Goldie Pants - 35

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nu am schimbat tonu si nu fac biznisuri cu tine, cum crezi tu ca s-ar apuca killeru sa iti zica tie despre era glaciara dumane fereste, s-a prescrie mey, ai dreptate, da de ce crezi tu ca au inceput ghetarii sa se topeasca, ha?
inteligenta imi lipseste complet deci tangente greu de crezut ca voi avea vreodata cu ea, oricum complet perpendicular, iti zic ca, spre deosebire de iona, io distrug toate dovezile nu tin sa conving pe nimeni de ceva mai mult decat evident daca auzi totusi, de neste zuze lichidate sa stii ca io si cu killeru nemik nu am facut fara stirea ta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey stii cum e pe vremurili astea, n-ai dovezi, nu exista deci daca nu iaste dovezi e doar inchipuire de-a ta. daca le-ai distrus inseamna ca n-ai vrut sa pastrezi ca oficiala si recunoscuta "apropierea" dintre tine si el, deci nu o mai invoca

pentru mine eu sunt km 0 al lui, deci era ce s-a prescris e treaba ei, bine ca s-au topit ghetarii ca altfel ne topeam si noi mey fara apa

nu negociezi cu mine, nu-i bai. ca nici eu nu negociez cu tine cand am treaba cu baietii tai deci mi se pare coreect.

nu poci sa ma decid ce galbin sa aleg la bluza, cred ca am nevoie de cineva sa ma sfatuiasca...musai e nevoie de cineva care cunoaste nuantili


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

aci m-ai nemerit ca io ma pricep extrem de paralel la galbin. si te ajut cu placere, for free, ca doar stii ca-s fata buna io nu-sh ce treaba ai putea avea tu cu baietii mey da stiu ezact ca ei nu are nicio treaba cu tine
nu ma intere recunoasterea si oficializarea apropierii cu killeru , ca doar a fost in imaginatia mea doar biznisuri enteresante, a lu care clauze e forbidden a se dixcuta acilea treaba e ca ghetarii s-a topit si inca se topeste io never nu ma risc sa stau la km zero, doar up in the air imi place
astept cu crionu ascutit sa iau notitili de la esperta in dedicatii nemik nu am vazut pana acu


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey cu galbinu treaba e asa: stiu ca esti ocupata rau si nu ai timp asa ca nu fortez agenda ta....drept pentru care m-am reorientat, nu spui catre cine ca sa nu avem discutii

cand am zis ca eu sunt km 0 inseamna ca de la mine a inceput inima lui sa bata a dragoste si ideile lui sa ma vaza cea mi minunata din cate se exista....nivelul la care am ajuns acum nu il dixcut aci ca sa nu zici ca is snoaba, aia e doar pentru mine si corasonu meu

cat despre dedicatiuni la baietii mey, nu o fac mey la comanda tu sa ai acolo ciroanili pregatite ca nu se stie cand vine ziua sa expun ce am in suflet de felul meu traiesc in ograda mea, da cand unii zice ca nu straluce luceafaru la mine peste prispa, atunci iaca trag draperiili la suflet si las sa iasa la suprafata ce nu se vede cu ochiu liber

killeru zice sa mergi in recunoastere la zuze si daca e grava situatiunea sa il anunti ca trimite intariri

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

e bine ca stii ca suntem okupati, ca agendili noastre, ali mele cu ali lu baietii mey este aceleasi, asa ca nu am decat sa iti zic spor la galbinare sau iti place mai mult galbeaza placuta??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


mey e bune espresiile, sa le treci in concurs

am zis eu undeva ca apelez la baietii tai? am zis ca m-am reorientat.....acum sa inteleg ca ti-e teama ca m-as uita la ei si ca ei m-ar privi...gales? astea e treburili tale interne cu ei...da nu imi arunca mie in curte cum ca ma dau la ei. incep sa reprezint un pericol? n-am specificat ca i-am pus gand rau vreunuia....

incredibil mey...am premit o instiintare ca acum 2 ore s-a termenat epoca generozitatii asta sa fie cauza din care esti asa agitata si crezi ca ma dau la baietii tai?

am cu ei aceleasi genuri de trebi ce le ai si tu cu ai mey, nemic mai mult....ca daca tu pleci cu killeru in misiune (presupunand ca o sa il convingi, deci ipotetic vorbind) baietii tai cu cine mai beau cafeaua? le tin si eu de urat si le ridic moralul...le spun ca te intorci teafara, nevatamata si neatinsa...ca doar esti cu killy mey



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey,oana,in materie de galbin iti stau oricand la dispozitie si nu stau nici departe iar daca mj crede ca a distrus toati dovezile se inseala io zic sa-i atraji atentia lu killeru ce biznisuri face cu el

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey am zis io ca tu te dai la baietii mey?? duamne fereste mey am zis ca suntem okupati atata tot ca daca tot pleci in cautare de galbin ma gandeam sa-ti fac o oferta la pachetu VIP client a lu CT ha? ce zici? zuzili le rezolv singura, nu-i bai, iar noi nu avem metraliere ca killeru, deci nu ai cum sa ai cu baietii mey, treaba pe care o am io cu killeru io never nu trimit baietii mei in misiuni asa cum faci tu cu killeru deci reciprocitatea nu se verifica acilea si ei stiu sa isi poarte singuri de grija, daca vrei sa le tii companie, esti libera sa o faci, nemik rau nu ti se poate intampla doar ca la baietii mey le place declaratiili
sfarsitu lu epoca lu generozitate pa mine nu ma sperie delocdaca ai intrat in epoca povacarilor nu am decat sa ma bucur atata doar ca trebe sa mai lucrez la partea cu tangentiala aia da pana la urma ma dexcurc

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
iar daca mj crede ca a distrus toati dovezile se inseala io zic sa-i atraji atentia lu killeru ce biznisuri face cu el

ionaaaaaaaaaaa esti loooooooooooooost , vezi ca ai incurcat dovezili, nu trebe sa ne uitam cu lupa ca sa vedem ca in dovada aia esti tu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona am sansa sa incep acum un curs de studiu al galbenului...e pe perioada indelungata, inca nu m-am decis

cu privire la baietii tai n-am inceput inca sa arunc okii peste gard la alte ograzi...inca.apoi misiunili lu killeru uneori e necesare mey, chiar indispensabile as zice

pachetu ala VIP nu il vreu ca eu ma deplasez cu alte mijloace....insa poate gasesti pe cineva care se va bucura de el


si pana la urma stii ceva? seara asta ninge, ploua, eu am un baiet ce ma asteapta sa imi faca o declaratiune...nu-i frumos sa il las sa astepte...nu?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput