Goldie Pants - 35

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mrs parpal sunt gata sa ma prezinti lu rapitoru si sa socializez cu el


Se vede clar ca m-am referit la alti baieti....io nu vreu sa il izolez..dc aude povesti de la altii despre altele.. poate se bucura mai tare ca m-a rapit pe mine
Nu mai vorbi cu el Joann, ca a plecat de la PC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue
....io nu vreu sa il izolez..dc aude povesti de la altii despre altele.. poate se bucura mai tare ca m-a rapit pe mine



sau poate nu?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi serviti va rog www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">



Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Nu mai vorbi cu el Joann, ca a plecat de la PC.



nu conteaza purple oricum era o intrebare retorica

oana eu l-am invitat pe Ebony seniorul sa petreaca ,ce a mai ramas din weekend-ul asta, impreuna cu mine , E. jr. si Shadow .
Mai ramane sa fii si tu de acord
o sa mergem la castel, fiindca e o zona mai linistita si departe de priviri indiscrete

Fetele



www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains


www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

fetiliiiiiiiiiiiiacilea a ajuns www.anime-junctions.net/aj/poze-cultura/sakura-03.jpg" target="_blank"> primavara www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> soarili meu straluceste
lisa da daca io am pus sa cante baietii de la J5 e problemu meu ca apare si BAD ?? haaa???
mey tu i-ai facut abonament lu joann la ebony? ca vreau si io la killeru
mey, trebe sa mai propunem ceva espresii acilea, ca nu facem concursu' doar cu douafiecare trebe sa propuneti cel putin o espresie, poa sa fie si espresia voastra nu neaparat a lu altcineva, din cele scrise pana acu ca in 34 de volume io cre ca s-au tot debitat, espresii goldie daca nu, anulam concursu sau il amanam pana strangem macar 5 espresii? ca sa nu zic 10.
poci sa zic ca cine nu propune cel putin o espresie isi perde un baiat?? ca vaz ca acilea e sensibilitatea maxima

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



mey ce treburi...vreti abonamente la baietii mey? deci sa va aud in cooor....cine cei mai HOTTTTT inca o data ca n-am auzit suficient de tare....

poi daca e p'asa atunci voi ce dati la schimb? ha? frumos din partea voastra ar fi sa oferiti voi ceva in schimb, nu sa va cer eu asa e elegant mey

deci caietu de oferte iaste deschis astept.si sa nu uitati ca cei mai HOTTTT baieti iaste nitel mai scumpi



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Hai mey oana ca e planetili aliniate aci la mine ...stau tati drepti ca la apel si il asteapta pe Ebony ...

si mai e si junioru care vrea sa mai afle din sicretili succesului lui Ebony...

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
deci sa va aud in cooor....cine cei mai HOTTTTT inca o data ca n-am auzit suficient de tare....




EBONY , EBONY

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> my lover e cel mai HOT
www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank"> my lover e cel mai HOT
www.youtube.com/watch?v=nncMCgTb7Kk" target="_blank"> my lover e cel mai HOT
mey daca killeru ar fi fost cel mai hot, io nu ma multumeam doar cu abonament concluzia: baietii mei e cei mai HOT

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn dat fiind ca recunoscusi....e un inceput...deci ebony a decolat deja de pe heliportu' din dosu casei si se indreapta spre... si banuiesc ca fiind foarte eleganta cand se intoarce ebony imi trimeti o atentie...ceva...

mj o fi cei mai hot da tinand cont ca ai nevoie de supliment, deci...le mai scadem rangu la ai tai, un loc in coborare, atat doar

cat despre perili....numai dupa ce mai iau neste vetamine ca ma sleieste perversa naibii de toate puterili....oricum vad ca esti pusa pe curatenia de primavara cu penalizarili astea la baieti

de dimi m-am trezit cu doktoru in fata usii....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Oana Ebony a si ajuns , sa stii ca pana maine seara sau luni dimineata (mai sigur ) nu ajunge inapoi
atentia pt tine e deja pregatita...

intre timp am inceput vanatoarea de perli...trebe timp ca unele e ascunse


www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput