Pepenasi de iulie - august 2008 (172)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ralu79 spune:

Ola ola!

Camy- sper sa fiti bine.

Mada, Moni- multam de incurajari

Deci Anka- dovada de asigurat nu ai cum sa o iei de la servici ca esti suspendata. In Arad se da de la sediul Agentiei Judetene de Prestatii Sociale (unde am depus dosarul). Acum nu stiu daca trebuie sa te mai duci undeva cu hartzoaga sau nu sau in cat timp ti-o elibereaza. Cat despre maica-ta- pana si eu m-am obisnuit cu ea si tu nu? Sa iti mai spun ca nu trebuie sa mai astepti aprecierea si acceptarea ei si oricum pe voi ca parinti va "valideaza" copiii si nu ea? Nu mai cauta atata sa te confirme ea- stii foarte bine ca esti o femeie puternica si minunata. Si daca vreodata vei avea indoieli, suntem aici vreo 50 de femei gata sa iti reconfirmam. tare (nu ma fa ca te pup si dulce)

Dana- si Miruna avea piciorusele in interior- cik se cheama talus Varus (sau valgus ca nu mai stiu). Noi am facut kinetoterapie si masaj si purtam ceva papucei cu tureac 2 (partea aia din spate sa fie inaltata). Cel mai bine e sa mergi la un doctor bun si te lamureste

Biri- nu creeeeed, ca la lucru sigur nu voi avea vreme/acces la forum. Nu stiu daca te ajuta cu ceva, dar eu una nu as incepe renuntarea la pampers iarna. N-as vrea s-o vad pe asta mica cu turturi

Bujo, Mada- vad ca si voi faceti parte cu mandrie din clubul fiicelor de eagli. Uffff

Pupicei tuturor si o seara faina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKYCRIS spune:

de aproape 3 ore ma chinui k sa pot intra la capitolu asta
multumim fetelor pt voturi
TECKY
revin cand pot k de citit am citit in mare asea....

MIKYCRIS Album de familie
MAMI DE PRINTESE DELIA SI DILARA

Ne votati in fiecare zi? cate 10 stelute la http://fotostars.eu/user.php?id=452

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

of mai fetelor...am niste zile...., cand zic ca flavius isi revine...iar urla...nu mai stiu ce sa-i mai fac
Acum sunt si foarte obosita si nervoasa, incerc sa il linistesc de vreo 3 ore, am intrat la un dus si am iesit imediat si in col ca urla



Cami, de sufletel scump Flavius Cristian pe pamant si a ingerasului Darius-Andrei din ceruri

Alex are nevoie de noi! Sa-l Ajutam!!

Flavius

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius


Poveste

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina C spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalyna spune:

buna fetele!

anka, dar nu ai adresa de la asistenta sociala ca esti in CIC? aia este buna. de la serviciu ar trebui sa-ti dea o adeverinta care sa-ti serveasca la ...(unde iti trebuie) in care sa spoecifice ca din data de esti in CIC si ca esti angajata la ei din data de ...pe perioada nedeterminata. cred ca iti mai trebuie si o trimitere de la medicul de familie.

papiloamele alea se rad cu laserul, este ceva foarte usor si am impresia ca nu necesita nici anestezie, stiu pe cineva care merge destul de des


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Scrisori pt Mos Craciun&page=1" target="_blank">k1.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Am venit si noi de la petrecere.A fost frumos dar am stat numai pe langa Ralu.A papat cu toti copii la masa,s-a jucat cu clovnul,a stat sa o picteze pe fata.Ea s-a simtit bine dar eu abia am apucat sa schimb o vorba cu lumea...
Va pup,sa aveti parte de o noapte linistita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Hello

Nu v-ati trezit?

Haide-ti la


_

Are mama 2 baieti: un fulguletz si un pepenash!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui flo1980

Hello

Nu v-ati trezit?

Haide-ti la


_

Are mama 2 baieti: un fulguletz si un pepenash!



multumim! multumim!
io-s aici.
astept

Camy, imi permiti o intrebare? Tu, ce simti? mai vrei sa alaptezi?

Va doresc o zi buna tuturor!


proud mummy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Ana, da, vreau sa alaptez....nu as vrea sa alaptez pana tarziu..dar acum vreau..pentru mine 6 luni sunt foarte importante...pana atunci o sa ma chinui pana imi ies ochii...apoi...nu stiu..o sa vad...si va rog, nu aruncati cu rosii..asta gandesc eu

Am si o alta problema...spatele...ma doare foarte tare...atat de tare ca plang...si vad ca nu-mi trece deloc, nici cu masaj, nici cu bangay sau diclofenac...altceva????
Sunt cocosata de durere...noaptea mai ales ma trezesc in fiecare noapte si de durere...pe Flavius nu-l mai pot tine in brate mai deloc...maxim 30 min pe zi...+ alaptarea...dar cand alaptez ma cocoty in vf patului

Of, greu mai, greu...plus ca la dr nu am cand sa ma duc...cine sta cu Flavius?????...altceva ce sa mai iau pentru durere??????

Cami, de sufletel scump Flavius Cristian pe pamant si a ingerasului Darius-Andrei din ceruri

Alex are nevoie de noi! Sa-l Ajutam!!

Flavius

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius


Poveste

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Buai fumeie, da de ce nu zici ca vrei sa te duci la dr sa-l aduci pe Flavius la mine? Ce ma enervezi tu cateodata, zici ca esti singura pe pamant. O sa zica fetele astea ca ma doare in fund si vreau sa ma fofilez. Ntz ntz

bujo mami de Filip

Mergi la inceput