Goldie Pants - 35

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn FORBIDDEn FOREVER la ebony nu se mai schimba nici daca mergi la curtea martiala sau martiana....care din ele vrei tu....

mey nu ma intereseaza ca ai fost la castel sau la domeniul regal...tu cu mana ta l-ai scos pa ebony pe pasarela si te-ai ridicat in slavi ca iete cum defileaza.....daca aparea doar iona cu dovada...n-o credeam...da asa ce mai poci eu sa ii zic la iona acum??? e 1-0 pentru ea....in razbelu cu mine


am descutat azi noapte cu junioru si.....inca nu m-am decis daca il gazduiesc di tat sau numai pasager....ca sa vezi ca nu is imposibila, ti l-am trimes acasa...acum depinde ce iti zice el ca mie stiu ce mi-a spus

sa te muti la mine? haos panica dezastru.....adeca forbidden....iti iei casa eventual pe jackson street daca vrei sa te uiti pe langa uluci dupa ebony, da cu aia ramai

sau.....as putea sa iti dau o sansa, sa te cazez in acelasi spatiu cu perversa....doar aia iti poci oferi

fetili trage perversa de neuron ca de elastic...revin mai incolo dupa ce il adun la loc in cutia lui


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
pana una alta ai forbiden la ebony


by the way io o astept pe oana sa discutam despre forbidenu asta , ca mie imi da cu virgula rau di tat

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

aha ...aici erai oana...mey io nu stiu cu cine ai discutat tu, ca noi tot in formatie de patru suntem aci...uite poti sa numeri pe dejte
io
Ebony
Ebony jr
Shadow

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey.....bagati aci o cafea strong s ao treziti pe JoAnn ca vad ca a ramas setata pe al 9-lea cer

atat de mult te-ai uitat la poza in care iona se uita in okii lui ebony incat imaginatia ti-a luat-o razna....nu-mi fac griji...il ai pa shadow...si acum ajunse si junioru..au ei grija de tine...

cat despre ebony AL MEU....vad ca te manca fingerili.....si vrei sa o patesti si mai rau....pun taxa pe cuvinte daca il mai pomenesti....si barem daca as avea ce sa iau....da pe aia 2 baieti ai tai....ii pun pe o factura pe amandoi....

deci....lasa-l pe ebony al meu ca risti cand te trezesti din vis sa realizezi ca ai pupat toata noaptea un ren impersonator

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Io treba cu forbidenu nu o inteleg deloc
uite ca sa iti arat cu cuvintelele tale

Citat:
din cate imi amintesc eu se scria in sentinta ca e sub protectia mea, insa nu e al meu...eu am 2, pe MLoveru si Killeru....n-ai observat ca ii defilez p'aci?si zici de ebony...pai scoate-l la defilat, invita-l la cina, invita-l la mansarda, numa sa scrii la GSS o telegrama sa fie langa el, ca sa nu mai profite iona


din acest citat rezulta:
1. Nu am defilat ceva ce e al tau , deci nu ai drept asupra juniorului
2. Aveam voie sa il defilez

Citat:
am zis ca il poti lua si defila da daca imi amintesc am zis ca specifici sa pun GSS in actiune


si eu cand am zis " Mai ramane sa fii si tu de acord" la ce ma refeream ??? LA PROTECTIE...ca de nu iti lasam in usa un belet...ceva de genu " luat Ebony , pup dulce ".
Deci eu te-am anuntat sa activezi scutul anti iona

Mey oana io nu imi pot da seama cum ai putut face o asemenea greseala.
Cat despre razbel...io zic sa lasi armili jos ca stii ca io is ...si sa ne ajezam la masa si sa tratam ca doua duamne...



www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey...ai avut si n-ai stiut sa pretuiesti... ai perdut......e treaba ta...ti-am zis sa mergi la curtili inalte..sau facem si proces daca vrei da ebony e FORBIDDEN FOREVER pentru tine baga asta la cap



mey ideea era sa il defilezi da sa ma anunti.....tu ai zis sa petreaca cu tine la castel...nu ai specificat ca vrei sa defilzeze, ba chiar ai subliniat ca e loc ferit de indiscreti deci cu ce imi scotii okii acum?

daca nu considerai ca e al meu de ce imi cereai permisiunea?


mey cum o dai, cum o faci...ebony e al meu definitiv....ATAT...restu is detalii...asa ca ar trebui sa te concentrezi asupra la baietii tai sa nu ii perzi si pe ei


si iaca m-am razgandit, ebony a fost al meu...ti l-am cedat...ai gafat...ai gafat again...deci acum iaca m-am razgandit: e AL MEU!!!! am dreptu ca sunt prima si singura in viata lui!!!



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n





mey cum o dai, cum o faci...ebony e al meu definitiv....ATAT...restu is detalii...
e AL MEU!!!!



mey...acu ce sa zic... treaba e clara...de fapt a fost clara de la inceput mai ramanea doar sa o zici raspicat...


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

nu poza in victima ca nu te ajuta victima iaste eu care am avut incredere si am fost generoasa

eu zic sa iti pui speranta in concurs...poate castigi acolo un alt baiet


mey...la concursul ala eu vreau sa vad acolo 3 premii...sa fie specificate dinainte si sa alegi din cei 3 baieti 1 singur...ca daca nu iar puneti voi mana pe ce aveti chef

deci sa vaz premilii...ca altfel nu e omologat concursu

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

eu zic sa iti pui speranta in concurs...poate castigi acolo un alt baiet




io alt baiet nu vreau...cel putin nu in urmatoarele 10 min

acu ma retrag sa servesc o cafea , un cocktail sau , ca am avut destul scuipat la furca pe ziua de azi

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



mey,JoAnn,sorry ai vrut sa discuti cu oana,na,discutii ai avut daca mi-ai fi facut vreo oferta dovezili puteau disparea ca prin minune

oana,bine punctat vreau sa vad si io baietii v-o spun din capu locului ca io din vecininu dau

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput