Licurici de ianuarie-februarie 2009 LMA!! (86)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anuc
Rox, zisei ca e genetica faza cu nemancatul la noi. deci si Ioana a fost mofturoasa si tot asa trageam si de ea. Bine, gena asta e a lu' tat-su...ca eu sunt gurmanda si pofticioasa.

a, asa deci. atunci nu pot sa zic decat nervi de otel
Andre_ea, sa iasa cum vrei tu. si sa te odihnesti mai ales.
Cadia, mie imi pare rau cand aud ca se chinuie asa fara suzi. mai bine lasa-i-o, zau . eu pe Pat l-am dezvatat pe la 2 ani si. dar a fost ok pe atunci. acum zau ca mi-ar fi mila sa vad ca se chinuie si nu poate adormi.
Crina, sper din suflet sa fie ok ziua de marti! si tu nu te stresa asa tare, te rog.
nu mai stiu daca ati vazut pozele cu fratii amandoi asa ca daca am mai facut-o iertati o baba uituca : http://picasaweb.google.com/roxana.pavlicu/Ianuarie2010#5432570424320296690

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

am uitatttttt

LA MULTI ANI SARBATORITILOR LICURICI DE AZI SI VERONICAIIIIIIIII

MICOLA cum merge alaptatul sau nu noaptea?
ledi o imbratisare mareeeee .... crezi ca pot trece intr-o zi pe la tine?
bebelusi cum mai sunteti?

eu astept sa se trezeasca antonia sa mergem pana la nasica de aici sa gandim ultimele detalii pt mot


SPUNETI O RUGACIUNE PENTRU ALINA - operata pe creier SI ADRIAN - sa aibe putere sa o ingrijeasca
DOAMNE AJUTA!
DONEAZA 2 EURO LA SMS 879 PANA LA SFARSITUL ANULUI PENTRU ALINA DONESCU
povestea ei la www.alinadonescuumanitar.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CADIA spune:

PYC, CAMI, ROXANA va multumesc foarte muult.Chiar era un stres pentru mine, dar acum ca mi-ati explicat, o sa las fata in pace.Mai ales ca o foloseste doar la somn si in masina.Mii de multzumiri
Si mie mi s-a rupt azi sufletul cand o vedeam ca nu adoarme fara, zici ca era saraca turmentata

CAMI, eu am foarte mult poze din Elvetia, pentru ca am fost pana acum de 3 ori.O sa incerc sa pun cateva.Este o tara SUPERBA.

Claudia, mamica de puiutz Clara Maria cu falcutze incluse.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pyc spune:

M-am uitat la pozele voastre Roxana.......ai niste copilasi superbi!

De fapt toti copilasii nostri sunt tare frumosi, de cate ori ma uit la poze de licurici admir doar mutrite dragute foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IanFeb09 spune:

Salutare fetelor!!

La Multi Ani Vlad si Alexandru!! Sa fi-ti sanatosi si plini de noroc!!!

Va multumim din suflet pt urari!!! Am petrecut ziua cu bunicii cu un maaare cheese cake delicios. Am facut atat de putine poze... imi pare atat de rau... dar a trecut totul asa repede si am avut si ceva treaba prin bucatarie... Sper ca maine sa ne luam parlelea si sa facem poze toti 4.
Luis a mers azi pt prima oara!!! A facut 3-4 pasi si era atat de bucuros!! Batea sg din palme! Nu-mi vine sa cred ca nu va mai trece mult pana isi va da drumul la mers!! Ce repede a trecut timpul...

Va pup, o zi frumoasa in continuare!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yashy spune:

Sorry... eu eram mai sus...
Am ramas logata cu userul comun de dimineata cand am inceput sa fac un nou capitol... dar m-am luat cu alte treburi s-am uitat...

Pupici tuturor!!
O fug la somnic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CADIA spune:

CAMI, am pus 2-3 poze pe mailul comun.

Claudia, mamica de puiutz Clara Maria cu falcutze incluse.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaq spune:

La multi ani licuricilor mari si mici care si-au sarbatorit de curand venirea pe lume!!! Si la multi ani pentru Luca meu scump. Multumim celor care s-au gandit la noi.N-am mai intrat de mult. Shame on me! Am inceput sa merg la lucru din 5 ianuarie si nu mai am timp nici sa respir. Noroc ca nu rebuie sa-mi bat capul cu gradinita (deocamdata) pentru ca a venit mama si sta cu Luca pana in aprilie. Dupa va fi durere pentru ca am atatea criterii pentru o gradinita buna ca nu cred ca exista asa ceva prin zona.Am vrut sa intru azi sa va dau o veste buna. Nu! Nu aia cu barza si doua liniute. Dar tot una buna. Tocmai cand ma ingrijoram cu vaccinul MMR (sau ROR) citesc noutatile: http://www.telegraph.co.uk/health/healthnews/7138994/Lancet-formally-retracts-Wakefield-MMR-research.html si aici : http://briandeer.com/mmr-lancet.htm sau in franceza: http://www.cyberpresse.ca/sciences/medecine/201002/02/01-945429-vaccin-et-autisme-the-lancet-se-retracte.phpPrintre altele, se pare ca esantionul a fost de 12 copii adica absolut nereprezentativ. Ce ma bucur e ca parintii de copii autisti pot sa inceteze sa se mai invinovateasca. si vamami de Luca nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CADIA spune:

ROXANA, sunt atat de frumosi cei doi fratiori!!!Cum merg ei de manutza!!

Abia astept sa mearga si Clara in picioare(cred ca a ramas codasa licuricilor)

Fata mea doarme de la 13:30 neintoarsa.Am fost o nebuna cand am incercat s-o adorm fara suzetaSARACUTA!

Editez: YASHY, vrem pooooze, cand te trezesti

Claudia, mamica de puiutz Clara Maria cu falcutze incluse.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Citat:
citat din mesajul lui CADIA

Abia astept sa mearga si Clara in picioare(cred ca a ramas cdasa licuricilor)



Te rog frumos sa nu ne iei locul , da? Relax, nici Razvi nu merge, se tine numai de tot ce intalneste in cale

Au ei timp pt toate...saracii parintii mei ce ii compatimesc cand o sa inceapa Razvi la pas

Mergi la inceput