Bravo Oani!!!! Pufuleti 2010 (123)
Raspunsuri - Pagina 15
Ofe_27 spune:
Oani multumesc mult de raspuns!
Eu am inceput sa ma pregatesc totusi asa incet,baie, verificat bagaj etc. pentru orice eventualitate. Eu sper sa nu vina bebitza la noapte, sa-l astepte pe tati sa fie alaturi de noi.
Dar tu, cum de te simti asa rau? Ai grija de tine si odihneste-te, poate trece raul!

39+
Bogdan Christian
Lucruri bebitza
Poze cu burtica
Poze cu noi doi
AMR ... cat vrea bebitza, ca el e seful :-)
analessya13 spune:
Fetele eu va anunt ca nu am nascut inca. Maine ma vad cu dr si sa vedem ce spune. Din cate imi dau eu seama se pare ca am pierdut dopul gelatinos.
Am scris mai inainte un mesaj mai lung, dar mogaldeata mi l-a sters asa ca
ma duc la nani ca sunt stresata pentru maine.
39
Edoardo si mami de
Alessandro 3.01.2007
AMR 1 zi
Doamne ajuta!
http://picasaweb.google.com/analessya13/AlbumSenzaTitolo02#
analessya13 spune:
Va mai amintiti dupa cat timp de la DPN nascuse Vikinga?
39
Edoardo si mami de
Alessandro 3.01.2007
AMR in prelungiri de 1 zi
Doamne ajuta!
http://picasaweb.google.com/analessya13/AlbumSenzaTitolo02#
alicredo spune:
onitza crunta povestea cu diami.sa ne fereasca Dumnezeu de asa ceva!
oani pana sa nasc tot tensiune mare am avut.la mine a fost un simptom.esti bine acum?
lorex jos palaria la ce ai mesterit tu acolo pe prima pagina!
si pozele.....
ioana Doamne ajuta sa se rezolve totul cu bine! tinem pumnii!
sorina ce bine cand totul se termina cu bine...traiasca lapticul![]()
baly mersi de tabel.
carmita, lorex.... mi-e o ciuda pe poze....ca eu nu am,....nici macar una cu sotul,gravida
. in schimb ma bucur ptr voi
nikole bine ati revenit acasa! cum e?
ana numa tampenii se intampla.
cum esti acum ? ai laptic?
analessya eu stiu ca era in 41...
39+ 
oani_2002 spune:
Ofe, nu ma baga in seama, fa bagajul. sunt la spital cu apa rupta, fara contractii , din pacate. tin la curent. pup
38 +
Lucas +
André (30.01.2006)
onitza spune:
'Neata! Mi-a venit randul sa dau cafeaua?

OANI, ti s-a rupt apa????? Uf, si nu aveai contractii! Poate au inceput si poate deja esti cu bebe in brate! NASTERE USOARA, MAMI!!!!!!!

OFE, cum te mai simti? TI se mai intareste burtica? Sanatate din plin lui tati, cred ca nici el nu s-a simtit deloc bine sa te stie singurica si cu el in spital.
Dar uite ca bebe e cuminte si il asteapta sa fie si el alaturi de voi.
Ieri am avut si eu contractii, din acelea dureroase, ca la ciclu, dar au trecut de la sine, fara no-spa. Azi e liniste si pace.
Gagici mamici, ce fac printisorii? Cum au dormit/papat azi-noapte?
Voi cum sunteti? 
Faptele bune ale tale vor fi pornirile copiilor tai! (N. Iorga)
Oana
si
Paul Constantin (28.11.2004) si
38+ cu
Daniel Alexandru
mamidepuiuti spune:
neata fetele...
ms de cafea onitza... 
multumim tuturor pt complimente...

ofe cum a trecut noaptea?cum te simti?





HAI,OANI!





onitza draga,cum zicea si lorex,e de apreciat ca dr se grabea la o gravida in travaliu...inseamna ca te poti baza pe el ca va fi langa tine cand vei avea nevoie!
sa reusesti sa nasti natural asa cum iti doresti!
cornelia,mami de
Radu Andrei(30.07.2000) si
Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze
Nik0le spune:
| Citat: | ||
citat din mesajul lui lorex
..si cu apgaru' _ Lorex - Pufuletus Dependentus de 36+ ....cu www.flickr.com/photos/44547000@N05/" target="_blank">Bobitza si.. cu morcovetus de 13 kile.. |
lorex, nu ziceai tu ca te gandesti sa nu treci apgarul pe listuta?

Nico
de
Isabela si
Irina (01.02.2010)
mitumac spune:
Buna fetelor...noi ne-am intors de la control...vesti noi nu prea avem...nu ne-a oprit...col inchis,lung si bb sta bine merci la caldurica...Maine am fi avut DPN...
Urmatorul control: marti...vedem atunci...
39 
mamidepuiuti spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui mitumac Buna fetelor...noi ne-am intors de la control...vesti noi nu prea avem...nu ne-a oprit...col inchis,lung si bb sta bine merci la caldurica...Maine am fi avut DPN... Urmatorul control: marti...vedem atunci... 39 ![]() |








cornelia,mami de
Radu Andrei(30.07.2000) si
Alexander Gabrielwww.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze
