Goldie Pants - 35

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl


e mai mult decat normal ca mercurul din termometru sa fie la cote maxime, 40 grade zici tu? la ce poison running through my veins e mult mai multe grade

pentru grava eroare comisa mi-am aruncat okii pe termometru si mercuru e la cote maxime.....42 grade...e maximu....incearca cu unu digital poate indica ceva mai multe grade

www.youtube.com/watch?v=YtlouaU35lo" target="_blank">aci sigur e mai multe grade ..chiar si la umbra

Citat:
mey iona io nu am negat never realitatea

da,ce sa zic,e realitatea ta a mea e asta

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Buna dimi
pfff dupa 2 randuri de doze shock de cafeli io o sa servesc ceva mai soft www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank"> dar super delicios

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
JoAnn cam cuminti treburi pe la tine pe strada...




oana pai na ce sa fac...daca ma chinuie talentu' in alti trebi


iona mi-am imaginat io ca la o cunostinta face to face faci tu referire .....mey ai fi avut prilejul daca ai fi fost si tu la partyli de la castel...dar asa ....
cat despre finutu' ... ce ar putea sa ii faca o nasica finutului ei ca doar tu spuneai mai demult ca nasii sunt parintii spirituali si alea alea


fetili



www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
da,ce sa zic,e realitatea ta a mea e asta


mey iona, io nu-ntelegpe cine vrei sa convingi tu? io cre ca pe tine hai treaca de la mine, presupunand prin absurd ca tu esti in poza daca toate realitatili tale se termina ca astaio nu am decat sa feel sorry for you nu ai inteles ca is all for show io iti zic doar atat, realitatili mele cu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4218.jpg" target="_blank">my lover nici intr-un caz nu au asa finalitate ca a ta
fetili, dimineata am ramas am constatat ca stiu pe de rost versurili de la www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm toooooooooooooooo lost si de la www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">Poison, nu sunt lipsita de modestienu vreau sa zic ca am o mimorie bunadesi de la atatea vetamine pentru creer....

m-ai prins, scoala de dans functioneste, se preda doar dansuri de societate
ankutzaaaaaaaaaaaa www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">You &I must make a pact

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello


Happy Friday!

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Very merry Friday

Eu asa ma pregatesc pentru uichend



Iona si mj..cred ca aveti nevoie de un arbitru...nuuuu...nu ma ofer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Iona si mj..cred ca aveti nevoie de un arbitru...nuuuu...nu ma ofer

nu e nevoie a sosit un sol de pace

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara
mj da ce-mi vad okii? il scoti pe BAD la defilat fara aprobarea mea pentru a incheia un pact cu anka? yo ti-am scos vreodata baietii tai la defilat?vrei sa stricam pretenia? astept o esplicatie plauzibila
iona treaba cu liberianu sta in felul urmator EL e un tip caruia nu-i place sa stea prea mult in lumina reflectoarilor d'aia il tin mai ferit asta nu inseamna ca nu ma okup de el tu cui crezi ca i-a dedicat melodia Liberian girl?
oana ai avut dreptate cand defileaza BAD seara, a doua zi iese soarele
purple, joann

mey fetili, yo propun ca castigatoarea la perlili goldie sa aiba dreptul de a-si alege singura un baiat neimpozabil din cei available(se includ aici si baietii parasiti, care de mai bine de o luna nu au defilat ca e pacat sa stea ascunsi asemenea fromoseti) ce ziceti?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

tu cui crezi ca i-a dedicat melodia Liberian girl?

lui mj?

JoAnn am ratat partyul de la castel dar astept pe cel de luna urmatoare iar lu finuztu nu i-am facut nimik stai relax...ii dadeam neste sfaturi parintesti atata tot

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey pentru pacea cui militeaza solu ala?? pentru pacea lu planeta?? e vreun razbel p'acilea? sa stiu si io macar sa scot aresanalu
lisa ce a ai cautat cu fingerili acolo, daca era mesaju pentru ankutza? ha? meeeeey da curioasa mai esti aia nu e defilare, cel putin nu pentru mine, sa fie clar uite acilea www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">defilare ,inca o www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">defilare si inca o www.youtube.com/watch?v=nncMCgTb7Kk" target="_blank">defilare, cat despre " baietii parasiti, care de mai bine de o luna nu au defilat" BEAT IT de langa baietii lu ankutza ca am incheiat pactu cu ea am drept de defilare asupra lor si vor ramane ai ei atata vreme cat ea ii vrea
io propun ca baietii care nu are nicio defilare la activ sa-si abandoneze loveritzele, ca prea ii arata de joi in pasti, si nu e corect ca pe ei sa ii tina sechestrati si ele sa stea la defilarili lu altii. adeca baietii la care nu am vazut decat pozili, ca cica defileaza numai privat
pentru perlili goldie, premiu se va decide cand lista concurentelor va fi inchisa, sa zicem 7 martie? mai cautam espresii pana atunci , premiu se va inmana pe 08 martie, dupa ce juriul va delibera , ori vrei sa concurezi doar tu cu parpal??? de fapt, io cre ca parpal va fi descalificata, ca vaz ca nu lasat amprenta la usa

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Buna
Mey fetili da la spa-ul ala al vostru se mai lucreaza?? ma tenteaza o programare

Vad ca se pune gand rau baietilor care nu defileaza, sau mai bine zis detinatoarelor lor
in acest caz io pot sa stau linistita...ba daca vreti shadow poate da www.youtube.com/watch?v=g5fcdV9xplw" target="_blank">startul


www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput