Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 *146*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Bianca nu merge linkul.

baia ni se pare si noua super inteligenta. cand ajungem acolo studiem closetul. seara, cand ii bag pe amandoi in cada, ioana studiaza robinetul. la ea cred ca e de vina gena de instalator. sotul si socrii sunt ingineri in instalatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

http://picasaweb.google.com/theodorvladimir/Februarie2010#

asta este link-ul.daca nu merge asta e. se juca in bideu...

acum e obosit si doarme, iar eu stau de pomana ca nu pot sa fac nimic. as vrea sa ma spal pe cap insa daca aude apa se trezeste instant, iar daca nu isi face somnul e marait. asa ca stau pe aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Neata si de la noi
Am vazut pozele Gazuliciisunteti atat de frumosi!!!

Multumim si noi pentru complimete

Am fugit ca s-a trezit printesa

fericita de Maya Andreea din data de 6-oct-2009

www.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=156032407" target="_blank">Invitatie la botez
Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

Buna dimineata!

O iau in ordine inversa:

M-monique, tare faza cu gena de instalator :-))

Bianca, Vladimir este absolut superb, indiferent unde e si ce face. V-am vazut pozele, sunteti atat de frumosi!

Aris, imi pare tare rau... Chiar ma gandeam ca avem cea mai sexi deschizatoare de drum pentru o noua odisee.

Gaza, pe cine ai ales pentru Gazi? Dintre ghioceii baietei?

(Acum ca veni vorba, Millie nu mai intra pe forum cu vesti despre Timeea?)

Simina, este incredibila Maya spunand ma-m-am, ne-am tot uitat la minutul 2:27 :-))) si nu ne-a venit sa credem! Bravo!

Ilinca, imi pare rau pentru Manole....

Novus, asa deci, se va rezolva cu patuturile? Ar fi super. Am sa-mi trec numarul astazi pe adresa comuna, ca sa putem comunica pentru detaliile de plata cand va fi cazul.

Provista, l-am vazut pe Dragos! Uite-l si pe al meu, Monvass ma intrebai in sms daca merge, nu ti-am raspuns, dar uite http://www.youtube.com/user/ba939#p/a/u/1/aeyUZDu_2CI

Va pup, mai intru, vad ca de bine, de rau, ma mai lasa Bogdan sa stau cu laptopul deschis.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

`Neata! Ma rog, cand m-am trezit eu era dimineata tare...

Fetelor, voi cum va descurcati cu curatenia?! Eu aspir si de 2 ori pe zi si cand sunt acasa, vesnic stau cu o carpa in mana. Nu ca am vreo obsesie dar uneori o vad pe Bris ca gaseste o scama si o duce in gurita. M-am gandit la tot felul de solutii dar nimic nu am gasit.

Voi cum faceti?

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310

`Neata! Ma rog, cand m-am trezit eu era dimineata tare...

Fetelor, voi cum va descurcati cu curatenia?! Eu aspir si de 2 ori pe zi si cand sunt acasa, vesnic stau cu o carpa in mana. Nu ca am vreo obsesie dar uneori o vad pe Bris ca gaseste o scama si o duce in gurita. M-am gandit la tot felul de solutii dar nimic nu am gasit.

Voi cum faceti?

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009



Georgiana! Asa, stiam eu ca am uitat pe cineva, am vazut si pozele cu Bris ieri! Are o mutrita adorabila! Mie nu mi se pare ca seamana cu Ana lui Pisik - asa cum spunea Inapreda, dar nu asta conteaza, ci ca avem toate copii reusiti!

Eu am rulouri din acelea din Ikea pentru curatarea parului de pisica, fac minuni pe mocheta, nu avem noi animale, doar parul lung amandoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Neatza fetele! Am petrecut o noapte crunta si pentru Rares si pentru noi. Mai stiu eu ca durerile se accentueaza pe inserat dar chiar in puterea noptii se gasesc nenorocitii astia de dinti sa creasca. Nu va mai povestesc cat de sfasiat de durere era azinoapte si cum se musca singur si tragea cu dintii (de fapt cu gura) de hainele de pe el. Si urlaaaaaaaaa Pana la urma s-a potolit deschizand si inchizand usa de la frigider...deh, a stat mama cu el sa deschida si sa inchida usa vreo ora si ceva. Nu era decat 2.
Bine-nteles cand il apuca durerea il ia si febra. De dimineata am observat ca toata gingia de jos stg este modificata si in fata la canin dar si spre masele. Sper ca nu s-au hotarat sa iasa toata o data
Colac peste pupaza mai are si un fel de muci. Spun un fel de pentru ca nu ii curge nasul ci doar se aude ceva "vascos" in nas. Am tot pompat dar nu iese nimic. Cand si cand tuseste semn ca ii cad in gat. Nu stiu incotro sa apuc. Ieri cand am programat sa merg la medic a dormit neintors 4 ore. S-a trezit pe la 6 fara ceva. Unde sa merg la ora aia.
Of...sper sa treaca cat mai repede.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Citat:
citat din mesajul lui PetraTudor

[quote]citat din mesajul lui georgiana310

`Neata! Ma rog, cand m-am trezit eu era dimineata tare...

Fetelor, voi cum va descurcati cu curatenia?! Eu aspir si de 2 ori pe zi si cand sunt acasa, vesnic stau cu o carpa in mana. Nu ca am vreo obsesie dar uneori o vad pe Bris ca gaseste o scama si o duce in gurita. M-am gandit la tot felul de solutii dar nimic nu am gasit.

Voi cum faceti?

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009



Georgiana! Asa, stiam eu ca am uitat pe cineva, am vazut si pozele cu Bris ieri! Are o mutrita adorabila! Mie nu mi se pare ca seamana cu Ana lui Pisik - asa cum spunea Inapreda, dar nu asta conteaza, ci ca avem toate copii reusiti!

Eu am rulouri din acelea din Ikea pentru curatarea parului de pisica, fac minuni pe mocheta, nu avem noi animale, doar parul lung amandoi

Bogdan (09.03.2009)


[quote]
Multumim PetraTudor Si pentru sfat, si pentru complimente.

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Am vazut "am=ma-aamaa" cu Mayutza...Si mi-am amintit de Rares. Avea vreo 5 luni cand a inceput intr-o dimineata cu "aaa-maaa-aamaa-ma-maa" Eu doar l-am inregistrat pe telefon.

Am mai admirat poze cu Gaza, cu Gabi, cu GE-ME-NIIIIIIII, cu mai cine...stati sa ma gandesc..., Dragos mergator, mama da' ce mergeeeeee....si cu toti alti copii. Stiti ca sunt o baba batrana si uit repede.

ANCA, multumesc pentru cod.


Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310

Citat:
citat din mesajul lui PetraTudor

[quote]citat din mesajul lui georgiana310

`Neata! Ma rog, cand m-am trezit eu era dimineata tare...

Fetelor, voi cum va descurcati cu curatenia?! Eu aspir si de 2 ori pe zi si cand sunt acasa, vesnic stau cu o carpa in mana. Nu ca am vreo obsesie dar uneori o vad pe Bris ca gaseste o scama si o duce in gurita. M-am gandit la tot felul de solutii dar nimic nu am gasit.

Voi cum faceti?

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009



Georgiana! Asa, stiam eu ca am uitat pe cineva, am vazut si pozele cu Bris ieri! Are o mutrita adorabila! Mie nu mi se pare ca seamana cu Ana lui Pisik - asa cum spunea Inapreda, dar nu asta conteaza, ci ca avem toate copii reusiti!

Eu am rulouri din acelea din Ikea pentru curatarea parului de pisica, fac minuni pe mocheta, nu avem noi animale, doar parul lung amandoi


[quote]
Multumim PetraTudor Si pentru sfat, si pentru complimente.

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009



Vai de mine si de mine! Acum recitind ce am scris mi-am dat semama ca s-ar putea intelege ceva ce nici nu am gandit! Nu am vrut sa spun ca Ana nu are o mutrita adorabila!!!! Ci ca nu seamana cele doua fetite, mie imi place tare mult si Ana cu fetisoara ei serioasa si concentrata!!!

Mergi la inceput