Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *70*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex25

Si, poate va era dor de noi : POZE PROASPETE

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!



vai draga de ea, grasunica frumusica. mai alex, de ce zici tu ca fata ta e slaba, ca io vad colacei pe picioruse!? si mai cred ca seamana foarte bine cu tine. e o frumoasa.

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Multumiiiiiim, Cristina, Lali, Alex, Dana, Elle-tortul este de la Casa Kraus, Ioanna, Mada, Fragutza, Selen, Raluk, Uka, Anamaria,Iulik, Santorini, Mary, Nela, Maria, Hepi!! Ne bucuram ca v-am incantat. Sunt cam in alergatura acum. Intru diseara si vb!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

nela, iulika . pai cum asa, a ramas Bruculica fara leagan? eu zic sa treci direct la bicicelta din aia pe 4 roti, mami.

cat despre poze, promit ca fac din toate unghiurile si le pun sa vaza si ochiu vostru. astept sa terminam debandada.

mely draga, imi pare rau ca n-ati castigat. dar, dk voi vreti, poate next time.

multumim de complimente fetelor, elle te pup cu drag. tarta cu visine zici. abia astept sa ma asez la casa mea si sa incep sa mai fac si io cate o praji. ca vad ca lipsa udlcelui nu aduce nik bun pe cantar. numai ca va trebui sa fac praji cu fructoza, ca vine tata si e un pofticios si parca vad ca-mi pleaca cu glicemia in ceruri. uf, uf.

ma duc la treaba. sa fiti cuminti.

hepilica tare ai fost cu detergentul. ai grija la axion. face carii!

raluk silicoane zici? si eu zic sa te duci la party. e departe de unde o lasati voi pe Natalix? dk e musai si musai, poti veni rpd s-o mufezi?

da' chiar asa...cu ce te imbraci?

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Hepilica, sa faci o poza la zapada aia sa ne arati si noua.

Tare faza cu pur-ul:)))))

Uite, ca acum ma gandesc, poate intr-adevar nu mai vrea bibe. Incearca si c-o canutza d-aia cu cioc pt bebelasi, poate asa bea.

Elle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Duamna Manga, pai dvs va vindeti biletele si-mi spuneti mie sa ma duc!!! Daca ma duc eu, te duci si tu la concert, ce mama ma-sii!

Bey, cu hainele, habar nu am! Pana acum criteriul a fost unul singur: sa pot sa scot tzitzi mai repede afara! Dar avand in vedere ca plecam numai noi doi, mi-as lua o rochita...din ciclu' decat s-o dau jos mai bine o ridic..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

din ciclu' decat s-o dau jos mai bine o ridic..




Cum imi faceti voi ziua!

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Fragutza - iti inteleg temerile ref micuta Natalia si petrecerea la care tb sa mergi. Nici nu stiu ce sa-ti zic. Cred ca faci bine cu incercarea sotului de a o avea el exclusiv in grija seara pentru 1-2 zile. Cel putin vezi cum reactioneaza. E foarte grea decizia pt ca sunt intr-adevar multe schimbari si ea e micuta si dependenta de tine cu lapticul.

Succes la doc si sa vii cu vesti bune. Noi avem programare pe 19 feb. S-ar putea sa iti dea unda verde la diversificare daca tu asa simti, ca Natalia nu se satura cu laptic. Sper sa nu fie vreo problema cu faptul ca duce manutele la urechi. Stii tu ca o astfel de atitudine, ducerea manutelor la urechi, ar putea fi un indiciu de eventuale probleme cu functia echilibrului pe care o are urechea?
Sper numai sa fie totul bine.

Pupici multi pt micuta Natalia.



h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


alex e adorabila pustoica ta! si de ce zici ca e slaba .. eu am vazut bulanase si obrajori numai buni de rontait!

hepilica ai fost totala cu pur-ul ..

fragutzo fugiti o noapte de acasa si gata te gandesti la prostiute .. esti o mare figura, m-am distrat de numa' cand am citit ce ai scris cu size 1 .. sa stii ca am vazut!!

manga uff .. rau cu rau dar mai rau fara rau .. cam asa e cu dulciurile. trebuie sa pun odata piciorul in prag ..

andra ii stiu!! fac super torturi astia la kraus .. multam mult!

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

hepilica Super tare faza cu detergentul de vase..sa ne spui si nouå ce efect a avut la pår.Mai stii?!
eu zilele trecute ii pregatisem legumele pt piureasul la flacau , gata så fie mixate dar inainte de a mixa mi-am pus niste gris cu lapte.L-am asezat frumos langa cel de legume si iau mixerul si unde crezi ca il bag??In grisul meu cu lapte ca ala avea mai multa nevoie de mixat decat supa flåcåului



www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Maria, draga mia, pai nu esti tu salvatoare Isei de colici? Mai ma intrebi daca sa ma abordezi? Cand vrei tu si cum vrei tu, singura chestie este ca mie mi-e lene sa ma mai duc la calculator si scriu tot timpul de pe laptop unde nu am mess. Dar promit ca las yahoo deschis, ca putem sa chatuim si asa, direct din site, mai ca in epoca de piatra dar merge.

Ce bulanoasa frumoasa am vazut Alex, uiuuuu!, adica nu Alex, sa nu intelegeti aiurea

Fragutza, o sa vrem poze!

Eu mi=am luat un aparat nou, un Nikon, si nu imi mai trebuie cablu, stau ca pupaza si imi fac poze singura, scot cardul si il bag in laptop, in 2 sec am pozele in calc. Uitati cu ce ma ocup: poza din 2006 and abia ramasesem gravida cu Alessia, si de acum, 4 ani, 4 kg si 2 copii mai tarziu....http://www.facebook.com/album.php?aid=40417&id=1200789351&l=1251b3b3bc

Clau, mami fericita de printese: Alessia Maria 13 iulie 2007 si Elisa Andreea 03 septembrie 2009

Mergi la inceput