Goldie Pants - 35

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
iar daca mj crede ca a distrus toati dovezile se inseala io zic sa-i atraji atentia lu killeru ce biznisuri face cu el

ionaaaaaaaaaaa esti loooooooooooooost , vezi ca ai incurcat dovezili, nu trebe sa ne uitam cu lupa ca sa vedem ca in dovada aia esti tu


raspuns gresit cea cu straita sunt eu adu-ti aminte chiar oana ma desemnatfaptul ca in alte poze sunt mai inchisa la coloare ...e de la statul zilnic la soare mey

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



mey iona ai tu un special feeling de iesi mereu Alba ca Zapada

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona io nu-sh cine ce te-a desemnat, da stiu sigur un lucru: in toate pozili esti tu white, black, brown, nu conteaza rasa, coloare, inaltimea, coloarea okilor sau a parului, hainele ....doar sexu' si cre ca in curand nici ala nu o sa mai conteze, se stie ca la prezentarea de dovezi esti number 1

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

se stie ca la prezentarea de dovezi esti number 1

si inca nu v-am prezentat dovada dovezilor

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi

ce e cu revolutia asta aci mey
vin si io ca omu sa servesc owww.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank"> in compania voastra si ce gasex....COMPLOT impotriva mea

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

...na iaca iona cica s-a tras in chiop in culise cu ebony intre 2 defilari


cica? iata si dovezile oana ca pe cuvant sigur nu ma crezi
http://mjjgallery.free.fr/20032005/awards/rma/011.jpg
http://mjjgallery.free.fr/20032005/awards/rma/013.jpg
http://mjjgallery.free.fr/20032005/awards/rma/016.jpg
http://mjjgallery.free.fr/20032005/awards/rma/050.jpg

iatr tu JoAnn fa bine si scoate defilarea nr. 2 din program ca aia e dovezile mele si doar eu am drept asupra lor




care culise mey... nu am zis ca mergem la castel...pai voi nu ati vazut unde e amplasat castelu'
mey aia era o transmisiune prin satelit, si nu e vina mea ca iona are imaginatia atat de bogata de se vazu imbratisata cu Ebony.
cat despre dovezi....daca s-ar face o razie in casa ta....cred ca pe juma' e plina de poze si inregistrari si cand ai tu chef le scoti si zici...ete dovada...
si cine credeti ca l-a ajutat pe Ebony sa isi schimbe costumili ...moi
asa ca iona continua sa iti imaginezi...

Oana ai dreptate am zis ca e retras si ferit de priviri indiscrete....dar in momentul in care cineva da voie sa se vada...nu mai e indiscretie...nu???
in alta ordine de ideei....FORBIDEN EBONY ....pregatit camera pt junior...
in cazu asta io zic sa il iau pe shadow si sa ne mutam la tine


o zi buna





www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

fetiliprimul rand de www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> e servit

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

care culise mey...

mey,JoAnn ca ai petrecut cu noi ca la castel tot aia e pt.ca adevaru e altu pozele au fost facute in timp ce tu erai in okazie cu care l-am cunoscut si pe shadow face to face

o duminica placuta va dorim

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:


buna
fetili m-ati dat gata cu "tangentili voastre la istetime" sa-nteleg ca e o noua propunere pentru concursul de espresii? mey, eu ma tin mai pe margine in razbelul vostru ca mi-s mai mult paralela cu istetimili dar daca tot ati adus vorba de galbeaza n-a fost nevoie sa-mi alerg neuronul prea mult si mi-am amintit de o problema pe care a avut-o mj in vremurile de demult cu pece-ul si care a fost diagnosticat de anka (cred) "PC cu gabeaza sau galbinare" iete inca o espresie pt concurs ankaaa esti propusa cu doua espresii pana acu

acum liberianul in tinuta lejera de zi va doreste a beautiful sunny sunday




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Good morning,

Vad ca aveti treburi de rezolvat cu anumite perso. de gen f. Am si eu niste artilerie usoara si medie pe acasa. Cea grea e prea mare si o tin la un depozit.
Vad ca nimic nu e cum trebuie. Adica cum? Sa ma trezesc propusa fara a mi se cere opinia? Poate ca eu nu vreau sa particip...
Dar, daca e vremea propunerilor... eu o propun pe Joann cu
www.youtube.com/watch?v=AdVBU-gS2xo&feature=PlayList&p=717FABDF88F8F8BD&playnext=1&playnext_from=PL&index=9" target="_blank">animatie
si pe oana cu "tangenta la inteligenta" . E clar ca nu o am

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005


adevaru e altu pozele au fost facute in timp ce tu erai in



mey Iona adevaru e ca pozili nu puteau fi facute atunci, pt ca io in eram impreuna cu Ebony evident...
mai cauta....

pt expresii io as propune "lovite in creieri"(purple) si am mai gasit o espresie care pe mine m-a amuzat "mai purtam si noi costumili naked, ca de la atatea procese...te pomeni ca nu ne-or mai veni"(mj)


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey JoAnn ..DOVEZI...DOVEZI...DOVEZI pana una alta ai forbiden la ebony io macar mai stau cu okii lipiti de gard sau il mai prind intre 2 delegatii,da,tu ciu ciu...nimik

pt. ca nu vreu a raman fara unu din baieti la espresii goldie propun"papuci cu GPS"...."bag turbo la neuron"....."ne lasi cu neuroni-n soare"

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput