Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 *153*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

aris..eu spuneam ca am copil de gradi.. si sigur v-ati trezit si voi..la acceasi ora..doar ca poate eu am intrat pe net. Mai..nu cred ca as fi foarte castigata..dar schimband putin mediul..nu doar copii si casa..si cumparaturi..sigur ar fi mai ok putin



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Buna dimineata!Am o durere de cap de toata frumusetea na, cui sa ma vait si eu?mami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

chatonel - gata am priceput. dar pun pariu ca in cateva zile nu o sa mai gaseti oua cu stampila asta? ca asa a fost si la lapte. de mult nu am mai gasit o cutie cu cifrele alea



25 martie 2009



imposibil, aris, asta e reglementare CE ( de la 1 janvier 2004), deci e obligatoriu sa o poarte, ca si cifrele de dupa, care dau codurile tarilor de provenienta:
FR= franta
DE= germania
ES= spania
BE= belgia
etc

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Citat:
citat din mesajul lui cativ13

Buna dimineata!

Am o durere de cap de toata frumusetea na, cui sa ma vait si eu?


mami de Silvia Ioana


si eu am aceeasi durere de cap..infernala



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Petrean... poate trece...eu ma gandesc sa-mi fac un ceai...si poate iau o pastila si restul zilei o fentez pe piti si nu-i dau tzitzi...merge oare?mami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

algocalmin sau paracetamol..poti sa iei si sa si alaptezi:)



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

anamariame - gata, am scanat pana la 234 inclusiv. trimit pe mailul comun acum. sper ca te-ai oprit si tu undeva acolo

chato - sa speram...bineinteles ca toate ouale mele au cifra 3
dar tocmai a plecat sotul intr-o comuna apropiata cu nishte treaba, il pun sa treaca pe la nishte tarani sa vina cu oua zero

petrean - nu ca ar fi haios sa facem schimb intre noi din cand in cand?

cativ - ia si tu un paracetamol macar, ca asta e permis


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui cativ13

Petrean... poate trece...eu ma gandesc sa-mi fac un ceai...si poate iau o pastila si restul zilei o fentez pe piti si nu-i dau tzitzi...merge oare?

mami de Silvia Ioana


Poti lua nurofen 200 si sa alaptezi in continuare...."va vorbeste" posesoarea " unei dureri frecvente de cap



Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

gata, am trimis. daca mai are cineva un capitol pe care il doreste, sa zica


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

aris..ar fi super..dc nu?dar nush cine s-ar inhama sa vina la 3 copiii..fara vreun alt ajutor..major
dodo..am pus ieri dupa-masa pachetelul



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput