Goldie pants - 34

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

iona doctorul nu face cumva si vizite la domiciliu??? ma simt asa de raaaaauuuu , mai ales noaptea spre dimineata ...poate ma supravegheaza macar o noapte...

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

mey mj in primul rand in sticlili astea la mine e bulion deci n-are cum sa dauneze sanatatii in al 2 lea rand hai sa deslusim misteru cum trebuie
la cabinetu 1,intr-adevar,pe fisa de pontaj scria "invoit" pt.ca nu aveam nici o pacienta programata eu ma aflam in cladirea principala CAMERA 1 unde incasam "plata" de la

JoAnn cre ca am fost destul de esplicita ce tre sa faci in cazul tau plata o vreau de la finutu
daca nu vrei cre ca iti aduci aminte de vorba www.youtube.com/watch?v=0JaTq_hgV0k" target="_blank">BEAT IT

fetele

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello


mey da inghesuiala mare la doktoru asta....pe mine ma trateaza baietii mei



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

iona ai fost destul de esplicita....numai ca io te-am intrebat daca doctoru face vizite la domiciliu( neinsotit) si daca ramane pt supraveghere peste noapte...
duamneee...mi-e asa de rau ca imi vine sa imi scriu testamentul...sa fiu sigura ca baietii mei raman pe maini bune...acu sa vad unde gasesc io mainile alea bune

ma duc sa o repriza poate imi revin .noroc ca sunt in vacanta.

fetili

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna
iona eu n-am nevoie de doktor momentan..da daca o fi sa fie.....nu trebe sa apelez la baietii mei sa ma programeze sau sa-mi plateasca toate cele...sa stii ca ma descurc si singura..am numarul doctorului...nu trebe decat sa-l sun si si ma programeaza cand vreau eu...tu n-o sa-ti dai seama ca vei fi okupata cu incasatu avansurilor de la baietii celorlalte paciente...

fetili

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

mey da inghesuiala mare la doktoru asta..

...daca e cel mai HOOOOOOOT



lisa spune numaru macar daca e fix sau mobil si din ce retea ca numa asa te cred

mj am uitat sa-ti spun ca mai ai platite 5 evaluari acu depinde de tine daca le faci anual/la juma de an sau lunar

JoAnn pt astfel da servicii pretu e dublu

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

aia ca am platit si evaluari in avans e corecta, nu am putut sa refuz pa doktoru si am profitat de absenta lu asistenta sefa cat despre dirty boyu iti faci iluzii am trimis un impersonator just in case stiu ca tu esti dupa toti baietii si nu mi-am permis sa risc. a fost convingator impersonatoru se pare d'aia i-am emis si un cec cu multe zerouri

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

cat despre dirty boyu iti faci iluzii am trimis un impersonator just in case stiu ca tu esti dupa toti baietii si nu mi-am permis sa risc. a fost convingator impersonatoru se pare d'aia i-am emis si un cec cu multe zerouri


mey da tu pe cine crezi ca am trimes?ha?
chiar crezi ca eu,iona nu stiu sa fac diferenta intre un impersonator si originalu? si pentru ca dirty boyu(sa vezi cum ma astepta cu bratele deschise) mi-a platit mie mai ai inca 5 evaluari din partea mea

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

siguuuur ca da, e fix asa cum zici tu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005




JoAnn pt astfel da servicii pretu e dublu

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race


aha...si cam ce ai pofti: portie dubla de junior sau 1 bucata junior si 1 bucata shadow???

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput