Goldie Pants - 35

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey nu se ocuoa nimenea de baietii mey cat fac eu teme deoarece ei iaste aci cu mine, fac atmosfera sa ma poci concentra sa nu gresesc temili....ca daca le gresesc e bai mare deci BEAT IT d'aci ca nu aveti sanse

cand o sa apar eu cu declaratiunea mea o sa o ascunzi pe asta a ta, iti spun sigurrrrr

cat despre killeru nu trateaza nemic cu tine ca e bizi acum. a zis ca daca ai ceva misiuni sa vi la mine, adica sa imi prezinti mai intai un avans ceva, ca la ce vremuri traversam biznisurile se fac cu plata 50% in avans si 50% la termenarea treburilor. EXCLUS plata in natura derect catre dansul. asa mi-a zis sa tremit fax catre tine


mey si fiindca nu imi convini ca incepeti p'aci sa faceti contracte de cesiune si sa defilati sau sa luati sub aripa protectoare ce nu e al vostru.....de mai defileaza cineva baietii mey ma dau si eu la ai vostri pe fata, las subtilitatile si atunci sa vedeti razbel curat

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


mey ce vad ochisorii mey simpatici acilea? cineva il defileaza pe ebony...adeca il espune???vaaaiiiii, asta e gravvv...mey JoAnn eu il trimet la cina si tu il sui pe masa in club sa defileze....adeca il espui la privirile lu iona


na, poci sa zic asa: scump, doamna, scump o sa te coste asta nici prin gand nu visezi cata plata in natura iti tremit pe factura

merg sa ma pregatesc ca se anunta vremuri interesante la orizont

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

mey si fiindca nu imi convini ca incepeti p'aci sa faceti contracte de cesiune si sa defilati sau sa luati sub aripa protectoare ce nu e al vostru.....de mai defileaza cineva baietii mey ma dau si eu la ai vostri pe fata, las subtilitatile si atunci sa vedeti razbel curat






mey oana sper ca acilisa nu faci referiri la mine ca io am permisiunea ta scrisa negru pe alb de manutili tali
nu ma fa sa cobor acu din sa iti arat dovada

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
mey JoAnn eu il trimet la cina si tu il sui pe masa in club sa defileze....adeca il espui la privirile lu iona


na, poci sa zic asa: scump, doamna, scump o sa te coste asta nici prin gand nu visezi cata plata in natura iti tremit pe factura

merg sa ma pregatesc ca se anunta vremuri interesante la orizont




pai cine a zis de cina eu am zis sa petreaca cu noi...

mey tu ai pus gand rau la unu din baietii mei???

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

oana eu l-am invitat pe Ebony seniorul sa petreaca ,ce a mai ramas din weekend-ul asta, impreuna cu mine , E. jr. si Shadow .
Mai ramane sa fii si tu de acord
o sa mergem la castel, fiindca e o zona mai linistita si departe de priviri indiscrete



mey ce zice acilea ca parca ceva nu se potriveste cu realitatea

adeka zisesi in desfasuratoru programului ca il duci la loc ferit de indiscretie si cand colo....ma bate iona pe umar si imi sopteste ca ebony e in derect, defileaza de rupe podelele


am zis ca il poti lua si defila da daca imi amintesc am zis ca specifici sa pun GSS in actiune...na iaca iona cica s-a tras in chiop in culise cu ebony intre 2 defilari

razbel, razbel curat si vreau plata

deci zic sa te uiti in okii la baietii tai JoAnn si sa cetetsi iubirea pentru tine, ca dupa ce ma vad cu ei s-ar putea sa cetetsti cum ca eu, sunt cea mai minunata

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

mey nu se ocuoa nimenea de baietii mey cat fac eu teme deoarece ei iaste aci cu mine, fac atmosfera sa ma poci concentra sa nu gresesc temili....ca daca le gresesc e bai mare deci BEAT IT d'aci ca nu aveti sanse

cand o sa apar eu cu declaratiunea mea o sa o ascunzi pe asta a ta, iti spun sigurrrrr

cat despre killeru nu trateaza nemic cu tine ca e bizi acum. a zis ca daca ai ceva misiuni sa vi la mine, adica sa imi prezinti mai intai un avans ceva, ca la ce vremuri traversam biznisurile se fac cu plata 50% in avans si 50% la termenarea treburilor. EXCLUS plata in natura derect catre dansul. asa mi-a zis sa tremit fax catre tine


mey si fiindca nu imi convini ca incepeti p'aci sa faceti contracte de cesiune si sa defilati sau sa luati sub aripa protectoare ce nu e al vostru.....de mai defileaza cineva baietii mey ma dau si eu la ai vostri pe fata, las subtilitatile si atunci sa vedeti razbel curat



iete mey ca tot zisesi ca nu se okupa niminea de baietii tai iaca joann ca il si defileaza pa ebony si are si permisiunea ta ?????????? io te-am avertizat.... mey da de unde ti-a venit ideili cu plata in natura ce crezi ca io am vreo ferma de unde sa platesc io in natura lu killeru da nu-i bai ca daca nu ma inteleg cu el le lichidez io pana la urma pa zuzili alea doar nu uita cine ti l-a bagat in casa pe killeru mey noi avem intelegeri vechi asa ca e COMPLET ESCLUS sa intervii in vreun felin biznisurili noastre dinaintea erei tale iar faza cu faxu .... e bun baiatu vaz ca te convinge repede

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

...na iaca iona cica s-a tras in chiop in culise cu ebony intre 2 defilari


cica? iata si dovezile oana ca pe cuvant sigur nu ma crezi
http://mjjgallery.free.fr/20032005/awards/rma/011.jpg
http://mjjgallery.free.fr/20032005/awards/rma/013.jpg
http://mjjgallery.free.fr/20032005/awards/rma/016.jpg
http://mjjgallery.free.fr/20032005/awards/rma/050.jpg

iatr tu JoAnn fa bine si scoate defilarea nr. 2 din program ca aia e dovezile mele si doar eu am drept asupra lor


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey mj vad ca si tu insisti sa am oki pentru baietii tai, stai relax ca acus le vine randu.

la plata in natura ma refeream ca poate iti trece vreo tangenta la istetime sa il inviti la cina si sa ii servesti o ornata de mainile tale pricepute ...daaaar gandu tau zbura spre alte zari, necunoscute mie.

cat despre killeru si inaintea erei mele te anunt oficial ca era glaciara s-a prescris si nu mai exista nici in istorie, deci nu o invoca

ca e bun baiet asta stiu, diferenta e ca eu o stiu pa bune, tu numai teoretic si cel mult din privirile ce le-ati schimbat,ATAT



si fiindca jucati la dublu sa nu va mirati ce iese

mey JoAnn stii ce e asta? nu stii? sterge bine monitoru si deschide-o....acum uita-te atent la ea...vezi ce scrie? daca te uiti indelung si atent scrie ca ai FORBIDDEN FOREVER la ebony iar mai jos, pe randul doi...,uita-te bine mey sa nu imi aud apoi vorbe la proces, scrie ca ebony jr a declarat ca eu sunt "his secret dream and only true love"

fug sa pregatesc dormitoru lu junioru....oare sa fie langa al lui ebony? sau al lui Mlover?


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

eeeeeeeeeiiiiiii daca la pizza te-ai gandit atunci m-am linistit nu ma pricep la bucatarie recunox si nu stiu ce e alea tangente la istetime da te-as propune la concursu de espresii cu ea. mey atunci poci sa il platex in natura? asa cum ma pricep io? daca pizza nu vrea? io nu joc cu niminea la dublu fac totul pe cont propriu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ehehehe...acum ca vazusi ca am aruncat enste priviri si la baietii tai fara okii de soare, schimbasi tonu vrei plata in natura? poi na...ti astept la mine la berou sa videm ce aduci...ferma n-ai deci nu risc sa vii cu un cos cu legume ai retinut nu ca a specificat kiileru ca el nu negociaza nemic, cu mine ai de negociat, eu ii sunt reprezentant.

de era glaciara nu isi aminteste nemic, ma stie doar pa mine ca fiind cea mai hextraordinara (intre noi fie vorba, in topul lui, dupe mine e multe multe locuri goale, apoi nemic pe multe locuri...si spre locul 100 zice el ca ar avea ceva simpatii simple si platonice, dar doar atat)


JoAnn sa inteleg ca ti uiti la poza si rozi unghiili? daca nu contesti nemic inseamna ca esti intru totul de acord...oricum ebony jr e in drum spre mine

PS tangenta la inteligenta e mey atunci cand o idee trece prin cap si lasa un ecou, adeca punctul unde e tangeta cu lumea ideilor. mai complex nu stiu esplica

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput