Goldie Pants - 35

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza
fetili, yo intai servesc o doza shock de www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> dupa vetamini cre'ca merge si apoi pregatesc instrumentele de plata... daca e musai..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



mey.....chiria ca si chiria, da la iona v-ati gandit cum ii platiti despagubirili? ca o sa aiba pretentiiiiiii hooooot si mariiii



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeeeeeey de unde ai mai scos-o si p'asta? ca noi ii datoram ceva lu iona duamne fereste mey io una cu nemik nu ii sunt datoare daca cineva vrea sa ii plateaxa despagubiri nu are decat sa o faca da fiindca sunt fata buna i-am asigurat www.youtube.com/watch?v=u8aOGP_ONnI" target="_blank">turili gratuite la airport mey si ma jur ca nu ma uit la kilometrajpentru iona e fara numar

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
mey.....chiria ca si chiria, da la iona v-ati gandit cum ii platiti despagubirili? ca o sa aiba pretentiiiiiii hooooot si mariiii

mey oana cre'ca singura care a platit la iona despagubiri, dobanzi, penalitati, accesorii si ce-a mai vrut ea ai fost tu sau mai bine zis killeru...apropo, in ce stare s-a intors din mesiune? mai dispunea de ceva lichiditati?

iona,cum e mey cu turili alea? cate ai facut pana acu?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey acu io nu-sh ce confuzii s-a creat noi tocmai am achizitionat actiunili de la o companie de taxiam uitat sa va spui
oricum, io cand am zis ca am trimis pe CT la airport m-am referit la Chimp Taxiacu daca cineva s-o fi gandit la altceva sau la alticineva nu e vina mea
asa ca cine mai vrea ture cu CT e binevenita

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna





www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

JoAnn mai baga o defilare sa o intampini pe nashica ta ca vad lumina la ea, s-a intors din excursie

in rest nu m-am lamurit inca cum sta treaba cu airportu, vreu un raport exact sa stiu si eu ce s-a intamplat acolo, sa nu cumva sa existe un precedent



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:





Asa o astept pe Iona sa isi faca aparitia. Sper ca i-a priit excursia in tara insorita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna seara acu scuzati intarzierea da dupa primirea facuta de a fost musai sa trec pe la fiecare sa le multumesc de fapt am sarit peste una cea a noului vecin care e in www.youtube.com/watch?v=9SNA89e-mbo&feature=related" target="_blank">cunostinte cu oana .....in costumatia black & white defileaza doar pentru mine

cu ce sa incep? ca e multe de spus da in acelasi timp n-as zice nemik

doamnee ce dor mi-a fooost de baietii cu care nu m-am intalnit zilili astea numa io stiu cum am rezistat fara cafelili de dimi,amiaz si seara 10 zile fara delicatesuri dar a trecut si iata ca m-am intors din espeditie si tin sa multumesc din inima(ca tot e mare) lu fetele goldie fara de care as fi luat campurili la arat ca tot vine primavara

mey fetili treaba cu airoportu e asa cum zic io adik....tura de airoport cu CTu s-a efectuat la orili 10:49(detin dovezi) iar mj clar spune cu fingerile ei ca "noi tocmai am achizitionat actiunili de la o companie de taxi" lucru care se petrecea la orili 15:56:57 mai multe n-am ce zice

edit:mai am de spus ceva....vreau sa vad actili de la firma

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey fetili am uitat sa va spun ca la intrare in apartament ma astepta www.youtube.com/watch?v=LJK_ZZ4H0m4" target="_blank">proprietaru si ca i-am platit eu chiria pentru toati ....am vazut ca unili fug de plata fara sa se impiedice asa ca faceti rost de lichiditati de unde puteti dak nu din ziua a 15 a imi platesc baietii vostrii cu penalitatile de rigoare

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput