Goldie Pants - 35

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Buna fetili
Wake up .Rise and shine .
Serviti www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">

Lisa cum adeca mey de acu e forbiden la delicatesi or ce???
Fetele


www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



iar e ffff monday insa sa speram ca trece repede

ce e asa liniste aci? au plecat baietii lu iona in delegatie si gata, ati facutl liniste? nu mai puteti de dorul lor?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetili
azi avem o sarbatorita care implineste azi ceva luni de forum si nu zice nimik..cre'ca nu vrea sa ne invite la party... hmmm... asa o fi oare???

joann nu asta am vrut sa zic am zis doar ca baietii mei vor DEFILA de acum fara sa-i ascund dupa cuvinte pentru a nu fi luati drept delicatesi ca nu merita asa ceva
deci liber la delicatesi si forrbiden la baietii mei asta e regula eventual vizionare de la departare si cu protectia de rigoare
da' tare am impresia ca ai o slabiciune pt billie jean sau ma insel?
mey eu in ultimul timp vaz ca am grave problemi de esprimare de nu ma mai intelege niminea..duamne ajuta

o saptamana usoara

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Vad ca despre mine este vorba .
Normal ca va invit la party, va asigur transportul cu vaporasul .
Revin mai tarziu cu detalii

Iona, sa nu crezi ca scapi..iti transmitem life de la party

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie
da' tare am impresia ca ai o slabiciune pt billie jean sau ma insel?
mey eu in ultimul timp vaz ca am grave problemi de esprimare de nu ma mai intelege niminea..duamne ajuta



Lisa cum poti sa zici ca ai impresia ca am o slabiciune pt billie jean ....pai nu e nici o impresie e o certitudine . Dar eu ma multumesc sa il urmaresc cand defileaza, si atunci cu .
Si nu ai problemi de esprimare, e vina mea ca precep greu si uit repede.

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey Cinderella eu iti urez in direct la partyyyyyyy....deci....cine?ce?cand?unde?

sau trebuia sa deducem ca e vorba de castelllll

eu sunt gata, astept sa ma imbarc si sa aterizez apoi

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most.www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
my lover www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.

mey la cat sunt de lost nu-sh daca se servi cafelili azi, da inca un rand never nu stricawww.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

my lover www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">You're poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


mey daca e rost de ceva party noi deja suntem la vaporeata, da nu mai e niminea vaz? cre ca ne ducem in alta derectie?

pentru sarbatorita si daca n-om ajunge la adresa ezacta nu va faceti griji, noi petrecem oricum

mey p'acilea vaz ca sa cam lipseste nemotivat ma bate gandu sa trimit paparazzi lu GSS pa urmili voastre da mi-e ca cine stie in ce situatii compromitoare va surprinde

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetili va pregatiti de party sau ati inceput deja??
mj la fix au venit cafelili tale .
acu baiatul meu Shadow va face o defilare statica
va uram dixtractie placuta si apoi noapte buna


www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

cum adeca mey joann? pai dupa o dixtractie placuta nici intr-un caz nu urmeaza o noapte buna, poate o dimineata frumoasa pai vezi ca nu stii? da cum tu nu vii la party?? lasa-l macar pe shadow sa ti-l dixtram noi putin iaca ce ii mai straluce okii cand aude ca e rost de dixtractie

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput