, pe celalat l-am convins ca fac naveta la tratament numai sa nu raman acolo sa luam alti carcaiasi. Asteptam ,totusi medicul oftalmolog, are ultimul cuvant, apoi hotaram ce si cum.
Sovi nu a vazut Bogdan busitura, aproape ca nu se mai cunoaste, am acoperit cu par si oricum paleste pe langa ochisor.

Maine trebui sa-l duc la aeroport, pleaca la meci la Liverpool, raman singurica cu 2 copii bolnaviori

Acum ne fataim cu masina, are B niste treaba pana vine ora 2...si Antonia a adormit.
Va pup si va tin la curent



Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

hello

scriu si eu doua cuvinte in graba...

Zoze te felicit si eu inca o data, sa ai o sarcina usoara si dusa pana la termen,si un bebe sanatos!!!Lasa lucrurile sa mearga ca ai sa vzeic tu ce faci cu serviciul ,Mihai, o rezolvare sigur exista, numai ca probabil nu-ti dai seama de ea acum

Nico, noua ne place Tudor Ghe.chiar ascult destul de des cd-ul cu anotimpurile.....

Mimo tare rau faza cu Dudu si cu gandacul(l-am vazut si pe robotel)...incaltatorul cred ca-l ai de la Ikea ca si noi avem

Ariel, pai Marcel se se ia de mana cu randunoiul meu ca nici eu nu m-a alsat sa-i dau bradul afara, dar [ana intr-o zi cand nu era acasa si am demarat operatiune cu Antonia....ce s-a mai plans cand venit si nu l-a vazut .......de doua zile salvez link-ul in bara sa-l vad si eu pe Teo vorbaretul si nu apuc

Cleme mi-o si inchipui pe Diana vorbareata

Sovi am vazut sezatoarea

m-am gandit acum, salvez link-urile lui Ariel si al Butucicai si le trimit pe mail...sa ma uit mai la noapte

scuze pentru greseli, daca sunt

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

nicol ce nasol..de unde s-a captusit ea oare cu asa ceva?..sa dea Domnul sa nu va interneze, si sa se repare ochisorul rapid!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Offf Nicol, saracuta , sa treaca mai repde. Dar de la ce a aparut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Wow, Clau, ce surpriza frumoasa pentru Razvanel, unde ai comandat carticica?
Iar, Mimo, super frumos cadou pentru tati, sa ne vinzi si noua secretul la final, cum ai reusit, ce presupune, iar Duu-duuu cu gandacul e . MERITA !!!.
Sabin e innebunit dupa insecte. In carticelele cu animale el nu vede porcul, nu vede vaca, dar imi arata intr-un colt de pagina, pe-o dunga sau pe vreun fir amarat de iarba toate gargaritele, gandaceii si fluturasii asa ca daca-l prinde pe Dudu agresand gandacul e meci

Mergi la inceput