Goldie Pants - 35

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mey fetili cat pe ce sa uit ca shadow tre sa defileze asa ca defilare sa fie





www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey joann da nu ti recunosti in descriere? ia zi repede cate luni de forum ai implinit azi?
ca de party ce sa mai vorbim ii tii pa baietii aia numa pentru tine

iete, o dedicatie ca tot ai o slabiciune pentru el



fetili voi pe unde umblati? cautati perli? sau va calculati deja impozitili?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Lisa sar'na de dedicatie .
Io am 3 luni de forum si imi doresc multe inainte .

Mey acu daca vreti party o sa va invit la castelul lui Shadow daca tot e el un print

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Shadow e aici prezent si isi face datoria de gazda



si bineinteles nici Ebony jr nu lipseste...ba chiar a imbracat costumul de la nasica lui iona

doreste cineva un www.youtube.com/watch?v=lbwKVFmnGGs" target="_blank">cocktail


www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili voua va arde de party?? ca pe mine toata ziua m-a alergat www.youtube.com/watch?v=LJK_ZZ4H0m4" target="_blank"> apropritaru ca sunt restantiera la chirie acu ce fac?? ca lichiditati nu am cum poci io sa platex?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn
Io am 3 luni de forum si imi doresc multe inainte .
Mey acu daca vreti party o sa va invit la castelul lui Shadow daca tot e el un print

Multe luni inainte iti dorim.
Si daca tot ne inviti la castel sa stii ca venim negresit, doar suntem si noi neste printese adevarate.
la delicatesi vaz ca te pricepi esti o adevarata gazda.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da de cand mi s-au lungit mie ochii asteptandu-l pa propretar... iaca a ajuns. nici eu nu cred ca am cheria la zi sa videm cum cad la pace cu el

JoAnn ce sa zic...menunat castel, menunata serivre, menunati baieti...si ai grija ca maine vine nasica-ta iona....a zis ca vrea premire oficiala de la finii ei



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna seara

woow Joann...vad ca te tii de intelegerea rascumpararii rapitului . Dar, nu inteleg o treaba..adica tu nu fusesi la partyul meu? Asta ce inseamna? Io pot sa vin la castel sau nu? Pot sa vin si incognito...ma maschez

Mj cred ca esti foarte obosita de cat te-a urmarit propretaru'..pot sa te insotesc in fuga, daca simti nevoia de ajutor

Lisa ai concurenta la retete?????

Oana, tu ce mai faci? Il ai in vedere pe ebony jr., de nu dai semne de viata????

Iona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi
fetelor serviti o www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank"> io deja sunt la a doua.

Mey io nu stiu cum o sa platex chiria pe 3 luni plus restante, ca io bani nu am asta sa fie clar

o zi buna

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most. www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">You're poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains

mey io am inteles ca chiria trebe platita oricumnu se ezista ca vreuna sa scape

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput