Goldie pants - 34

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ati dat buzna la camera 1 toate sa va programati de e asa liniste aci?

sau va faceti socotelili la cate sedinte puteti sa participati....iona accepti spaga?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
lisa spune numaru macar daca e fix sau mobil si din ce retea ca numa asa te cred

mey, nush de ce ma intrebi.. doar stii ca are fix, mobil, adresa de mail...toate trecute pe cartea lui de vizita...doar e un doktor modern care se respecta..bineinteles eu il folosesc pe cel personal de mobil..asa nu risc sa ridici tu receptoru si sa ma programezi joi la vara
reteaua n-o spun ca nu vreau sa fac reklama gratuita...da tu chiar vrei sa fac public numarul doktorului?...mi-e ca-ti pierzi fonctia apoi....n-o sa mai ai pe cine programa..mai bine daca vrei neaparat sa te convingi iti trimit un PM

o defilare hoot de la cel mai hot


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

lisa nu fa public numaru daca incape pe mana lu zuzilii care frecventeaza spa-ul? doamne fereste la asta nu m-am gandit astept PM si ii multumesc lu BAD pt.declaratie

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey, da de unde pana unde ai tu impresia ca declaratia era pentru tine?..duamne fereste BAD imi face doar mie declaratii..mai ceteste o data...am scris DE-FI-LA-RE.. cre'ca de la faptul ca te-ai uitat fara oki de protectie ti se trage....si acum ai halucinatii..

cu numarul ma mai gandesc..poate il fac public pana la urma...si asa doktoru nu stie ce afaceri face asistenta pe la spatele lui.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:


fetele poftim la www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">

pana la urma nu mai am nevoie de supravegherea doctorului ,fiindca azi ma simt mai bine...sau cel putin nu mai iau toti peretii inainte si la tarifele pe care le cere asistenta...mey chiar asa...doctoru stie cum se incaseaza rodul muncii lui???

se pare ca rapitorul s-a pricopsit cu purple , nu mai scapa de ea...cred ca e de bine din moment ce nu mai sunt vesti...

fetele

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello


mey da un motiv de party nu se mai exista aci? ca il invitam si pe doctor si pe rapitor

daca nu aveti chef de party, eu scot boxele pa prispa si incep sa ma dixtrez



weekend fain sa aveti!

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

la cat am azi de lucru cafeaua de la JoAnn nu-mi ajunge va las si vouawww.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

oana pt.tine un www.youtube.com/watch?v=QpNB8Y7UXDU&feature=related" target="_blank">ceai fierbinte...... am furat reteta de la lisa

mj ieri n-am vazut sa rasara soarele la tine

lisa,JoAnn nu va mai faceti griji pt.mine doctoru e la curent cu toate incasarile facute nu se pleaca de la cabinet pana nu i le arat

mey fetili am informatii ca rapitorul a fost rapit de purple

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most.
fetili
partyli e la tine ?
si la mine soarili rasare in fiecare zi, sa fie clar, da nu trebe sa caste toate lumili okii la el chiar daca e cel mai stralucitor

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey mj.....daca nu gasesti exact adresa, ghideaza-te dupa sunet...ca se aude cred si dincolo de munti asta





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna
oana, ce des ne chemi la party in ultimul timp...se vede ca ai cu ce...la cat de generos e killeru cand e vorba de achitat nota de plata..mai ca as aduce si vreo cateva delicatese..chiar daca nu ai comandat
iona, poti sa imi furi reteta..numa nu ma lasa fara obiectul muncii
purple, mj, joann, anka

cred ca stiti cu cine vin eu la party




www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput