Goldie Pants - 35

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ce suplimente mey ??? duamne fereste mey perversa asta ti s-a urcat in cap rau di tot da am zis io pen'ce imi fac abonament la killeru??? ha? io nu-sh ce-ti trece tie prin cap io never nu suplinesc cu niminea pe baietii mei, sa fie clar si ca sa fiu mai clara, niminea nu are competenta sa scaza rangurili la baietii mei, sau sa ii coboare de undeva, ca de acolo de unde e ei niminea nu poa sa-i detroneze mey, sa fie clar da na tu nu ai de unde sa stii ca nu esti nici pe departe atat de www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">loooost ca mine o declaratie nu am vazut sa le faci la baietii tai
ca despre defilari ce sa mai vorbim pa ebony vaz ca l-ai facut ambasador iar despre killeru ce sa mai zic ca bietu de el numai up in the air e

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna
fetili nici acum nu v-ati dat seama ca nu noi stabelim cine-i cel mai HOOOOOOOOOOOOT dintre baieti? ca suntem subiective si nu putem decide corect?
mai bine acilea si veti vedea cine e CEI MAI HOOOT adica unde vedeti multimea in delir acolo este baietii mei cei mai hot



la sfarsit veti avea okazia sa-l vedeti si pe liberianul luand premiul in numele tuturor baietilor mei mai clar de atat nu se poate

mj daca i-ai defilat pe J5 atunci ei asa trebe sa se prezinte nu cu BAD solist in ce priveste perlili esti libera sa propui deci sa auzim asta daca nu vrei sa fii prima care pierde un baiat

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeey lisa io deja am 2 propuneri io am fost prima care v-am propus pa tine si pa parpal tu vaz ca nu ai nicio propunere faptu ca ai scos perla nu inseamna ca ai si propus-o in concurs, io te-am propus ca potentiala castigatoare


mey lisa, ca tot adusesi vorba de liberianu e adevarat ce zice iona ca mi-ar fi dedicat o melodie?
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj apoi daca-i asa, una scoate perli si alta o propune atunci ca stii ca putem si noi, stai calma iete eu propun espresia "creeri prastie"

iar melodia liberianului vezi ca nu stii? duamneeeee, iti faci iluzii degeaba a dedicat-o la o veche pretina care ii este ca o mama si care i-a inmanat si premiul poftim dovada



auzi la ea cica i-a dedicat melodie
edit.am uitat sa spun ca a insistat sa apar si eu in clip deci aia de la min 0.31 is yo
www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie
treaba cu liberianu sta in felul urmator EL e un tip caruia nu-i place sa stea prea mult in lumina reflectoarilor d'aia il tin mai ferit asta nu inseamna ca nu ma okup de el tu cui crezi ca i-a dedicat melodia Liberian girl?


lisa, io doar am intrebat despre melodie, acu am inteles si la cine te-ai referit tu in citatu de mai sus, am avut o vaga senzatie ca insinuezi altceva, acu ca am lamurit-o m-am linistit asa stiam si io ca i-a dedicat-o la o veche pretina ma bucur ca suntem de akord
ankutzaaaaaaaaaaaaa iaca esti in concurs espresia propusa de lisa cre ca iti apartine, nu?
avem 3 espresii

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

da mey asa e i-a dedicat-o ei ca pretina si mie ca lovera altfel de ce crezi ca a insistat sa apar yo in clip si sa spun
Naku Penda Piya,
Naku Taka Piya...
Mpenziwe...
asta e declaratia noastra secreta, numa noi o intelegem nu tre sa stie toata lumea

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


mey perversa s-a urcat la cap, nu si la creeir si pen'ce voiai tu abonament la killeru? nu livreaza cafea decat in cazuri exprese, deci astept sa vad ce i-ai gasitd e facut la killeru

iar despre ebony ca e ambasador nici nu ai tu idei care e skepsisu ascuns nu imi cere sa il dezvalui ca nu poci, e sicret

poi ai loc aci sa declari ceva? ca numai HOT HOT HOT se aude. acum am ceva teme di termenat ca sa nu ma lase profa corigenta ( mey da e atat de severaaaa, nemic nu trece de la ea) si mi-am comandat de undeva (dintr-o tara in care ebony are relatii stranse cu diplomatia) o portavoce superevoluata...new gadget...the best din tot ce se exista....si mi-am propus ca dupa ce gat temili si imi ajunge portavocea sa o incerc pa urechili tali in special si ale voastre in general....

deci daca ti trezesti pe vocea mea sepsi declarand la baietii mey sa nu te sperii...sa pui iute mana pa crion si sa notezi



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna fetili

mey,da ce limbarnita aveti

un www.youtube.com/watch?v=3B0LKAwFOW0&feature=player_embedded#" target="_blank">ceai calmant sa se relaxeze creerii(daca tot e vorba de ei in espresii) ca de la atatea vetamini pt ei......

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey e severa raaaaaaaaau profa asta a ta auzi sa te tina okupata si in uikend mey ori o fi vreun skepsis acilea?? te pomeni ca ai kiulit in timpu sapatamanii ori ...cat esti tu okupata cu temili, cineva se okupa de baietii tai....io stiu??? io mi-am okupat urekili cu antiportavoci si am crioanili pregatite sa auz declaratiunea sau declaratiunili ca o fi mai multe
ia ezemplu d'acilea :

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4213.jpg" target="_blank">Baby, I'm too lost in www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4212.jpg" target="_blank">you
Caught in www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4216.jpg" target="_blank">you
Lost in everything about www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4215.jpg" target="_blank">you
So deep, I can't sleep
I can't think
I just think about the things that www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4214.jpg" target="_blank">you do
I'm too lost in www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">you
sa te vedem acu cat de www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">looooooooooooost esti si daca nu iti iese iti recomand www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank"> neste poison

pentru killeru am un job sa lichideze pe unili care ma calca pe botinili de catifea ca vaz ca cu spau nu mai merje dupa ce se espira abonamentu asta vaz io daca il mai abonez iar da nu te obosi, stai cuminte la teme ca discut derect cu killeru

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:



dupa cum se stie shadow tre sa defileze ...



Si fiindca Ebony e cu noi o sa il invit si pe el sa faca o defilare



sau doua







www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput