*LMA!!*Puiuti de randunici 2008!! (366)
Raspunsuri - Pagina 18
mstela spune:
Eheee,Cuscra...azi nu m-am uitat in calendar
.Deci vrei sa-l vezi pe barosanelul 2 cat mai repede.

SA TRAIESTI,SA NASTI UN BAROSANEL SANATOS SI SA TE BUCURI ALATURI DE BAIETII TAI FOREVER..PARDON,POATE VNE SI O TZITZA CANDVA
.
LA MULTI ANI CU SANATATE SIMONEI-MIMO,SIMONA-EGNOSIS,SIMONETTE SI PUI DE SIMONETTE!
Imi vajaie capul si plec.

mami de TEA (1.04.08)
lianam spune:
Felicitari Lyvy! Sa ai o sarcina usoara si frumoasa! 
declar pandemie gravidiceasca - craceasca
.... asa ca scriu repede si fug
...
stelut grea treaba te asteapta
... in primul rand trebuie sa cumperi muuuuulte pungute de recoltat pipi
; daca tea doarme cumintica ai noroc, s-ar putea sa reusesti sa colectezi din prima sau sa nu te chinui de multe ori; la teo a mea e chinuiala lumii, ca o culc in patut si o gasesc la lift, la coltul blocului
...n-are stareeee... sa infoi tu putin punguta aia cand o pui, sa nu stea lipita cum este cand o cumperi (nu stiu cum sa fiu mai explicita, sper sa intelegi ceva din ce zic
); si acum vine partea sexy a explicatiei 
: cand lipesti punguta, incearca doua metode (la mine au mers ambele, dar dupa muuuuulte incercari): una ar fi sa fixezi marginea ovalului de la punguta (prin care va curge pipi in punguta) chiar de unde incepe ...crapatura dansei
(nu mai radeti asa tareeeeeee
) si alta ar fi sa fixezi marginea la oval chiar un pic mai jos; ultima oara, dupa nu stiu cate incercari, a trebuit sa fixez capetele pungutei cu putin leucoplast sa nu se deplaseze si asa am reusit...... partea cu spalatul, curatatul inainte de fixat punguta cred ca stii; na, ca te-am "umplut" de explicatie
.... eu sunt emotionata, surescitata, ingandurata, melancolizata si multe alte "-ata"
asa ca chiar nu pot fi mai coerenta si mai explicita acum; poate apare rox si e mai explicita decat mine
...baftaaaa 
pfu, de la atata iecsplicatie
nici nu mai stiu daca mai aveam ceva de zis ... a, sa ma pup cu olgut
ca demult nu mai ne-am pupat
... aliceeeel te gandesti la mine, nuuuuu
? ca si eu ma gandesc la tine ![]()
aaa, stai ca mai uitam ceva
La multi ani Simonicilor! Sa fiti sanatoase si toate sa va mearga cum vreti voi! 
“Un prost invatat e mai prost decat un prost ignorant.”
luny spune:
upsss.
LA MULTI ANI SIMONICILOR!


Iubirea mea,
MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)
Life is to precious to worry about stupid Shit!
mimonix spune:
Va cinsteste Simeona, cum sa nu?
Habar n-am avut ca e ziua mea azi, dar acum ca stiu voi cere cadou ![]()
Si va mai cinstesc si pentru ca gata, mi-am externat toti bolnavii si toata lumea e bine 
Deci de azi inainte,distractie la maxim cum am promis! Maaaximmmm am zis !



















Simona,mamica de Teo
(16 ani) si
Vlad Alexandru (UN AN... spre doi)
Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea 
Clabuc spune:
LA MULTI ANI SIMONICILOR!!!
ALINA, am vazut baietii! Unul mai scump decat celalalt! Sa-ti traiasca (toti 3) si sa fiti sanatosi si fericiti cu totii!
Livy FELICITARIIII!!!! Te inteleg super bine! Noi intr-adevar aveam in plan pentru anul asta sa mai facem un bebe, dar nici prin gand nu-mi trecea ca vom reusi din prima, mai ales ca la Clarinda am avut de asteptat 9 luni, pana sa avem cele 2 liniute! Mie nici acum nu-mi vine sa cred. Mi-am facut programare la doctor pentru miercuri, si mi se pare atat de mult pana atunci, nu mai am rabdare sa vad daca e totul bine! Suntem apropiate ca varsta a sarcinii, nu? Cand ai avut UM?
LALY, CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUME CU
MARIA CLARINDA (18 MARTIE 2008)
http://picasaweb.google.com/laura.holznagel/Clarinda#
mimonix spune:
Hai sa vad care cum stati cu simtul umorului ![]()
[:-))))]
Ca tot era vorba ieri despre PORTOCALE 
Simona,mamica de Teo
(16 ani) si
Vlad Alexandru (UN AN... spre doi)Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea
lyvy spune:
Sunteti niste dragutze!!!






Laly, eu am UM - 27 dec.2009, tu?
Multumesc pentru toate cuvintele frumoase.
Livi Mamica de
Iris Miruna (12.03.2008)
Pozele mele
Povestea nasterii
lyvy spune:
Ptiu ce m-a enervat portocala aia !!!!!!!!
Livi Mamica de
Iris Miruna (12.03.2008)
Pozele mele
Povestea nasterii
mimonix spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui lyvy Ptiu ce m-a enervat portocala aia !!!!!!!! ![]() Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)Pozele mele Povestea nasterii |



Simona,mamica de Teo
(16 ani) si
Vlad Alexandru (UN AN... spre doi)Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea
lianam spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui lyvy Ptiu ce m-a enervat portocala aia !!!!!!!! ![]() Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)Pozele mele Povestea nasterii |
... deci nu sunt gravida, ca pe mine m-a distrat ...

ete lyvy
sa treaca nervozeala “Un prost invatat e mai prost decat un prost ignorant.”
