Goldie Pants - 35

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona daca lucrurili e cum zici tu ce-ti mai trebe dovezi? ha? actili lu firma e confidentiale poci sa iti zic ca www.vivapets.com/upload/Image/2993226.jpg" target="_blank">bubbles a fost super satisfacut de www.youtube.com/watch?v=FgBBa3cxenU" target="_blank">turili cu tine, e oricand la dispozitia ta,ati schimbat si nr.de telefon din cate am aflat ai ture no limit din partea lu Chimp Taxi
amprentili mele nu e la tine acasa io nu le-am facut nemik la baietii tai cat ai lipsit
io nu am restante la chirie, am platit in avans deja v-am avertizat ca niminea nu scapa..... neplatita am apartamentu inchiriat acilea forever more
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm toooooooooooooooo lost in www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4213.jpg" target="_blank">you

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Buna dimi
Serviti primul rand de www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">

Fetili io tocmai am recitit contractul de inchiriere semnat cu propitaru in care se specifica faptul ca primele 3 luni sunt scutita de la plata chiriei (din pacate) , asta asa pt acomodare.

Iona uite aici intampinare

fetele o zi buna

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza


intai de toate iona

apoi despre prorpietar si chirie nu imi fac griji ca generozitatea mea ma scoate intotdeauna din impas




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:


neatza fetili iona

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

mey fetili am uitat sa va spun ca la intrare in apartament ma astepta www.youtube.com/watch?v=LJK_ZZ4H0m4" target="_blank">proprietaru si ca i-am platit eu chiria pentru toati ....am vazut ca unili fug de plata fara sa se impiedice asa ca faceti rost de lichiditati de unde puteti dak nu din ziua a 15 a imi platesc baietii vostrii cu penalitatile de rigoare

iona eu nush de unde ai scos tu ca iti sunt datoare tie cu ceva sau baietii meicrezi ca's castigata la loz in plic sau ce? stii ce am facut yo ieri dupa ce am baut cafeaua de dim? m-am intalnit face to face cu propritaru si i-am inmanat instrumentul de plata mey ca nu-mi place sa fiu datoare cuiva da tu erai prea okupata cu turili to za airport ca sa stii
PS ce ai platit tu a fost cheria pentru tine si eventual toti cei 2299 de vecini ai tai mey

editez: ca am uitat sa va urez www.youtube.com/watch?v=fuwB2D282xE&feature=channel" target="_blank">o zi frumoasa


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Greu, greu..si ploaie si frig. Dar, dupa lupte seculare, de vreo 2 ore...am reusit sa il intalnesc singura pe propretar. Asadar, de la 11.00 la 15.00 am discutat despre chirie. Zicea ca imi micsoreaza chiria pt. ca sunt cuminte , nu fug, nu ma impiedic, nu rapesc decat cu motive intemeiate..in principal pt. ca urmaresc pacea mondiala . Nu am acceptat...eu vreau sa platesc la pretul pietei
Nu va pot pune inregistrari acum,...trebuie sa ma odihnesc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey mie una nu-mi iese sufragiili la calcule, iar vreti sa ne strice stralucirea lu goldie vreo zuza?????? ca sa evitam asta, pe viitor m-am gadit la un skepsis, cine nu voteaza in primili 24h de la inaugurare pierde un baiat io cre ca nu vreti asta, nu?
pentru perlili goldie io propun 2 espresii, anume "coeficient de moaca" si "vetamine pentru creer" se stie cine intra cu ele in concurs
ankutzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , a venit primavara, a-nflorit ghioceii si a trecut de 3 ori cate 3 marti, baga fingerili acilea ca e cazu. macar de-ne votu tau, sa stim ca esti cu okii pe noi sau pe baietii nostri. noua ne e dor de blueshirt si de the way he makes us feeeeeeeeeeeeel

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

www.youtube.com/watch?v=_mU8QoZMVOU&feature=player_embedded" target="_blank">buna a NU se da clik ..e doar pt. mine

fetele.......cafelili e baute cate 3 randuri din fiecare


mey mj stii ca ai dreptate? acu imi amintesc de turili cu bubbles care m-a luat de unde eram cazata si m-a dus la airoport ca sa vezi ce efect a avut tura cu CTu asupra mea incat am uitat tot ce s-a intamplat inainte si daaa mai vreau ture fara numar cu bubbles ca doar toate duc la CTu

lisa ce sa zic ...dreptate ai si tu cand spui de cei 2299 de vecini ca atatia au ramas pentru ca dangerousu a devenit intre timp unul din baietii mei
mey da vaz ca nici nu v-ati dat seama ca acasa i-am lasat pe dublurili lu baieti hai sa fac prezenta...ca tot a insistat una din fete ca acu s-au intors de pe insula lu CTu unde au petrecut impreuna cu sor'mea....DoctoruCurly ThrillTerminatoruprisonuMagic FingeruSportyCTrRainysi de azi Dangerousu in cateva momente incepe eclipsa totala de soare

oana n-ai zis nemik de vecinu mai nou baietu meu...iete io zic de killeru ca e no 1 dintre baietii vostrii

puple astept cu mare interes inregistrarile

JoAnn musai sa-l cunosc pe shadow

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

mey mj stii ca ai dreptate? acu imi amintesc de turili cu bubbles care m-a luat de unde eram cazata si m-a dus la airoport ca sa vezi ce efect a avut tura cu CTu asupra mea incat am uitat tot ce s-a intamplat inainte si daaa mai vreau ture fara numar cu bubbles ca doar toate duc la CTu



mey iona io vaz cum te face sa-ti amintesti de www.youtube.com/watch?v=u8aOGP_ONnI" target="_blank">turili cu bubbles vaz ca ai neste fanteziiiiiiii sunt speachless, m-am uitat pa inregistrarili de ieri si nu poci decat sa ma minunez, in timp ce dadea raportu de serviciu iete si tu cum fost surpins www.thinkmonkeys.com/free-stuff/iStock_000009412019XSmall.jpg/image_preview" target="_blank"> parteneru tau de ture e clar ca te-a placut, uite si tu ce zambeste cand vorbeste despre tine
aaaaaaaaaaa si era sa uit, echipa paparazzilor GSS v-a surprins, se vede cu okiu liber cat de incantata ai fost
ramai totusi VIP client pentru CT

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna
Iona cum adeca sa il cunosti pe Shadow ??pai nu-l cunosti doar erai gata sa dai un numar de procente din actiunili lu' sporty tv ,ca sa il rascumperi tu de la purple. daca ai uitat cum arata poti sa il vezi in defilarea care urmeaza...








www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput