Bravo Oani!!!! Pufuleti 2010 (123)
Raspunsuri - Pagina 16
mamidepuiuti spune:
ofe... nu ne scrii nimic????? scoatem agitatele? 




hai,OFE !




cornelia,mami de
Radu Andrei(30.07.2000) si
Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze
mamidepuiuti spune:
decenuela acum aveti apa calda si caldura?
cornelia,mami de
Radu Andrei(30.07.2000) si
Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze
mamidepuiuti spune:
fetelor!!!!!!!!!!!!!! ce se intampla?????? din 04.02 scriem in acelasi capitol!



...mai iesiti de dupa cortina,dragele mele... 

... si galerie fetelor ce nasc fac singura?
... haideti si voi,au nevoie de sprijinul nostru!





cornelia,mami de
Radu Andrei(30.07.2000) si
Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze
mamidepuiuti spune:
analessya ce a zis dr?poate nasti si tu azi!






cornelia,mami de
Radu Andrei(30.07.2000) si
Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze
mamidepuiuti spune:
astazi bb patriotul nostru,Tudorel,face chef 

... devine micul crestin...










asteptam sa vedem pozele!
multa sanatate si fericire pt micul crestin si mamica lui!



















cornelia,mami de
Radu Andrei(30.07.2000) si
Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze
cris_mario spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui lorex Cris.mario, da' ce morcovi ai bagat in noi , cele cu 36 de sapt....ne-ai facut-o nu gluma.Auzi, asa deodata s anasti tu, ne-ai bagat in boale!!! Stau cumintica sa nu patesc si eu. Vezi daca nu mai contenesti cu treaba??!!! Ma bucur ca ai fetitza cuminte!! ![]() Abia astept poze! _ Lorex - Pufuletus Dependentus de 36+ ....cu www.flickr.com/photos/44547000@N05/" target="_blank">Bobitza si.. cu morcovetus de 13 kile.. |
cred ca v-am speriat...ca si eu eram...ufff ... oricum am avut 37,dar nu schimbasem semnatura,trebuia marti
pai sa stai cumintica sa mai stea bibitza la caldurica

poze sper sa pun azi

Andreea
36+
-Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
Puiule sa vii cand trebuie,sa nu ne faci vreo surpriza!
AMR 3 saptamani !!!
cristies spune:















HAIDE OANI!!!! CURAJ!!! MAI AI PUTIN!!!



































Cristina,
de gargaritz Alexis.
Povestea zilei de 6.01.2010
cris.dogarel spune:
noi iar nu am avut net....
dar ayi am vayut ca nu ati scris prea mult....nici voi nu aveti net?![]()
bine ati venit acasa, CRIS MARIO SI NIKOLE. am citit cam pe sarite, scuze daca sar pe cineva..
BALY, multam de sfaturi bune ce transmiti si noua. suna cam ca ce scrie in Dr. Spock, deci banuiesc ca e trend in US..
LOREX, ce harnicutza esti., chiar si asa racita. sar'na
. aaa, si ce frumoasa
. il plang pe sotzul tau, cu asha fete frumi
. o sa stea numa pe langa Bobitza
.
nu mai stiu cine intreba de Magne B6. #Iau de capul meu, dar nu e contraindicat
.
cate fete folosesc bouncer/leagan cu vibratii? ma sfatuiti sa iau? de care?
BEA, nu se vede linkul. ascunde-l, pliiz.
Cris, mami de
Ema, my Lucky 13, si
Ana(2003)
AMR: 10 kile!
poze
povestea noastra
cris.dogarel spune:








HAI, OANI!!!!







NOROC cu mes de cris.mario, ca nu am vazut ca i s-a rupt apa...
deci, hai, fetele, la galerie, macar
MAMIDEPUIUTI, ai niste baieti super
. nu ca e Raducu ginerele meu, da'....

.iar Alex pare asa mare.... cate kile are? in alea la baitza mi se pare dublu decat Ema
ONITZA, ce activa ai fost
. bafta, sa treaca week-endu' si sa se odihneasca dr.
o sa fie bine, pare profi, dar e si el om
Cris, mami de
Ema, my Lucky 13, si
Ana(2003)
AMR: 10 kile!
poze
povestea noastra
cristies spune:
Bine ai venit acasa Cris.mario. Pupic la bebelina cuminte si papacioasa.
SorinaF si Xela, v-ati intalnit fara noi trag concluzia.
Lorex, nu ma lua in seama ca mai turui si verzi si uscate (cand ziceam ca ai facut bebelinii vipuri ma refeream la titlu , ca pana acum era mamici de pufuleti si de=acum e pufuleti pufosi). Dar prima pagina arata super.


Fetele, eu stau o vreme dupa cortina... cred ca ati vazut la stiri ca in sectorul 4 s-a spart o teava si a ramas tot carrtierul fara apa si caldura pana azi dimi (de ieri de la pranz). Ei bine, cine credeti ca locuieste acolo: evident eu
. Si ca atare aseara cand am realizat ca-i groasa situatia am facut bagajele si am plecat cu gargaritza in excursie la parintii nostri. Dupa un drum infernal (o ceata de am mers cu 40 la ora pe autostrada) am ajuns si suntem bine merci, bebe a dormit tot drumul, a dormit bine si cand am ajuns (i-am luat patutul cu noi). Pentru prima plimbare am fost exemplari - mai putin faptul ca masina era arhiplina si pentru noi... trei fire.
Acum ma retrag, sper sa mai pot intra.
Pana una alta - de la noi niste bunatati, ca azi am implinit o lunita. 







SA TRAIESTI SI SA TE FACI MARE GARGARITZULE!!!
Tudorel, multa sanatate si tot ce-si doreste mami pentru tine!
Acum avem si primul crestin, ca primele doua crestine le aveam deja.
Cristina,
de gargaritz Alexis.
Povestea zilei de 6.01.2010
