Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (373)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Cecilica,cat costa modulele de la FTK?

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Antalya 2009
Nasi 2009
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Cumatraaa
Petrecere frumoasa maine!Cum a fost la party-ul lui Rares?
Zlabooooo.....Ma ienervezi rauuuuu...auzi la ea cinshcinci de kile....Uffffffff!Vreau si iooooo,dar pt.mine...mai e mult pina departe

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Antalya 2009
Nasi 2009
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aandreea27 spune:

am vazut teo ca sunt din 2008,dar mie tot imi plac.ma uit mereu la ele.e asa dulcic cu suzeta in gura.
lemnete e tot asa tacanit,cum i s-a dus vestea.cat despre tinuta lui...este un adevarat domn.numai ca se imbraca mai mult in maro iar eu nu su[port culoareaaaaaaaa.cat despre pantofi am vazut ca o mare preferinta ptr pantofii din piele intoarsa.eu m-m ineteles bine,cu el mai putin prima oara cand am mers la el si am stat fix cinci minute in cabinet.la adoua intalnire,i-am zis verde-n fata ca eu nu plec din cabinetul lui pana nu imi raspunde la toate intrebarile.si am stat vreo 50 de minute.de atunci am comunicat fara probleme.
imi place ca pot vorbi orice cu el,este si sonat,dar stie cand sa fie si serios.dar sa stii ca nu place oricui.am mai trimis vreo 2-3 prietene la el si nu s-au inteles.acum depinde de fiecare om.m-a ajutat mult de fiecare data,ne-am obisnuit unul cu celalalt.
apropo de sex-ul salbatic pe sotia unui prieten de al lui marius(sotul meu) tot asa o trimitea sa sta numai in pat.ii dadea nu stiu ce pastile ca nu mai retin si apoi ii zicea:fugi in pat si baga materiallllll da sa nu te bagi singura in pat.nebunii de astea.
tu ai nascut cu tutunaru nu?cumnata mea s-a hotarat sa meraga si sa nasca cu el.a fost de vreo 2 ori pana acum.ii place mult de el.acum isi face probleme daca vine sau nu la anstere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

nu ma dati disparuta.a murit hdd de la laptop. Scriu de pe tel. Insa la bucuresti nu am wireless.asa ca pt intalneala vb la tel.maine venim la capitala. Teo, de 2zile nu mai iau pastile. Sper sa iasa bine analizele .felicitari pt slabit!



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aandreea27 spune:

cat despre mihnutu,stai lnisitia asa sunt baiteii,mai caposi.si u am zis ca fac din el un fel de picaso.mi-a pictat intra-adevar,dar pe pereti,pe usi,numai unde trebuia nu.asa ca am amanat treab asta.lui ii plac poeziile si povestile.cu desenatul,coloratul mai greu.nici macar muzica nu ii mai place sa asculte.si ii mai plac tom si jerry.numai ca a venit un nene rau care ne-a furat pe nom i deii din cacatou(a furat pe tom si jerry din calculator).acum ateapa un nene dedep(asteapta un nene desept),care sa ii repare calculatorul.
si lui ii plac tractoarele,masinile si trenurile.acum a descoperit si mingea.dar sa n jucam noi cu ea.azi am jucat volei cu mamaie si tataie si el ne facea galerie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aandreea27 spune:

in seara asta nu am ce face.andu sta cu tataie si cu tati lui,soacra-mea bucatariseste,asa ca eu am ramas fara obiectul muncii.toti vor sa ma odihnesc in asteptarea zilei de luni,dar eu am nevoie taman invers,sa nu am timp sa ma gandesc.
sabina ce bine de tine ca ai un locsor frumos la munte,unde sa te poti retrage.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Duamna Teo imi era dor de postarile tale!
Referitor la grijile tale,eu sunt convinsa ca odata cu intrarea intr-un colectiv,Mihnea isi va da drumul si va vorbi toata ziulica.
Si eu am fost un copil care a vorbit tarziu,pe la 3 ani.Imediat ce am intrat in contact cu alti copii si am fost nevoita sa comunic.




"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)

fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Azi a dat valentine's-ul in mine si am facut diverse prostioare in bucatarie.
De Sf Valentines,japonezele daruiesc barbatilor cunoscuti,ciocolata,dulciuri sau chiloti si sosete
Asadar azi am pregatit pentru tati si bunicul,fursecuri!Erika a fost tare mandra ca poate sa bucatareasca din nou! singura!Si m-a ajutatApoi a mancat pe sustache aproape toate fursecurile

Incepand de aici o puteti vedea in actiune




"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)

fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui aandreea27

yaia ce mai faceti voi?


Asteptam concediul, Bebelina si primavara...in ordinea asta! Multumim de intrebare.

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si delfinas(a)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Mihaileasco, termina cu prostiile! Lasa depresiile si grijile, ca nu-s bune la nimic!
Sanatate lui mihnea si tie, sa va reveniti repede din boli...si lasa ca vin si propozitiile, de nu ai sa mai stii cum sa-l faci sa taca!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si delfinas(a)

Mergi la inceput