Goldie Pants - 35

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mey iona da de finutu tau nu zici nik, or de el nu iti fu dor???, ca e un pic descumpanit ...adica de shadow intrebi dar de el... ori mai esti suparata ca ti-a servit cafeaua la usa

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
lisa ce sa zic ...dreptate ai si tu cand spui de cei 2299 de vecini ca atatia au ramas pentru ca dangerousu a devenit intre timp unul din baietii mei
mey da vaz ca nici nu v-ati dat seama ca acasa i-am lasat pe dublurili lu baieti hai sa fac prezenta...ca tot a insistat una din fete ca acu s-au intors de pe insula lu CTu unde au petrecut impreuna cu sor'mea....

iona se vede ca esti looost in vecinii tai nici tu nu mai stii ca numarul e acum 2298 pentru ca unul din ei l-a luat oana adik MLoveru iar acum tu pe dangerousu
sa stii ca programare la Doctoru am avut inainte de a se duce pa insula cu sor'ta apropos buuuun profesionist
anka mie imi e dooooor de EL si daca nu apari mai repede s-ar putea sa ti-l haleasca zuzili alea




PS plzzzz nu intelege ca l-am scos la defilare, doar am vrut sa trag un semnal de alarma

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

aaaaaaaaaaa si era sa uit, echipa paparazzilor GSS v-a surprins, se vede cu okiu liber cat de incantata ai fost

vrei sa spui incantati..oricum e putin spus si de unde crezi ca am pozili astea mey? felicitari paparazzilor ...bune cadre au prins
http://c2.ac-images.myspacecdn.com/images02/65/l_47357215a3e24afaa19f060c15f87d65.jpg
http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images02/102/l_11c7f22e43a14ceb9d34db4fba76ff0b.jpg
http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images02/107/l_45efef0629c34dfa9bded9595eccd133.jpg
http://c1.ac-images.myspacecdn.com/images02/99/l_5f2f9cb48089495ca70e3eb0bf1d35e8.jpg
http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images02/103/l_9b8ec1e8f3be4b89af42ab2172cb2ad3.jpg si dak vrei lista poate continua si normal ca bubbles zambeste cand vorbese despre mine ca doar ii voi fi "soacra" iete www.ecomagazin.ro/wp-content/uploads/2009/05/maimute.thumbnail.jpg" target="_blank">maimutica mea

mey joanna,cand am spus"musai sa-l cunosc" io ma refeream la altceva adika face to face iar de finutu stiu eu de ce nu zic nimik....nu cred ca-ti suporta urechile daca mi-as da drumu la gura

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie


iona se vede ca esti looost in vecinii tai nici tu nu mai stii ca numarul e acum 2298 pentru ca unul din ei l-a luat oana adik MLoveru iar acum tu pe dangerousu
sa stii ca programare la Doctoru am avut inainte de a se duce pa insula cu sor'ta apropos buuuun profesionist

mey lisa au fost 2300 vecini pe MLoveru l-a luat oana au ramas 2299 nu? a venit dangerousu iar pt. o zi au fost din nou 2300 nu?
l-am luat pe dangerousu si e 2299 nu? sau de la
atata nu mi se mai invart rotitele dar si daka calculam dupa metoda ta tot 2299 vecini e ca MLoveru nu s-a mutat deci totalul e 2299 vecini + o vecina

despre doctoru eu nu pot decat sa ma bucur ca-i recunoasteti adevarata valoare ..e no 1


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona, io zic sa te decizi cine vrei sa fii, ca lisa are dreptate, esti loooooooooooost, nu numai in vecini dar si in pozili pe care le tot afisezi p'aci si zici ca esti tu.
singura ipostaza, cat de cat decenta, in care v-a surprins paparazzi lu GSS e www.pixdaus.com/index.php?pageno=2&tag=monkey&sort=tag" target="_blank"> asta si daca ma uit bine, cre ca ai dreptate, sunteti mai mult decat incantati, restul nu poate fi aratate pe post, nu alta dar nu vrem sa socam audienta sau sa instigam asociatiili pentru protectia lu bubbles impotriva ta, ca doar abia scapasi de la izolator, nu vrem sa ajungi iar
daca te-ai decis sa il faci pe bubbles ginerili tau, adeca sa il tii aproape de casa ta, deja nu mai trebe sa zici nimik

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
despre doctoru eu nu pot decat sa ma bucur ca-i recunoasteti adevarata valoare ..e no 1


mey iona, bineinteles ca-i recunosc valoarea e Doctoru No1 ca nah, trebe sa ne mai intalnim si cu d'astia cateodata vrem-nu-vrem
in ce priveste vecinii tai pot sa fie si 2300 ca nu ma intere oricum BAD face cat toti vecinii si baietii tai la un loc iar daca ii mai pun si pe ceilalti doi la socoteala....deja it's toooo much
mai trebuie sa te conving cine e No1? I don't think so


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey mj sa sun la 112?ca e grave cu tine dupa simptome pe care le prezinti doctorucrede ca ai temperatura peste 40 grade,iti recomanda una fiola algocalmin IV sau IM tu decizi poa sa ti-o administreze unu din baieti vei vedea ca maine o sa te simti mai bine si o sa accepti adevaru pana la urma

lisa..o fi BAD no1 pt tine da nu si pt mine ... la mine toti e no1 inclusiv vecinii,nu fac diferenta intre ei,toti beneficeaza de acelasi tratament si nu uit sa trec zilnic pe la ei cum fac altili nu-i de mirare ca liberianu si oki de caprioara nu stiu prea multe....noroc cu profa ca le preda lectii in particular

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey intoarce omu 3 minute ochii dupa ceas si voi....iaca ce destainuiri faceti acilea

iona despre vecinu meu nou numai de bine, bun baiet, minunat odor de tinut la casa

cred ca prevad si eu o vizita la doktoru, cu atat mai mult ca zice despe el ca e no.1...si cu ocazia asta updatez insemnarile de acum catva zile, ca e necesar. sunt schimbari de parametri la unili paciente

lisa il defilasi pe BAD.....deci maine e soare

mj mai lipseste sa ne zici ca ti-ai facut o scoala de dans si neste paparazzo iti dau spaga sa ii lasi sa stea pe hol cat noi ne dantuim in interior

JoAnn cam cuminti treburi pe la tine pe strada...

purple daca te mai vezi cu propretariu sa imi dai de veste ti rog ca nu mi-a dat chitanta si nu am cum sa imi scad si justific cheltuielili...si cred ca e necesar sa mai platex o data...si tare necajita mai is



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neatza

doza shock de www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> e servita



mj baietii e aliniati si asteapta surpriza

mey fetele cum e cu perlili goldie? ca eu pe""vetamine pentru creer" nu stiu de unde sa o iau am o banuiala....



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

am mai pus un rand de ca sigur cineva va avea nevoie
mey iona io nu am negat never realitatea, am recunoscut ca legitime www.youtube.com/watch?v=u8aOGP_ONnI" target="_blank">turili tale cu CT si oferta ramane valabila, ture fara numar pentru tine, oricand, oriunde
doktoru tau ar trebui sa stie ca daca sunt cu un www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">tip atat de HOT, www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">cel mai HOT, e mai mult decat normal ca mercurul din termometru sa fie la cote maxime, 40 grade zici tu? sorry termometru nu e bun, incep sa pun la indoiala si profesionalismu lu doktoru, sau cre ca asistenta e vinovata de aceasta grava eroare, la ce poison running through my veins e mult mai multe grade

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput