Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 *146*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Joanna sti ce fac eu acu? Ia ghici? nu vrei si tu una? hai ca merge langa paharul de vin alb.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gaza22

Joanna sti ce fac eu acu? Ia ghici? nu vrei si tu una? hai ca merge langa paharul de vin alb.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite



MMMMMMMMMMMMMMM ....de ce esti rea?!!!
Nu pot ca m-ar omori Clau!
Nu prea am mai practicat sportu asta de la Moeciu...da recunosc ca mie un doooooooooooor ...mai ales cu vinu de la Ina.....deja salivez.

Cred ca numa asta o sa visez...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Lasa mami ca e mai sanatos asa. Si cand ne-om mai intalni te mai corupem nitel asa cat sa zici ca te rasfeti un pic.

Gata fug la nani ca Gazii rupe patul si maine ma ia de proaspata si n-o intereseaza ca mamii a pierdut noaptea aiurea. Noapte Buna.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem noua lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nikoleta20 spune:

un pahar in plus aveti si pt mine?(asta ca sa fiu sigura ca imi dati)

am stat o gramada sa citesc ce ati scris..."logoree digitala" aveti fetelor,nu alta.
Aris,imi pare sincer rau pt k pana la urma s-a dovedit a fi neplacuta situatia,insa ma bucur enorm ca nu esti deprimata si ca gandesti pozitiv si o pt tine,cu toatadragostea.Si pt Vitamina un maaaare...si dulce ca "pupii" lui.

Ilinca ,la fel,cred k e foarte greu sa sti k Manu e foarte bolnav...desi stiu ca nu are sens sa iti spun(caci sti f bine si tu,sunt sigura),incearca sa ii acorzi cea mai mare atentie,desi ii va fi mai greu sa isi arate durerea in fata ta....offff...si mie mi-a murit catelusa (b maltez) in vara asta...mi-a sfasiat-o un rotwailer dupa ce a lasat-o "binevoitoarea" mea sora pe strada intr-o seara...ce s-a mai chinuit saraca...cat am stat langa ea,nici nu s-a miscat din cosulet...apoi am invelit-o si am venit in camera la Mario,am auzit un urlet si......poate daca stateam acolo,nu murea atunci...insa ii prelungeam suferinta cu siguranta...Cel putin,tu inca il mai poti alinta,mangaia,rasfata...profita din plin,caci vei simti lipsa acestor clipe...sper k nu te-am intristat mai tare

Am admirat pe Dragos,baietel vrednicutz care merge singurel,gemenii Iucai,care sunt PERFECTI!!!pe Mutzu cu genele lui...Briss si Gazulita mica minunate...si sigur sigur a mai fost cineva...dar nu mai stiu cine.

Simplyana ,sper ca acum Luca e mai bine,da-i un mare de la noi si sa se faca repede bine si sa iasa la pozat...sa avem ce admira pe blog....ca doar de'aia are,nu?si pt tine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

He he se inmulteste lumea pe forum la ore indecente....
Imi place
Niko Ina era cu proviziile de vin si vad ca s-a bagat la nani.Da iti dau eu de la mine..daca nu te deranjeaza sa bei dupa mine.
GAZA de abia astept o alta intalnire..Noapte buna .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

In sfarsit am terminat de recuperat, mama cat ati mai scris!

Aris-sincere pareri de rau si pt situatia delicata in care te afli si sincere aprecieri pentru moralul pe care il ai si pentru felul cum gandesti.

Novus, Anca-mii de multumiri pentru surpriza surprinzatoare...ai mei au fost foarte incantati, eu si mai mult cand am vazut-o, imaginati-va ca am vazut-o pe webcam, inca o data va multumesc!

Ilinca-pupici lui Manole, iarta-ma ca ti-am zis ca e un rasfatzat, era doar o glumitza, imi pare rau de situatia in care se afla, sper sa ii faci fatza si tu cu bine.

Provista-incantator Dragos, pregateste-te pentru munca de cercetas...

Iuca-intr-adevar 2 minuni, de care e normal sa fii mandra.Gemenii sunt un spectacol intotdeauna, mi-am dorit si eu sa am (sotul meu a visat in noaptea premergatoare ecografiei ca aveam gemeni)mai ales ca in familie gena exista...poate la bebe2 si 3

Gaza-admirat gazutza cea mica si grasunica...offf ochisorii aia ma innebunesc

Zicea cineva de un tort cu morcovi, daca e reteta pe care o am si eu...este un deliciu

Mai aveam de spus...am uitat insa, ca nu ma ajuta prea mult memoria fetelor, chiar pe bune, uit de la mana pana la gura si nu glumesc, imi propun sa nu uit un lucru intr-un interval de 5 sau 10 minute si exact asta fac: il uit. Ce ma fac eu...de pe acum? TREBUIE sa mananc mai mult peshte...

Ma duc la nanitza si eu, imbatata deja de savoarea vinului alb(l-as fi preferat dulce) si va doresc sa aveti o noapte linistita si visuri placute, bebici care sa doarma si tatici care sa nu sforaie chiar "toata" noaptea!







Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
8 luni si ceva
Nicho la 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dimineata,
Las cu mula dragoste
Am admirat fam Gaza iar si iar
Aris

La multi ani sarbatoritilor de ieri si azi!
Multumim tuturor pentru urarile de ieri



Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Buna dimineata!
buna cafeluta dodo-pui!

am vazut ca aseara se lasase pe aici cu un vin bun. deja mi-ati facut pofta, dar ma abtin pana diseara.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Neata fete,

Eu sunt treaza de la 6 ca a avut cineva grija. Trebuia sa plece la "serviciu".


Aris, am vazut ca vestile nu sunt foarte bune. E bine ca esti cu moralul sus. Noi oricum suntem alaturi de tine indiferent de deznodamant.

Eu nu stiu ce sa ma mai fac cu Vladimir. Ma ia de maini si ma duce in baie. Sare pragul de la dush si se aseaza pe jos, poate i-o da si lui cineva drumu' la apa.

Pur si simplu nu mai putem sa facem dush sau sa ne spalam pa maini/dinti ca e calare.

Uitati de dimineata ce facea

Mergi la inceput