Goldie Pants - 35

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

mey,JoAnn,sorry ai vrut sa discuti cu oana,na,discutii ai avut daca mi-ai fi facut vreo oferta dovezili puteau disparea ca prin minune




mey,iona multumex de pont da' sa stii ca mie imi plac lucrurile spuse pe fata, nu imi place sa umblu cu subterfugii, si oricum stii si tu ca dovezili e false
probabil e mai in siguranta la ea...acu mai ramane doar sa isi dea seama ca ....(nu stiu daca am voie sa ii pronunt numele,dar stii tu la cine ma refer) e number 1 si sa nu mai puna pe altul in locul lui....ca el e sensibil si ii trebuie acordata toata atentia.


io am venit cu Shadow sa ne facem programul


eeee...pai io sunt aici suparata ,NEDREPTATITA, si cu inima franta ...dar o sa supravietuiesc...pentru ca am gasit un www.youtube.com/watch?v=Jn0xda3MvrM" target="_blank">remediu pentru resuscitarea de corazon partido
Mi s-a recomandat in prima saptamana sa iau remediul din ora in ora, apoi o saptamana de 2 ori pe zi si apoi o doza pe zi pentru tot restul vietii....daca vreau sa supravietuiesc

am o nelamurire....premiul cine il primeste cine propune perluta sau persoanei careia ii apartine???



www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili atata razbel ca'n ultimili zile eu n-am mai vazut demult
daaar, maine e fucking monday, incepe o fucking week si trebe musai sa rasara soarili deci in seara asta aveti parte de defilare BAD so...put your protection sunglasses and watch





oana, sunt de acord sa se prezinte acilea propuneri pentru premiu, din care se va alege unul iar tu iona, atata timp cat nu ne-ai prezentat toti vecinii sa nu ai pretentii si sa zici ca e unul din ei
pana una-alta yo mai propun espresia oanei "trimit neuronu la spa"
mey da cu declaratiile care-i treaba facem si cu ele concurs?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn
am o nelamurire....premiul cine il primeste cine propune perluta sau persoanei careia ii apartine???

cum mey joann nu e clar? premiul il primeste cea careia ii apartine perla
apropo cre'ca tre sa facem o recapitulatie ca nu mai stiu ce perli s-au propus... am nevoie de neste www.youtube.com/watch?v=fuwB2D282xE&feature=channel" target="_blank">vetamini

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn....nush cine ti=a prescris tratamentu da ai grija...sa nu cumva sa iti vina idei de la el, sau sa te bage in ceata eu zic sa te tratezi totusi cu baietii tai


cat despre concurs eu vreu sa vad baietii nu misc nemic pana nu ii vad

iar mj pentru tine maica am o suuurpriza. ti-o livrez eu personal, ca mi-e teama ca daca il trimet pe killeru sari pe el de......de fericire

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Joann, ascunde repede steagul ala ca nu ti-e de bun augur.
Oana, pe vremurile astea tulburate, daca iti deschizi tu o "casa de recuperatori"?
Iona, salut
mj

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie
....am nevoie de neste www.youtube.com/watch?v=fuwB2D282xE&feature=channel" target="_blank">vetamini


lisa...nu vreau sa fac furtuna in pahar cu apa, dar se stie ca vetaminili pt creeri e de la mine din depozit...eu le livrez dupa ADN-ul fiecaruia si etc...Acuma..sunt 2 variante..sau ai efractionat depozitul meu sau....tu crezi ca am vreo legatura cu BAD, de-l tin in depozit. Pe mine sa nu ma acuzi apoi..si nici nu creea ominilor impresia a doua...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

purple, duamne fereste, cum sa intru prin efractie in depozitul tau sau mai rau sa cred varianta a doua
aia e rateta mea proprie si personala de vetamini pe care o folosesc cand raman pa minus si trebe sa-ti trimit comanda noua...ATENTIE INSA efect optim are numai asupra mea prospectul zice ca e indicat a se folosi numai de persoane bad

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

lisa cand ai trecut pe rosu mey? io zic sa faci cinste in seara asta cu vetaminili la toata lumea

purple,salut ma bucur ca ai rezolvat problema

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey parpal...studiez ceva oferta de biznis, ca e musai sa investesc in ceva....nu ai idei rele....tre sa studiez problemu

face cineva cinste cu ceva seara asta? sau era doar un zvon?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iona cum sa va fac cinste cu vetaminili mele? nu se cade asa ceva... unde s-a mai vazut cinste cu vetamini? mai ales ca am firma de catering de unde pot procura oricand delicatesi pentru eventuali oastepti
poftim servici d'acilea neste bunatati






www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput