Goldie Pants - 35

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

cineva joaca murdar si mi-a trimes pe cap pe perversa, iar dansa, nesimtita din fire, a zis ca ii place la mine si s-a instalat comod cand aflu cine i-a dat adresa mea....se pune de o penalizare

in rest vad ca va tineti de tratamentu cu vetamini pentru creeir, constat si dupa sfatul doktorului.

mey mj daca vrei ca baietii lu anka sa ii defilezi cand vrei, prezinta aci dovada pactului si conditiunile....da ce, aci merje pe vorbe? vreu dovezi clare, ca de blue is may facvorite.....colour



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey, da toma necredincioasili ati mai devenit, vreti dovezi? ha? ciuciu dovezi mey de keep in the closet de mult nu se mai vorbeste acilea, nici un pic de intimitate nu se mai ezista si de cand e mey blue coloarea ta favorita? conditiunili lu pact este confidentiale intre mine si ankutza
repede ati mai sari voi sa ii ajutati pe baietii ei sunteti de groaza mey, asa saritoare mai rar se intalneste, ce sa zic...
sa va multumiti ca ankutza va lasa sa cascatii okii la baietii ei, in rest am zi deja mai multe decat trebuia, ankutza va transmite :BEAT IT

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey nu e fair play sa faci asa pact ca....poate eu fiind de blue (my favorite colour) faceam o contra-oferta mult mai avantajoasa....dar aci anka a perdut

acu imi reorientez ideile de pacturi de expansiune asupra baietilor....am neste derectii incotro o sa trimet oferte daca nu ma prindeti...e negot cinstit

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj tu gresesti si tot tu te simti ofensata mey? te-as ruga atunci data viitoare sa-ti pui baietii tai sa cante si pt ca acest pact a fost incheiat in principiu sub influienta lui BAD am aceleasi drepturi de defilare pe care le ai si tu
de fapt cine mai bine decat mine ar putea sa-l defileze pe blueshirtu care e pretin la catarama cu BAD?


luati si va sa videti acilea defilare

in ce priveste defilarili la baietii mei n-am a ma teme de nimik, toti a apti in miscare

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ce oferta sa faci mey tu? acilea crezi ca a fost negociere? mey, ankutza nu are nemik de negociat, cu niminea si nu a perdut nemik are ezact ce avea si pana acu, sa fie clar
duamne fereste, auzi la ea NEGOT?? mey imi fac griji pentru killeru bine ca are metraliera la el just in case

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Da' de cand esti tu avocatu' la ankuta?
Adica....tu ai drept de defilare..dar asta inseamna ca tu ai oki pt ei...!!!!!!!!!????

Devine interesant...nici nu mai cunosc pe baietii lu' ankuta...oare care sunt?

Na..m-am inscris la concurs cu actili in regula... da' mai multe espresii merge?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisaaaaaaaaaaaaaaa, deja ai incalcat conditiunili lu pactu, na ca deloc nu ai rabdare. ai vazut tu ca l-am defilat pe vreunu din baietii lu ankutza pana acu? ai perdut deja undrept pe care nici nu l-ai avut.

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

saaaaaaaaaaaaaaaarnaaaaaaaaaa de amprenta mrs parpal data viitoare ai grija
mey deloc nu aveti rabdare, io nu am nevoie de niminea mey, io am oki doar pentru baietii mey da daca ai vostri nu e nici pe departe la fel de HOT ca ai mei, normal ca sariti pa a lu ankutza

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi daca pactu ala e sicret mey....si in pact se stipuleaza ca cine calca pe asfalt rosu il incalca....noi de unde sa stim? daca io vad asfalt rosu si sar coarda pe el? se duce pactu.....

iaca...una din conditiuni era sa nu defileze nemenea pe baietii lu anka....deduc...deci e incalcata....ca n-am stiu....

deci tine-ti pactu ala sicret pentru tine si anka mey....ca eu nu am nevoie sa stiu ce ati stabelit eu descut derect cand si cum am chef cu baietii


si apropo....adica ofertele mele e scrise cu cerneala invizibil mey? de zici ca n-am cum sa fac oferte? sau ofertele mele e atat de generoase d enu incap in cutia postala si nu ajung la destinatar? asta voiai sa zici

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey mj yo nu sar pa nimenea sa fie clar eu l-am defilat pe BAD ca se-ntampla sa fie si blueshirtu in peisaj asta nu e problemu meu oricum oki n-am avut decat BAD

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput