Goldie pants - 34

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

joann, chiar asa temuta am ajuns?..de nu ai curaj sa-l lasi pe junioru sa negocieze cu mine?...duamne mey...da nu in mine tre sa ai incredere, ci in el si in arta negocierii lui.
fetili, voi ce faceti? acum v-a cuprins pe voi nostalgia de nu mai bagati fingerili aici?..mie mi-a trecut
iete mai serviti un rand de www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> poate va reveniti

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn....tre sa faci anticorpi....cum vrei sa iti stie iona de frica daca tu stai numain ograda ta si nu duci nici o batalie si mai ales daca ti-e frica cu lisa.... atunci cu nashica ta ce mai zici


iaca ca eu l-am trimes pe MLover sa plateasca delicatesurile ce mi le-a livrat lisa....si s-a intors si el si killeru inapoi la fel cum au mers....cu gandu si cu inima la mine


ntz ntz ntz...tre sa mai lucrezi la aspectu cu increderea...JoAnn

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetili
in lisa am incredere ca doar s-a mai intalnit cu juniorul ...si a zis ca nu o lasa speechless...
iona e nasa-sa...si ii mai serveste el cate o cafea...cu toate ca ultima data i-a lasat cafeaua la usa si a fugit

si cum ziceti voi ca nu am incredere??? adeca nu mi-am dus eu baietii la spa-ul vostru...sa isi faca masaj se relax sau mai stiu eu ce , si voi nici pana in ziua de azi nu m-ati lamurit cine s-a ocupat de ei...ca ati inceput ...eu nu ...eu nu...

mey si pana la urma ...voi nu sunteti interesate de baietii mei...ca doar ati sarit mai ieri ca ai vostri e ai mai hot nu...
asa ca as putea sa ii las pe aici sa defileze nesupravegheati


Dar nu las eu pe superbul junior sau pe misteriosul Shadow singuri...


apropo...oana nu ai raspuns in niciun fel cand iona a zis zilele trecute ca ea se ocupa cu calcatul costumelor lui Ebony...






www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

JoAnn cand a zis iona asa ceva? ca eu nu am cetit? ia sa videm dovada....ca nu poci crede ca a zis asa ceva cu mine aci de fata

cat despre baietii taiii poti lasa nesupravegheati ca fiecare ii are pe ai ei.....daar n-ai de unde sti cand incearca cineva nitzica diversitate

si de ce a fugit de nashica lui junioru?

fetili ati fugit cu rapitoru???

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

oana... nu ma pricep sa lipesc dovada aci dar dute tu pana la GP33 in camera 14 si gasesti dovada acolo...

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna seara....pt.cine se plange de frig sa arunce okii www.youtube.com/watch?v=YtlouaU35lo" target="_blank">aci la mine e vara in toata regula

acu ca am servit cafeaua si pt.ziua de ieri am de facut un anunt
pentru fetili care doreste consiliere/evaluare/consultatie de orice gen la doctoru tot ce tre sa faceti e sa trimeteti pe unul dintre baietii vostrii la cabinet,camera 1 sa faca programarea si sa plateasca un avans sa fie sigura treaba sau aveti impresia ca ieri pt.evaluarea lu mj n-a platit nimeni? de catre cine si cum nu va spun

oana da ebonycum s-a intors de la mine? stii tu...felia de tort si sunt doar nasa lu junioru

purple

lisaultima ghicitoare nu-mi place daca vrei neaparat iti raspund pe PM

mey JoAnn singura care trebuia sa reactioneze esti tu nu oana...ea doar il gazduieste nu spune nicaieri ca are griji si de www.youtube.com/watch?v=js7eU4xvcMs" target="_blank">costumele lui si cum pe tine nu te mai intereseaza......cineva trebuia sa se okupe nu?


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey JoAnn...despre ce viseaza iona...e problemu ei...sau ce isi inchipuie
eu vaz clar ca apa sporty pt ca ma uit derect in ochii lui sporty....si cand vreau eu....ceea ce zice ea cu bruiaju....nu pricep...doar am contractu cu sporty exclusiv...asa ca

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
sau aveti impresia ca ieri pt.evaluarea lu mj n-a platit nimeni? de catre cine si cum nu va spun

mey iona ce poci ca sa zic?? dupa cum se uita doktoru e limpede ca cristalu ca nu am ramas datoare si lasa ca dauneaza grav sanatatii la ora la care io am avut programare, cabinetu 1 nu functionaiar pa fisa ta de pontaj scrie "invoit" asa ca iaca am risipit misteru lasa insinuarili ca www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank"> my lover a fost supravegheat non stop
fetili va recomand cu caldura pe doktoru un adevarat profesionist se stie ca asistentili lu doctori este neste vigilente da are si ele scaparile lor

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi
serviti va rog www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">

o zi buna

www.youtube.com/watch?v=YUswfxAkLME" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili
www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput