Goldie Pants - 35

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

La ce ora se incepe un party??????? Uite, la mine la ora 22.00. Asa, in pre-deschidere:



Sper ca va place cum v-am teleportat la destinatie. Asa nu stiti sa o gasiti si nu aveti nici o sansa sa atentati la siguranta casei mele .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

cum adik purple ne-ai teleportat? nu era vaporas ala cu care am venit?
mey da ce frumos e aici la tine fetili asa party mai rar sa fim cu toti baietii si fara riscuri ca nah iona urmareste dixtractia live transmisa de purple de la distanta
iete, iona, acilea defilari hooot ale lu baietii mei







www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Sa va prezint putin si noua mea casa..in care m-am mutat datorita extinderii familiei:

aici se opreste "vaporasul" de teleportare
Holul


Ma uit in urma cu 7 luni si in cele 7 luni si in viitor....
www.youtube.com/watch?v=hffSKn9BQc0" target="_blank">speechless...

Dar sa nu stati asa, cu speech-urile mele, sper ca va place ce va servesc..am angajat numai profesionisti
Ma bucur mult ca va sunt buni okii de soare pe care i-ati primit la intrare . Acum..si daca va cadeau de pe nas..ii lipeam si gata


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Dedicatiune especiala pentru Mrs. Iona



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza
poftim www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> ca sa va reveniti dupa partili de aseara de la mrs purple

fetili www.youtube.com/watch?v=fuwB2D282xE&feature=channel" target="_blank">o zi buna

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most. www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">You're poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


lisa cafeaua e buuuuna
mey fetili am za va zic cateva lucruri si anume
1. agenda mea arata ca azi avem o sarbatorita e drept nu cu state vechi da oricand predispusa la o marire de salariu se retrage ea cam devreme da azi musai sa faca party
2. ankutza vaz ca e lipsa la apelda ma gandesc daca o veni apopritaru sa-mi ceara chiriaio ce fac, platex??
3.trebe musai sa instituim acilea neste taxeca vaz ca e la moda si pa crizili astea mai facem un ban gramada ca na, luxu se plateste
4. cautam espresii pentru o culegere de perle goldie, se voteaza "perla veritabila" castigatoarea primeste un baiatneimpozabil

revin cu detalii daca nu mi-o ceda corasonu de la atatea cafele no one can rescue me

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:




mey daca e sarbatorita aci atunci ii uram si poate ne invita la un party...ca de mult n-a mai participat la o dixtractie

cinderella draga bun party....mai ai vetamine de alea? sau o dam pe

lisa cand defileaza BAD sau CT la o anumita ora, a doua zi sigur e soare

mey mj eu zic asa....sa fie taxa substantiala pe nr de baieti, ca eu chiar ma gandex sa mai aleg unu sa nu fiu chiar in cea mai de jos clasa, adeca sa nu fiu nevooita sa nu stiu unde se plateste taxili astea....ca cine stie ce ne incaseaza...sau derect de pe card or cu cec?

cat despre perle, luna asta stim deja cine e castigatoare...



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

deci e rost de parti si azi
pentru sarbatorita

culegerea de perle buna idee, da ar trebui sa videm si baiatul asa stim pentru cine concuram

mey, da taxili alea cine cui le plateste?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!
Sper ca sarbatorita tine party azi si nu ne amana pt sfarsitul saptamanii.
Nu va ingrijorati pt vitamine..daca se termina, trecem la frunze de menta si tot e ceva
Tot nu pricep cui platim noi chirie si de ce . Acum mai vreti si taxe sa platim si impozite..in curand si TVA...si mai ce?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Buna fetili .
Unde sunteti cu toatili??? Duamneee ce zi nici cafea nu am servit azi , bine ca a mai ramas un strop de la lisa .

mey fetili cine e sarbatorita asta? ca descrierea mi se pare cunoscuta


www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput